دار@@@###### یوش!!!!!!#‎#3!!!!!!!!!!!

(a7s8d9 )

دار@@@###### یوش!!!!!!#‎#3!!!!!!!!!!!

2 ماه پیش و 3 هفته قبل

کودکان گاهی اوقات براي رسيدن به خواسته هايشان بهانه گيري را در پيش ميگيرند.
توصیه میشود به محض شروع بهانه گيري، با آرامش به فرزندتان گوشزد کنيد که من به تو گوش نميدهم،
مگر اينکه با آرامش و محکم خواسته ات را بيان کني.

دار@@@###### یوش!!!!!!#‎#3!!!!!!!!!!!

2 ماه پیش و 3 هفته قبل

برای پیشگیری از آزار و اذیت کودکان در کوچه و خیابان باید آنها را از خطرات آگاه کرد،
اما اگر کودک شما می ترسد و مضطرب است، توصیه می شود که برای او داستان های اضطراب آور تعریف نکنید. بهتر است در یک فضای آرام و امن، خطرات احتمالی را به او گوشزد کنید.

دار@@@###### یوش!!!!!!#‎#3!!!!!!!!!!!

2 ماه پیش و 3 هفته قبل [#شهر شعر#]

نقش پدران در افزایش بهره هوشی کودکان:

کودکانی که رابطه خوبی با پدران خود دارند، در مدرسه موفق‌ترند و مشکلات رفتاری کمتری هم دارند.کودکانی که پدرانشان از بدو تولد نقش مهمی در زندگی آنها دارند، از میزان هوش بالاتری نسبت به سایرین برخوردارند.متأسفانه بر اساس بعضی باورهای غلط، اکثر مردان از اینکه به کودکان خود عشق بورزند و یا آنها را به گردش و تفریح ببرند، خجالت می‌کشند.

دار@@@###### یوش!!!!!!#‎#3!!!!!!!!!!!

2 ماه پیش و 3 هفته قبل

به دختر نوجوان خود یادآور بشید که هیچ کس کامل نیست:

«هیچ وقت همه تو را دوست نخواهند داشت». دخترها همیشه دوست دارند بدانند چقدر خاص و مورد توجه هستند اما برخی مردم از این مساله خوششان نمی آید، اشکالی هم ندارد.لازم نیست آنها تغییر کنند یا به سختی خود را با دیگران تطبیق دهند. اگر ما به دختران خود این مساله را بیاموزیم، به آنها کمک کرده ایم تا در آینده کمتر دلشان بشکند و از مردم آزرده خاطر شوند.«مهم نیست که چقدر تلاش می کنیم تا خوب، زیبا و کامل به نظر برسیم، گاهی پیش می آید که فردی از ما خوشش نیاید.این مساله ای شخصی نیست. تو هم هر کسی را دوست نخواهی داشت و دیگران نیز تو را دوست ندارند. این کاملا طبیعی است.»

دار@@@###### یوش!!!!!!#‎#3!!!!!!!!!!!

