محمد رضا کشتکار

(arashq12 )

محمد رضا کشتکار

4 ماه پیش و 2 هفته قبل

ایه الله ناصری:
حضرت صادق (ع) نیز در روایت معتبری فرمودند که: حضرت حق در آخرالزمان قبل از ظهور حضرت بقیة الله عده ای را مهیا می کند و برای سرکوبی یهود می فرستد . قبل از ظهور حضرت بقیة الله‌ حکومت یهود در بین حکومت های اسلامی باید نابود شود . این را امام صادق (ع) فرمودند . آنها چه کسانی هستند که نابود می کنند یهود را؟ ایرانی ها هستند . این هم یک روایت . 
آیه دیگر آیه 5 از سوره اسراء است . در این آیه می فرماید: «بعثنا علیکم عبادا لنا اولی باس شدید» 
عیاشی از امام محمد باقر (ع) روایتی نقل می کند که در آن پرسیده می شود «اولی باس شدید» چه کسانی هستند؟ حضرت فرمودند: اینها از اصحاب و انصار امام زمان در آخرالزمان هستند . روایت دیگری است از حضرت صادق (ع) قریب به همین مضمون است . حضرت سه مرتبه قسم خوردند: آن اشخاص که می آیند و اگر ایمان در ثریا باشد به آن دست می یابند و یهود را سرکوب می کنند: «والله هم اهل قم » ; اینها اهل قم هستند . 
روایتی نقل شده که مفصل است . این روایت را ابن ابی الحدید در شرح نهج البلاغه (جلد دوم، صفحه 184) نقل کرده است . می فرماید که: یک روز امیرالمؤمنین (ع) در کوفه مطالبی را بیان می کردند و موعظه و نصیحت می فرمودند، در آن زمان ایرانی ها اطراف امیرالمؤمنین (ع) را مثل پروانه گرفته بودند . اشعث - که حکمش معلوم است از بزرگان کوفه بود - آمد و جریان را دید خیلی به او برخورد و خیلی ناراحت شد که ما عرب هستیم و از بزرگان عرب لکن این ایرانی ها آمده اند و اطراف امیرالمؤمنین (ع) را مثل پروانه گرفته اند . ناراحت شد و شروع کرد یواش یواش جلو آمدن که: یا امیرالمؤمنین این سرخ پوستان، یعنی ایرانیان، اطراف شما را گرفته اند و بر ما چیره شده اند و خود را بر ما فضیلت می دهند . امیرالمؤمنین (ع) این کلام را
[ادامه...]

محمد رضا کشتکار

10 ماه پیش, 1 هفته

امام صادق ع:
پس منتظر صیحه باشید.هنگامیکه صیحه رو شنیدید دربهای خود رو محکم ببندید و کیسه های طعام رو ببندید و روپوش روی انها بیندازید و انبارهای خود را از طعام پر کنید که انها از علامتهای قیامت کبری است که بعد از این سفیانی و یمانی و خراسانی و فرزندم حضرت مهدی ع ظاهر میشوند..

 • KAREN T.M : محبوب شدید

  5 ماه پیش

 • ققنوس ققنوس : ببخشید صیحه چی هست؟

  9 ماه پیش

 • سبحان شاهمرادی : سلام کاکا؛افتخار دهید و عضو گروه اصولگرایان پایداری بشوید

  9 ماه پیش, 1 هفته

محمد رضا کشتکار

10 ماه پیش, 1 هفته

امام صادق ع:
حکومت عجم( ایران ) دگرگون می شود در محرم خونریزی بسیار میشود.تا اینکه بالاخره باعث فرار پادشاه عجم از مملکتش میشود.برای اینکه مبادا مردم او را بگیرند و در خارج از غصه و اندوه میمیرد.و پس از ان اشوب و فتنه ادامه پیدا میکند.و انقلاب همچنان ادامه پیدا میکند و بشارت باد بر مردم به ظهور حضرت حجت ع..

محمد رضا کشتکار

10 ماه پیش و 2 هفته قبل

در سال‌ ۱۳۸۹ش لوح فشرده‌ای با عنوان ظهور بسیار نزدیک است منتشر شد که حاوی یک فیلم مستند بود. سازندگان فیلم مدعی شده بودند که آیت الله خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی ایران، سید خراسانی و سید حسن نصر الله دبیر کل حزب الله لبنان، همان یمانی است. سازندگان هم‌چنین محمود احمدی نژاد ریس جمهوری وقت ایران را شعیب بن صالح دانسته بودند. انتشار این لوح فشرده جنجال فراوانی ایجاد کرد و چند نفر از پژوهش‌گران موضوع مهدویت این تطبیقات را نادرست و بدون دلایل کافی دانستند.ودر لوح فشرد‌ه‌ای از سوی مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم ارایه شد.

محمد رضا کشتکار

10 ماه پیش و 3 هفته قبل

بر اساس روایات، «خراسانی»، «سفیانی» و «یمانی»، هر سه در یک سال، یک ماه و یک روز (به صورت هم‌زمان)، قیام می‌کنند.

