• بخشش شمر-یزید

  4 پاسخ توسط : مــــنصور {حــــبیبی} موضوع : دین و مذهب 5 روز پیش و 7 ساعت قبل

  بچها میگم اگر در روز قیمات امام حسین و اهل بیتش و اهل بیت پیامبر دمناشونو ببخشن....
  اگر امام حسین و اهل بیتش شمر ...یزید ...عمر سعد . تمام کسایی که تو واقع کربلا بودن و کشتار کردن از امام حسین
  رو ببخشه یعنی میشه؟؟؟
  بنظرت امکان داره؟؟-خدا هم میگه بنده ببخش حقشو حلال کنه منم میبخشم.
  ((((بچها ی چیز دیگع خداوند مهربانه بنده نیافرید که بندازه تو آتیش و جلز و ولزشو تماشا کنه کیف کنه))))))))))))))
  جهنم ی بیمارسستانه که درمان میکنه
  بقول ( سید حسن آقامیری)

 • ᵃʳᶻᵘ : کتابایی مثه قرآن هست که میگه خدا مهربونه و فلان . توشم از عذاب جهنم انقدی گفته شده که وقتی معنیشو بخونی تنت بلرزه! بخششی تو کار نیست. اونی که مال یتیم میخوره و حق الناس و اختلاس و دزدی میکنه لیاقت بخششو داره ؟نه! این طرز فکر اشتباست که جهنم بیمارستانه . فقط داری میگی ما گناه میکنیم تا خدا بخشنده بمونه :)))) تنها چیزی که آدمو درمان میکنه خوندن کتابه .مطمئن باش منم بدم نمیاد که جلز و ولز آدمایی که گفتمو ببینم خدا دلش واسه این چیزا خیلی بزرگتره!

  5 روز پیش و 7 ساعت قبل
 • кнαтєяєн :) : آرزو خوب میگه...اینجوری باشه بدی و خوبی...عذاب و پاداش معناشون چه تفاوتی باهم میکنه؟!همیشه کاره خوب پاداش خوب داره و کاره بد عذاب و تنبیه!

  5 روز پیش و 6 ساعت قبل
 • پاسخگو ديني : سخنان آقا میری بر خلاف صریح قرآن و سخن خداوند می باشد و خداوند بارها در قرآن با صراحت فرموده است که برخی از بندگانش برای همیشه در جهنم خواهند ماند.خداوند از عذاب بندگانش لذت نمی برد و بقول شما کیف نمی کند.ولی وقتی خداوند با فرستادن هزاران پیامبر و کتب آسمانی راه هدایت و سعادت را به بندگان نشان داد،ولی با این حال برخی از بنده ها با اختیار خودشان در مسیر گناه و معصیت و شقاوت قدم گذاشتند و در مقابل خدا و دین خدا و پیامبران الهی و ائمه معصومین(علیهم السلام) به مخالفت و مبارزه برخواستند،طبیعی است که نتیجه عملکرد آنها،چیزی جز جهنم و عذاب ابدی آن نخواهد بود.

  4 روز پیش و 17 ساعت قبل
 • یا حیدر (علیه السلام)❀ : حسن اقا میری یه بی سواده که بیشتر از دو سال تو حوزه تحصیلات نداشته ..وحتی مجوز لباس هم نداشته ....هر کی هر چی می گه باور می کنید عجباااا

  4 روز پیش و 13 ساعت قبل