4 ماه پیش و 3 هفته قبل

در زمان شیردهی باید از قرص‌های ضدبارداری متفاوتی استفاده کرد. این قرص‌ها مینی پیل نام دارند و فقط حاوی پروژسترون هستند و باید هر روز سر ساعت میل شوند زیرا سطح هورمون‌شان بسیار پایین است تا در شیردهی اختلالی ایجاد نکنند. مکانیسم اثر آنها فقط با نازک کردن لایه داخلی رحم و ممانعت از لانه گزینی است بنابراین خیلی نمی‌توانند جلوی تخمک‌گذاری را بگیرند و فقط در 6 ماهی که خانم به طور کامل شیر می‌دهد موثر هستند. یعنی اگر کسی شیرخشک به کودکش بدهد تاثیر آن بسیار کمتر می‌شود و بهتر است از روش دیگری همزمان استفاده کند. سایر قرص‌های ضدبارداری نیز بهتر است هر روز سر ساعت خورده شوند اما یک مقدار جای مانور هم دارند. برای مثال اگر فرد هر شب سر ساعت 9 قرص می‌خورد و یک شب آن را فراموش کند و فردا صبح یادش بیفتد می‌تواند قرص فراموش شده را میل کند و شب سر ساعت 9 طبق روال عادی به مصرف قرص ادامه دهد. اما اگر بیشتر از 2 روز فراموش کند دیگر فایده‌ای ندارد و باید آن ماه همزمان از یک روش جلوگیری دیگر نیز استفاده کند.
بعد از 3 ماه آزمایش چربی و قند خون بدهید
این داروها گاهی اوقات سردردهای میگرنی را تشدید می‌کنند یا حتی به وجود می‌آورند زیرا پروژسترون باعث احتباس آب در بدن می‌شود. استروژن موجود در قرص نیز گاهی اوقات باعث بزرگ‌تر و دردناک شدن سینه‌ها می‌شود. اگر بیمار می‌خواهد قرص را طولانی مدت مصرف کند حتما باید 3 ماه بعد از شروع مصرف، سطح چربی‌های بدنش از جمله کلسترول و تری‌گلیسیرید و همچنین قند خونش را اندازه‌گیری کند زیرا این قرص‌ها در تعداد کمی از افراد می‌تواند باعث افزایش چربی‌ها و قند خون شوند که اگر این مشکلات با رژیم غذایی همزمان، اصلاح نشوند باید مصرف قرص قطع شود.دکتر عارف مرادی ،
[ادامه...]

دار@@@###### یوش!!!!!!#‎#3!!!!!!!!!!!

4 ماه پیش و 3 هفته قبل

دستگاه تناسلی و عفونت قارچی

بیشترین مشکل در درمان کاندیدیازیس راجعه وجود دارد. در این موارد درمانهای واژینال به مدت ۲-۳ هفته ادامه می یابد. درمان شریک جنسی و کاهش مصرف قند تاثیر زیادی ندارد. هرچند در این موارد تست تحمل قند جهت رد دیابت تشحیص داده نشده باید انجام شود. بعلاوه در موارد مقاوم تست HIV نیز باید انجام شود. بعضی زنان با کاندیدیازیس دچار عفونت همزمان دیگری میباشند لذا تکرار معاینه و تست wet mount میتواند مسئله را روشن کند.

بیماران با کاندیدیازیس راجعه یعنی ۴ بار یا بیشتر در سال باید درمان ضد کاندیازیس سرکوب کننده دریافت کنند. در مرحله اول باید درمان استاندارد ضد کاندیدیازیس به مدت ۲ هفته تجویز شود و سپس در مان سرکوب کننده با ترکیبات آزول داخل واژن یا اسید بوریک دو بار در هفته یا ۵ روز مداوم هر ماه یا فلوکونازول خوراکی هر هفته با دوز ۱۵۰ میلیگرم ادامه یابد. این درمان حد اقل باید یک سال انجام گیرد. با این درمان تعدا عفونتها به صفر یا حد اکثر یک بار در سال کاهش میابد.
.
در عین حال بعضی فاکتور ها برای مستعد کردن زنان به این بیماری دخیل هستتند. که شامل حاملگی , دیابت , داروهای تضغیف کننده ایمنی و آنتی بیوتیک های وسیع الطیف میباشند. اخبرا نزدیکی های واژینال مداوم و دوش های واژینال را نیز بعنوان علت مطرح کده اند.

.

خلاصه: شما اول از همه باید اصول بهداشت اون منطقه را رعایت کنید و بعنوان استریل کننده محیط اون قسمت همیشه از یک دستمال گرم استفاده کنید و نه چیز دیگر و اینکه باید تستهای قند خون و HIV را انجام دهید. و سپس به ملاقات پزشکتان بروید تا برسی کند آیا عفونت همزمان دیگری هست با نه و اینکه شما را برای دریافت داروی خودتان ( داروی استاندارد ) برای ۲
[ادامه...]