برخی روایات، محل خروج «حسنی» را «سرزمین دیلم» معرفی کرده‌اند ، اما اشاره‌ای به مکان آغاز قیام «خراسانی» نشده و به صورت مجمل بیان می‌کند که وی از مشرق قیام می‌کند.

برخی معتقدند واژه «مشرق» انصراف به قسمت‌های شرقی سرزمین‌های اسلامی دارد و محل خروج خراسانی، نمی‌تواند مکانی فراتر از مرزهای کشورهای اسلامی باشد.بسیاری از محققین معتقد هستند که منظور از واژه مشرق در اینجا ایران میباشد.

محمد رضا کشتکار

10 ماه پیش و 3 هفته قبل

حرکت پرچم‌های سیاه از سمت خراسان، یکی از علامات ظهور به شمار رفته است. در روایات آمده است: از سه چیز انتظار فرج داشته باشید: «ایجاد اختلاف بین اهل شام، حرکت پرچم‌های سیاه از خراسان و ترس در ماه رمضان». صاحبان این پرچم‌های سیاه، پس از حرکت از سمت خراسان، خود را به کوفه می‌رسانند و وقتی که امام مهدی (عج) ظهور کرد، عده‌ای را برای بیعت کردن با ایشان، به سمت او می‌فرستند. این گروه، در مدت زمان کوتاهی مسیر بین خراسان و کوفه را طی می‌کنند.و بعد از فتح کوفه و شکست لشکر سفیانی امام زمان ع ظهور میکنند و لشکر خراسانی با ایشان بیعت میکنند

محمد رضا کشتکار

10 ماه پیش و 3 هفته قبل

بر اساس برخی روایات، وی از فرزندان امام حسن(ع) یا امام حسین(ع) است که از او به عنوان هاشمی خراسانی یاد شده است و صفات جسمی وی را که دارای صورت نورانی و خالی ( نشانه ایی ) در دست راست دارد بیان کرده‌اند.

قیام سید خراسانی یکی از علائم و نشانه‌های ظهور مهدی موعود (عج) معرفی شده است و در مجموع از روایات چنین استفاده می‌شود که قیام وی از مشرق زمین آغاز و به سوی عراق به پیش می‌رود. فرماندهی نظامی این سپاه را مردی به نام شعیب بن صالح بر عهده دارد و نبرد سختی بین سپاه او و سفیانی در می‌گیرد و خراسانی فاتح میدان خواهد بود و سرانجام نیز با امام مهدی (عج) بیعت می‌کند.

محمد رضا کشتکار

10 ماه پیش و 4 هفته قبل

2-اميرمؤمنان(ع) مي‌فرمايند: «سفياني و صاحبان پرچم‌هاي سياه با يكديگر روبرو مي‌شوند در حالي كه ميان آنان جواني(جوانمردي) از بني‌هاشم است كه در كف دست راستش، خال (خلل)است و در پيشاپيش لشكريان او، شخصي از قبيلة بني تميم به نام شعيب بن صالح قرار دارد».
ابن حماد، فتن، ص 86.

محمد رضا کشتکار

10 ماه پیش و 4 هفته قبل

در کتاب (( الغیبه)) خود که سابقه اش به قرن 5 ه-ق برمیگردد در روایتی قوی سند از امام صادق (ع) نقل میکند:

(( آگاه باشید که ( آنها) سپاه خراسانی ، یاران حضرت مهدی(عج) هستند و زمینه سلطنت جهانی او را فراهم میکنند)) (262

محمد رضا کشتکار

10 ماه پیش و 4 هفته قبل

هنگامي كه پرچم هاي سياه از خراسان به راه افتاد به سويش بشتابيد ولو با سينه خيز رفتن بر روي برفها باشد ، كه صاحبان آن پرچم ها طرفداران حق هستند ، آنها حق را مطالبه مي كنند ولي به آنها داده نمي شود ، نبرد مي كنند و پيروز مي شوند ، آنچه مي خواستند به آنها داده نمي شود ، نبرد مي كنند و پيروز مي شوند آنچه مي خواستند به آنها داده مي شود ولي آنها ديگر نمي پذيرند ، گويي با چشم خود مي بينم كه شمشيرها را حمايل كرده اند ، و پيش مي تازند تا پرچم ها را به مهدي(ع) تسليم كنند ، آگاه باش كه آنها ياران مهدي اند و زمينه سلطنت جهاني او را فراهم مي سازند ، دلهاي آنها چون قطعات آهن است ، هنگامي كه پرچم هاي سياه را مشاهده كرديد كه از سوي مشرق به حركت درآمده فارسيان را گرامي بداريد كه دولت ما در ميان آنها مي باشد. غيبت شيخ طوسي ص 262

ادامه... دوستان
 • homayon99 mokhtary20
 • علی احمدی (حادثه)
 • شهاب غریبه ی آشنا
 • hadi sadri
 • حسین منتظر
 • گزارشگر دیوانه ...
 • Me& agham ...
 • hadi .....
 • بازار آذربایجان
 • کوروش سیدی
 • یا حیدر (علیه السلام)❀
 • محبوبه صدرا
 • .... .....
 • فرشید سلیمان نیا
 • نویسنده ای در قوطی کبریت R.a
 • سجاد همشهری
91 هواداران
بازدیدکنندگان