arsham2 raz

(arsham2 )

چگونه فردی جالب وخوش مشرب باشیم؟

همه می خواهند که از نظر دیگران خوب و باحال باشند، اما اکثرا نمی توانند. این کار هیچ رمز و رازی ندارد. فقط باید بدانید که چطور باشید و چطور رفتار کنید. راه های مختلفی برای رسیدن به این منظور وجود دارد.

در اینجا به چند نکته اشاره می کنیم تا بدانید که چطور از نظر دیگران باحال جلوه کنید. این کارها را انجام دهید و بعد خواهید دید که چقدر دوستانتان علاقه مند به رفت و آمد با شما می شوند.

زیاد به دوستانتان زنگ نزنید

سعی کنید زیاد دنبال دوستانتان نرفته و مدام به آنها تلفن نکنید. حد مشخصی برای این مسئله وجود ندارد، اما دقت کنید همیشه کمتر از مقداری که آنها به شما زنگ می زنند به آنها زنگ بزنید.

خوب لباس بپوشید

مردم دوست ندارند با آدم های بدتیپ و ژولیده رفت و آمد کنند. البته نمی گویم وقتی می خواهید با دوستانتان بیرون بروید کت و شلوار و این چیزها تنتان کنید، اما سعی کنید همیشه مرتب و خوش پوش باشید. یادتان باشد که مردم معمولاً از روی قیافه و ظاهر در مورد افراد نظر می دهند.

مطلع و آگاه باشید

مردم دوست دارند با کسی رفت و آمد کنند که بتوانند از او مطلبی یاد بگیرند. اما هول نشوید، اطلاعاتتان را زمانی در اختیار آنها بگذارید که از شما سوال کنند. چون ممکن است فکر کنند قصد پز دادن دارید. و این اصلاً خوب نیست.

شوخ و بذله گو باشید

نمی گویم که دلقک باشید. اما اگر طبع شوخ دارید، کمی از آن را به دوستانتان نشان دهید. لازم نیست که منبع سرگرمی و خنده شوید. تعادل را حفظ کنید. و خواهشاً اگر می خواهید جوک تعریف کنید، سعی کنید که حداقل آنرا بی مزه تعریف نکنید که مردم
[ادامه...]

 • arsham2 raz : سلام...بله کانال دارم تلگرام هست ..روانشناسی کلبه ارامش

  1 سال

 • პli • : شماچنلی چیزی نداارین

  1 سال

 • @روانشناسی زناشویی@

همیشه یه یاد داشته باشید زن ومرد با هم تفاوت دارند، هیچگاه توقع نداشته باشید
 • @روانشناسی زناشویی@

  همیشه یه یاد داشته باشید زن ومرد با هم تفاوت دارند، هیچگاه توقع نداشته باشید رفتار و عکس العمل های زن و مرد مثل هم باشد ، در واقع همین تفاوت هاست که این دو را برای هم جذاب می کند . برای داشتن یک رابطه عاشقانه باید از خودمان بیرون بیاییم و هوشمندانه متوجه تفاوت ها باشیم و بیاموزیم که چگونه رفتار کنیم .

  بی سیاستی همسران و ضعف مهارت‌های ارتباطی ناشی از بی‌توجهی به تفاوت‌های زن و مرد، عدم تسلط به مهارت‌های گفتگو و محاوره و نیز ناهم‌خوانی‌های فرهنگی و … از دلایل اختلاف انهاست. پس سعی کنید تا مهارت های لازم را یاد بگیرید و برای شناسایی همسرتان وقت صرف کنید.

  • mahshid shahedi : بهتره همه زنا و مردا کتاب مردان مریخی زنان ونوسی رو بخونند

   11 ماه پیش و 3 هفته قبل

 • برای همه خوب باش.....اونکه فهمید،همیشه کنارته و بیادت...
اونکه نفهمید،یه روز میفهمه که دیره...
و
 • برای همه خوب باش.....اونکه فهمید،همیشه کنارته و بیادت...
  اونکه نفهمید،یه روز میفهمه که دیره...
  و فقط دلش برا خوبیات تنگ میشه...

  • Amir Saman VaRaStEh : سلام برادر عزیز ...ایام پر از خیر و برکت رو خدمتتون تبریک عرض میکنم ...خیلی وقته تشریف ندارید...امیدوارم هر کجا هستید اوقات لحظات شاد و موفق رو در پناه حق سپری کنید .... (gol) (gol) (gol) (bye)

   1 سال و 8 ماه قبل

  • (*-*) . : ممنوووووون

   1 سال و 10 ماه قبل

  • arsham2 raz : شما هم محبوبید.......

   1 سال و 10 ماه قبل

 • (خوشا شیراز و وضع بی مثالش
 خداوندا نگهدار از زوالش)
(خوشا شهر شیراز و فرخ دیارش
 کز او ملک ایران
 • (خوشا شیراز و وضع بی مثالش
  خداوندا نگهدار از زوالش)
  (خوشا شهر شیراز و فرخ دیارش
  کز او ملک ایران بود افتخارش)

  • غروب جدایی * : مرسی بهمچنین

   11 ماه پیش و 3 هفته قبل

  • arsham2 raz : ]چه خوب ..ان شاا..همیشه به شادی برای شما...

   11 ماه پیش و 3 هفته قبل

  • غروب جدایی * : دقیقا من‌چند روزی تو شیراز بودم واقعا خوش گذاشت

   11 ماه پیش و 3 هفته قبل

  چهار کلید برای داشتن یک زندگی مشترک شیرین ..