دار@@@###### یوش!!!!!!#‎#3!!!!!!!!!!!

4 ماه پیش و 3 هفته قبل

درمان بوی بد الت تناسلی مردان


اگر می خواهید همسرتان را جذب خودتان کنید، یا سر کار با اعتماد به نفس بیشتری ظاهر شوید به نکته هایی که در این مقاله آورده ایم خوب عمل کنید.

قدم اول:
باید بدانید که کمی بو برای دستگاه تناسلی طبیعی و سالم است. درواقع، غدد عرق در دستگاه تناسلی ترکیباتی بدون بو به نام فرومون ترشح می کنند که جنس مخالف را جذب می کند. پس کمی از این بو برای زندگی جنسیتان لازم و ضروری است!

قدم دوم:
برای کم کردن شدت بوی ناخوشایند، سعی کنید هر روز دوش بگیرید و دستگاه تناسلیتان را به طور کامل با آب و صابون شستشو دهید. اینکار عرق ها، سلول های مرده و موادزائدی که آنجا جمع شده و بوی ناخوشایند ایجاد می کند را از بین می برد.

قدم سوم:
شلوارها و لباس زیر راحت بپوشید. لباس های تنگ باعث می شود که دستگاه تناسلیتان بیشتر عرق کند و بوی بیشتری تولید شود.

قدم چهارم:
لباس زیرتان را با مواد خوشبو کننده شستشو دهید. اگر کارتان سخت است و فعالیت فیزیکی زیادی می برد یا جایی می خواهید بروید که فعالیتتان زیاد است مثلاً یک مهمانی، از قبل به لباس زیرتان عطر یا پودر خوشبو کننده بزنید.

قدم پنجم:
یکبار در ماه موهای زائد اطراف دستگاه تناسلی را اصلاح کنید. اینکار از عرق کردن بیش از حد این ناحیه جلوگیری می کند.

قدم ششم:
رابطه جنسی ایمن داشته باشید. موقع سکس حتماً از کاندوم استفاده کنید. اینکار احتمال ابتلا به بیماری های مقاربتی را کاهش می دهد و بیماری های مقاربتی یکی از عوامل ایجاد بوی بد دستگاه تناسلی هستند.

قدم هفتم:
بوی سرتاسر بدنتان را بهبود بخشید. بوی تند ناحیه تناسلی اگر با
[ادامه...]

دار@@@###### یوش!!!!!!#‎#3!!!!!!!!!!!

4 ماه پیش و 3 هفته قبل

ﻣﺮﺩﺍﻥ ﭼﮕﻮﻧﻪ ﺗﺤﺮﯾﮏ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ؟

ﺑﻄﻮﺭ ﮐﻠﯽ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﻫﻢ ﺁﺳﺎﻧﺘﺮ ﻭ ﻫﻢ ﺯﻭﺩﺗﺮ ﺍﺯ ﺯﻧﺎﻥﺗﺤﺮﯾﮏ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ
ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺍﯾﻦ ﺍﻣﺮ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﺩﺭ ﺑﻌﻀﯽ ﺍﺯ
ﺟﻮﺍﻣﻊ ﺁﻧﻄﻮﺭ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻭ ﺷﺎﯾﺪ ﺟﺎ ﻧﯿﻔﺘﺎﺩﻩ ﻭ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﻣﺨﺼﻮﺻﺎ ﺧﺎﻧﻤﻬﺎ ﺩﯾﺪ ﻣﻨﻔﯽ ﺑﻪ ﺗﺤﺮﯾﮏ ﭘﺬﯾﺮﯼ ﺯﻭﺩ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﺍﻣﺎ ﺍﯾﻦ ﯾﮏ ﺍﻣﺮ ﺧﺪﺍﺩﺍﺩﯼ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﺩﺭﮊﻥ ﺟﻨﺲ ﻣﺬﮐﺮ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺩﻩ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ

ﺍﻣﺎ ﺑﺮﺧﯽ ﺭﻓﺘﺎﺭﻫﺎﻭ ﯾﺎ ﺑﻠﻮﻍ ﺯﻭﺩﺭﺱ ﻭ ﯾﺎ ﺩﯾﺮﺱ ﺑﺎﻋﺚ ﺗﻐﯿﯿﺮﺍﺗﯽ ﺩﺭ ﻧﻮﻉ #ﺗﺤﺮﯾﮏ_ﭘﺬﯾﺮﯼ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺑﻮﺟﻮﺩ ﻣﯽ ﺁﻭﺭﺩ

ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻣﺜﺎﻝ ﺑﺮﺧﯽ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺑﺎ ﻟﻤﺲ ﮐﺮﺩﻥ ﻗﺴﻤﺘﯽ ﺍﺯ ﺑﺪﻥ ﺟﻨﺲ ﻣﺨﺎﻟﻒ ﺧﻮﺩ ﺗﺤﺮﯾﮏ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ ﻭ ﯾﺎ ﺣﺘﯽ ﺑﻌﻀﯽ ﺩﯾﮕﺮ ﺑﺎﻟﻤﺲ ﺁﻧﯽ ﺟﻨﺲ ﻣﺨﺎﻟﻒ ﭼﯿﺰﯼ ﻓﺮﺍﺭﺗﺮ ﺍﺯ ﺗﺤﺮﯾﮏ ﺑﻮﺟﻮﺩ ﻣﯽ ﺁﯾﺪ ﻭ ﺁﻥ ﺍﺭﺿﺎﺀ ﺷﺪﻥ ﺍﺳﺖ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻣﻦ ﺍﺳﻢ ﺍﯾﻦ ﻧﻮﻉ #ﺍﺭﺿﺎﺀ ﺷﺪﻥ ﺭﺍ #ﺍﺭﺿﺎﺀ_ﻣﻨﻔﯽ ﺗﻠﻘﯽ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ ﺍﯾﻨﮕﻮﻧﻪ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺑﺪﻭﻥ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﺭ #ﺍﺭﺍﺩﻩ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎﺷﻨﺪ ﻋﻼﻗﻪ ﻣﻨﺪ ﺑﻪ ﻟﻤﺲﮐﺮﺩﻥ ﺟﻨﺲ ﻣﺨﺎﻟﻒ ﺧﻮﺩ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻣﺸﮑﻞ ﺍﯾﻨﮕﻮﻧﻪ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺍﺭﺳﺎﻝ #ﭘﯿﺎﻣﻬﺎﯼ_ﻋﺼﺒﯽ_ﺯﻭﺩ_ﺭﺱ ﺑﻪ #ﻏﺪﻩ_ﻫﯿﭙﻮﺗﺎﻻﻣﻮﺱ ﻣﻐﺰ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﻭ ﺑﺎﻋﺚ ﺗﺤﺮﯾﮏ ﺷﺪﻥ ﺯﻭﺩ ﺭﺱ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ

ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺍﺯ ﭼﻪ ﺭﻓﺘﺎﺭﻫﺎﯼ ﺑﺮﺍﯼ #ﺗﺤﺮﯾﮏ ﺷﺪﻩ ﺍﺯ ﺳﻮﯼ ﻫﻤﺴﺮﺷﺎﻥ #ﻟﺬﺕ ﻣﯽ ﺑﺮﻧﺪ؟

ﻫﻤﯿﺸﻪ ﮔﻔﺘﻢ ﺑﺎﺯ ﻫﻢ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻢ ﺯﻥ ﻣﻮﺟﻮﺩﯼ ﻟﻄﯿﻒ ﭘﺎﮎﻭ ﻗﺎﺑﻞ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﺍﺳﺖ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺩﻟﯿﻠﯽ ﺑﺮ ﺍﯾﻦﻧﻤﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﮐﺴﯽ ﺑﻪ ﻫﻤﺴﺮ ﺧﻮﺩ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﺑﮕﺬﺍﺭﺩ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻟﻔﻆ ﺯﻥ ﺫﻟﯿﻞ ﺭﺍ ﺑﭽﺴﺒﺎﻧﯿﻢ ﺍﮔﺮ ﺷﻤﺎ ﺑﻌﻨﻮﺍﻥ ﯾﮏ ﺯﻥ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﯿﺪ ﻫﻤﺴﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺗﺤﺮﯾﮏ ﮐﻨﯿﺪ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ ﺭﻓﺘﺎﺭﻫﺎﯼ ﺯﯾﺮ ﺭﺍ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﻫﯿﺪ

