.. میتی کومان

(arsalan58 )

.. میتی کومان

8 ماه پیش و 3 هفته قبل [پست ثابت] [مشاعره(حافظ سعدی مولانا بابا طاهر ..)]
 • به همه ی دوستان و اعضای گل و محترم گروه مشاعره عارضم پست های که لطف میکنید با حرف آخر پست قبلی شروع بشه..کم کم میخوام گروه رو فعال تر کنیم.. (gol) (gol) (gol) (haa) (haa) (haa)
  و حتما شعری که مینویسید به رسم ادب شاعرشو قید کنید..سپاس از همراهیتون (salaam) (salaam) (salaam) [لینک]

  • ava3

  .. میتی کومان

  8 ساعت پیش و 38 دقیقه قبل [ѕcαrecrow]

  قصه از اونجا شروع شد که ملکه فوت شد و دخترک تنها بزرگ شد و شاهد ازدواج پدر با یک ماموز بد فطرت شد و به دنبال این وصلت جدایی و ناسازگاری های پدر با دختر شروع شد تا به دست روزگار این دو از هم جدا شدند تا مردی خوش هیکلو زیبا رو دختر را در بین جنگل پیدا کرده و برای ترمیم و قوت دادن به او،او را بغل کرده و به وارد کلبه ی خود کرد بعد از چند روز گمشدن ماموران دختر را با پسر در کلبه دیده و او را تسلیم پدر دختر(شاه) میکنند جوان که به عشق خود اعتراف میکند اما شاه زیر بار این عشق نرفته و تصمیم به زندانی کردن جوان میکند در زمان اسارت جوان دختر چندین بار شبانه به دیدن جوان میرود گویی فرشته نجات اون اکنون خود گرفتار اسارات شاه شده تا اینکه شاه از این قصه با خبره شده و تصمیم به پیکار جوان دلباخته با مردی دیگر میکند و وعده میکند با مرد چنانچه جوان را بکشد حکم آزادی او را امضا کند.....

  .. میتی کومان

  8 ساعت پیش و 56 دقیقه قبل [ѕcαrecrow]

  پیرزن اومده گند بزنه به زندگی این دختر چون همونی که دلباختشو کشت پدر همین دختره..و اینکه چرا سیاهش چشاش چون پدرش اونو به سیاچال انداخت و تا مادامی که پیر شد در اون سیاچال موند و مرد..واینکه الان اومده برای انتقام

 • امام جمعه گرگان در نامه به روحانی؛
آقای رئیس جمهور گلستان را دریابید، فرصت بسیار کم است
گرگان- اما
 • امام جمعه گرگان در نامه به روحانی؛
  آقای رئیس جمهور گلستان را دریابید، فرصت بسیار کم است
  گرگان- امام جمعه گرگان و نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان طی نامه‌ای به حسن روحانی، رئیس‌جمهور خواستار رسیدگی به وضعیت سیل‌زدگان استان شد.

  به گزارش خبرگزاری مهر آیت الله سید کاظم نورمفیدی در خصوص بحران سیل و گرفتار شدن مردم استان گلستان در این حادثه غم‌انگیز، طی نامه‌ای به حسن روحانی، رئیس‌جمهور خواستار رسیدگی به وضعیت سیل‌زدگان استان شد.

  متن این نامه به شرح زیر است:

  بسمه‌تعالی

  جناب حجت السلام و المسلمین آقای دکتر حسن روحانی

  ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

  سلام‌علیکم؛

  بدون مقدمه می‌گویم: استان گلستان به‌ویژه ترکمن‌صحرا را دریابید.

  بارش‌های بی‌سابقه اخیر که تنها طی سه روز بیش از «دوسوم» بارش سالانه این استان بوده است خسارت‌های فراوانی به منازل مسکونی، زمین‌های کشاورزی، واحدهای صنعتی، باغات و راه‌های شهر و روستایی استان وارد کرده است.

  هم‌اکنون تعدادی از شهرهای استان ازجمله گنبدکاووس، آق‌قلا، گمیشان و بخش‌ها و روستاهای بسیاری زیرآب رفته و تردد در برخی از آنها تنها با قایق امکان‌پذیر است.

  ارتفاع آب در برخی از مناطق به بیش از دو متر رسیده است مردم حتی برای تأمین نیازهای اولیه غذایی خود مشکل دارند. کودکان و بیماران به‌شدت در مضیقه‌اند، امکانات استان جوابگوی این‌همه نیاز و خسارت نیست.

  فرصت بسیار کم است، مستدعی است با حضور خود در استان مرهمی بر آلام و دردهای مردم شریف و نجیب این مناطق بگذارید و دستور ویژه برای کمک‌های فوری و برآورد خسارت‌های وارده صادر کنید.

  [ادامه...]

  ادامه... دوستان
  • امیر قاسمی
  263 هواداران
  بازدیدکنندگان