♠امیر♠ ♥ملکیان♥

(amir9307 )

♠امیر♠ ♥ملکیان♥

1 ماه و 3 هفته قبل [هم میهن]

یک دقیقه سکوت...
بخاطر خجالت کشیدن مردی که درامدش کفاف زندگیشو نمی دادچه برسد به خرید عید و پای رفتن به خونه رو نداشت

یک دقیقه سکوت...
بخاطر شرمندگی مردی که لباس چروکیده دست دوم رو بنام جنس خارجی تن بچش کرد برویش خندید و در خفا اشک ریخت

یک دقیقه سکوت...
بخاطر زنی که با شرافت تمام غرورش را زیر پا گذاشت و خونه تکونی دیگران رو انجام داد و خانم خونه اربابی کرد براش ولی تسلیم هیچ نامردی نشد

یک دقیقه سکوت...
بخاطر تبسم مصنوعی بر کنج لب زنی که چرخ کرده سنگدونی مرغ رو بجای گوشت چرخ کرده بخورد بچه در ارزوی کبابش داد

یک دقیقه سکوت...
بخاطر مستاجری که سر درد رو بهونه کرد و دستمال بر سر بست و پتو بر سر کشید و گریه کرد برای عید که صاحبخونه در قبال اجاره های عقب افتاده جوابش کرده بود

یک دقیقه سکوت...
بخاطر بچه ای که خجالت کشید و تو کوچه نیومد و با حسرت از لای در همبازی های لباس نو بر تن رو دید زد زیر گریه

یک دقیقه سکوت....
به خاطر انسانیت که این روزا مرده ولی تو میتونی اونو زنده کنی...

خدایا این روزا هوای خیلیارو داشته باش

آزمون نهایی کاراته- مبارزه 100 نفره

برای درک فرهنگ کیوکوشین بهتر است به مبارزه 100 نفره نگاه کنید. مبارزه با 100 نفر چالشی است که هر کسی از پس آن بر نمی آید و فقط افراد خاصی می توانند آن را انجام دهند. هر کسی که بالای 18 سال سن داشته باشد می تواند در این آزمون شرکت کند.

مبارزات صد نفره را می توان آزمایشی برای نشان دادن نهایت استقامت بدنی و روحی در هنرهای رزمی و حتی سایر ورزش ها دانست.ین نوع مبارزه بصورتی طراحی شده است که در آن فرد داوطلب در ۱۰۰راند ۲دقیقه ای با افراد متفاوت (از لحاظ قد، وزن و درجه) مبارزه می کند.

این آزمون اثبات می کند که کیوکوشین کاراته سبکی خیلی جدی است

مواجه با 4 یا 5 کمربند سیاه سفید در یک مبارزه مجزابهمدت2 دقیقه برای هر مبارزه، یکی پس از دیگری باید با آنها مواجه شد.

مبارزه با حدود 20 نفر از مبارزان با کمربند سیاه و سفید که وزن و قد و قواره های مختلفی دارند کاری دشوار است.

داشتن شجاعت برای انجام این کارقابل تحسین است. حالا بیایید تعداد حریفان را بیشتر کنیم. فرض کنید با 50 نفر از مبارزان دارای کمربند سیاه و سفید آموزش دیده مبارزه می کنید و باید یکی پس از دیگری آن ها را شکست دهید. وقتی شما با یکی از حریفانتان مشغول مبارزه هستید بقیه افراد که منتظر هستند تا نوبتشان برسد تا با شما مبارزه کنند در این بین آنها می توانند نقاط ظعف و حساس شما را بیابند و با این امید به میدان مبارزه بیایند که بتوانند شما را شکست دهند.

فقط افرادی می توانند مبارزات 100 نفره را به پایان برسانند که واقعا از نظر روحی و جسمی پخته شده باشند .تا کنون فقط 20 نفر توانسته اند این مسابقات را به پایان برسانند و یکی از آنها هم اویاما بنیان
[ادامه...]

 • adsiz : مَحبوبیــ، مَحبوبَم کُنــ ؛)

  1 سال و 10 ماه قبل

کمربندها و مفهوم رنگها در کیوکوشین

سفید(موکیو) : سمبل خلوص و پاکی است و کسی که دارای کمربند سفید میباشد خالی از هنر کیوکوشین میباشد. در زمان مرحوم سوسای کسانی که وقف تمام وقت در ورزش بودند (اوچی دشی) به محض ورود به هونبو سر خود را به مفهوم تلاش بی قفه می تراشیدند و پس از سه سال که به کمربند مشکی میرسیدند مجددا به اصل اولیه خود و روح ابتدایی بودن یعنی پاکی و خلوص که کمربند سفید بود باز میگشتند.
نارنجی (کیو 10-9) : به معنی پایداری و به یک ایستایی رسیدن میباشد که آغاز طلوع خورشید کیوکوشین میباشد. در این مرحله کیوکوشین کای بین اعضای بدن خود به دنبال هماهنگی میرگردد , با داچی ها آشنا شده و دوجو اتیکت کیوکوشین را آموخته و به آنها عمل میکند.
آبی (کیو 8-7) : به معنای تطبیق پذیری و سیال بودن است. کاراته کا در این مرحله شروع به کار کردن روی بالا تنه, قدرت, انعطاف پذیری و همچنین کنترل کردن اعضا با ذهن میکند که با مخفی کردن درد و خستگی هنگام تمرین به نمایش در می آید. در این درجه کاراته کا احساس میکند در آسمان است و غرور خاصی دارد.
زرد (کیو 6-5) : به معنای باور و یقین درونی است. در این مرحله کاراته کا می آموزد که روی قدرت خود بوسیله دقت روی هارا و تاندن (نقطه ثقل بدن که دقیقا زیر گره کمربند واقع شده) تمرکز کند. کاراته کا باید هنگام تکنیک زدن هم قدرت و هم سرعت خود را توسعه دهد. این کمربند پایان خام و مبتدی بودن به حساب آمده و کاراته کا شروع به در دست گرفتن و تحت کنترل گرفتن زندگی , بدن و محیط اطراف خود میکند. همچنین به معنای شروع تابش آفتاب کیوکوشین کاراته به روح و جسم کاراته کا میباشد.
سبز (کیو 4-3) : به معنی احساسات و درک احساسات دیگران میباشد. این درجه اولین درجه در سطح پیشرفته کیوکوشین
[ادامه...]

ادامه... دوستان
 • فرشته فتحی
 • آسیا تایپیست
 • مرتضي آويني
 • محمدرضا قمری
 • ❉قاسم ❉
 • mary mary
 • شایا رئیس محمدیان
 • آریا 89
 • ƤЄƳMƛƝ Ⓐ
 • باران ...
 • مهدی مدح خوان
 • Saha :)
 • مریم علیپور
 • elina salehi
 • برای تو می نویسم ...
 • سبحان شاهمرادی
1129 هواداران
بازدیدکنندگان