ﺑﮑﺎﺭ ﮔﯿﺮﯼ ﻟﻄﺎﻓﺖ ﺯﻧﺎﻧﻪ ﻣﺜﻞ ﻃﺮﺯ ﺻﺤﺒﺖ ﮐﺮﺩﻥ ﻧﻮﻉ ﺍﻟﻔﺎﻇﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﮐﺎﺭ ﻣﯽ ﺑﺮﯾﺪ ﺗﺎ ﺁﻧﺠﺎ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﺑﺎ ﺻﺪﺍﯼ ﻧﺮﻡ ﺁﻫﺴﺘﻪ ﺷﻤﺮﺩﻩ ﻭ ﺷﯿﻮﺍ ﺻﺤﺒﺖ ﮐﻨﯿﺪ
ﭘﻮﺷﯿﺪﻥ ﻟﺒﺎﺳﻬﺎﯼ ﺁﺯﺍﺩ یا چسبان که ﺗﻤﺎﻣﯽ ﺑﺮﺟﺴﺘﮕﯽ ﻫﺎﯼ ﺑﺪﻥ ﺷﻤﺎ ﭘﯿﺪﺍ ﺑﺎﺷﺪ
ﮐﻤﯽ ﻧﺎﺯ ﮐﺮﺩﻥ ﻋﺸﻮﻩ ﮔﺮﯼ ﻟﻤﺲ ﮐﺮﺩﻥ ﺑﻮﺳﻪ ﻫﺎﯼ ﺁﻧﯽ ﻭ ﮐﻮﺗﺎﻩ
ﻫﺮﮔﺰ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺑﺮﻗﺮﺍﺭﯼ #ﺭﺍﺑﻄﻪ_ﺟﻨﺴﯽ ﺑﻼﻓﺎﺻ
[ادامه...]

دار@@@###### یوش!!!!!!#‎#3!!!!!!!!!!!

6 ماه پیش و 2 هفته قبل [#شهر شعر#]

بگذارید بچه های کمرو در مورد خودشان حرف بزنند:

بچه ها، تا وقتی در جمع، احساس امنیت روحی ـ روانی داشته باشند جرات پیدا نمی کنند خودشان را نشان بدهند.باید به کودک کمرو فرصت حرف زدن بدهید، او را خاطر جمع کنید که شنیدن حرف های او برایتان مهم است.برای شنیدن حرف های او صبوری به خرج دهید. هر گونه واکنش منفی پدر، مادر یا مربی می تواند ترمزی باشد برای حرف زدن کودک.

 • ღ❅ ⒺⓗⓈⓐⓃ_ⒺⓏ ❅ღ : سلام افتخار بدید تو گروه دوم پروفایلم عضو بشید یا حداقل محبوبش کنید ممنونم :) منتظرم :)

  5 ماه پیش

 • مریم صالحی : (gol) (gol) (gol)

  6 ماه پیش و 2 هفته قبل

ادامه... دوستان
 • لیلا گلی
 • mͫoͦhͪaͣdͩeͤˢsͤeͪh ◦•●◉✿
 • 파 테 멯 애밀
 • omid_dj iran
 • مریم صالحی
 • nila ,,,
 • پریسا رحیمی
 • miss ebrahimi
 • fatemeh karami
 • احسان (...)
 • gilda mehran
 • سا حل
 • ziiaallah karimy
 • َAmir Wolf
 • amir sam
 • مهناز ....
419 هواداران
بازدیدکنندگان