  1: سعی نکنید یکدیگر را تغییر دهید.
  یکی از نکاتی که متخصصان برای داشتن یک زندگی مشترک خوب پیشنهاد می‌دهند این است که زوج‌ها یکدیگر را همانطور که هستند بپذیرند و سعی کنند با شناختن تفاوت یکدیگر، به آنها احترام بگذارند و نخواهند که همسرشان عینا مثل خودشان شود.

  2: در کارهایتان عشق را وارد کنید.
  درست است که انجام دادن کارهایی مثل تمیز کردن خانه، مرتب کردن انباری، شستن ظرف‌ها و ... کارهایی است که می‌تواند تکراری و خسته‌کننده باشد ولی اگر در انجام دادن این کارها به یکدیگر کمک کنید و به همین کارهای به ظاهر تکراری به چشم انجام وظیفه نگاه نکنید و به یاد علاقه‌ای که به یاد همسر و فرزندتان دارید بیفتید، می‌بینید که آن کارها چقدر بهتر و حتی سریعتر انجام خواهند گرفت.

  3: جملات عاشقانه را فراموش نکنید.
  با گذشت زمان زوج‌ها انقدر درگیر زندگی روزانه خود می‌شوند که دیگر یادشان می‌رود علاقه‌شان را به همسرشان ابراز کنند. این مساله در حالی است که همین قضیه به ظاهر کوچک می‌تواند به استحکام زندگی‌شان کمک کند و نشان دهد آنها مثل روز اول مشتاق زندگی کردن با هم هستند.

  4: سفر بروید.
  زندگی روزمره با این همه مشکلاتی که دارد شاید دیگر وقتی برای آرامش باقی نگذارد بنابراین چه چیزی بهتر از این که هر از گاهی از تعطیلات استفاده کنید یا حتی مرخصی گرفته و با همسرتان به جایی دور از شهر بروید تا هم استراحت کنید و هم با ایجاد لحظات خوشایند، زندگی مشترکتان را شیرین‌تر کنید و نگذارید در بین کارهای تکراری و وظایف شغلی و خانوادگی هر روز، برای یکدیگر عادی شوید.

  موفق باشید.

  • arsham2 raz : سلام از قبل محبوب شدی برادر گلم...

   2 سال پیش

  • Behzad 023 : محبوبی عزیز محبوبم کن

   2 سال پیش

  arsham2 raz

  2 سال پیش و 5 ماه قبل

  برکات و فواید ازدواج


  فرصت ازدواج و آرام گرفتن در یک مجموعه‌ی خانواده، یکی از فرصتهای مهم زندگی است. برای زن و مرد – هر دو – این یک وسیله‌ی ارامش و آسایش روحی و وسیله‌ی دلگرم شدن به تداوم فعالیت زندگی است. وسیله‌ی تسلّی، وسیله‌ی پیدا کردن یک غمخوارِ نزدیک که برای انسان در طول زندگی لازم است قطع نظر از نیازهای طبیعی انسان که نیازهای غریزی و جنسی می باشد، مسأله‌ی تولید نسل و داشتن فرزند هم خود از دلخوشیهای بزرگ زندگی است.
  پس می‌بینید از هر دو طرف که انسان نگاه می‌کند، ازدواج یک امر مبارک و یک پدیده‌ی بسیار مفید است. البته مهمترین فایده‌ی ازدواج، مان تشکیل خانواده است و بقیه‌ی مسائل، فرعی و درجه‌ی دو و یا پشتوانه‌ی این مسئله است؛ مثل تولید نسل یا ارضای غرایز بشری، اینها همه درجه دو است، درجه‌ی اول همان تشکیل خانواده است.
  بنای نسل بشری به ازدواج است. انتقال تمدنها و فرهنگها به ازدواج است. بقای استقلال جوامع – چه از لحاظ سیاسی و چه از جهات دیگر – به ازدواج است. برکات فراوانی بر ازدواج است.

  • * سعید * : سلام مهربان٬ محبوبیت تقدیمتون...باعث خوشحالیه اگه افتخار بدین و در گروه اول پروفایلم "پله های موفقیت" عضو بشین ... و با مطالب ارزشمندتون همراهمون باشین.. با تقدیم احترام (gol) (gol) (gol)

   11 ماه پیش و 3 هفته قبل

  • arsham2 raz : ان شاا...

   1 سال

  • *سیده فاطمه حسینی* : خواهش برادر.ان شالله تمام جوانان مسلمان دنیا ازدواج کنند

   1 سال

  arsham2 raz

  2 سال پیش و 11 ماه قبل

  پنج درس برای قدرت یافتن در سختی‌های زندگی:(البته این پست در روزهای آتی نیز ادامه خواهد یافت )

  گاهی اوقات برای اینکه بتوانید دوباره متولد شده و مدلی قوی‌تر و باهوش‌تر از خودتان شوید، باید اول کمی از درون فرو بریزید.

  برای همه پیش می‌آید که در طول زندگی خود کسی که دوست دارند، به او نیاز دارند، یا چیزی که تصور می‌کردند برایشان می‌ماند را از دست بدهند. اما همین از دست دادن‌هاست که ما را قوی‌تر کرده و به سمت فرصت‌هایی برای رشد و شادی در آینده هدایت می‌کند.

  در زیر درس‌های از زندگی برایتان عنوان می‌کنیم که کمکتان می‌کند با درکی بیشتر به جلو پیش روید.

  ۱. شما آن چیزی نیستید که در گذشته برایتان اتفاق افتاده. گذشته شما هر چقدر هم که دردناک بوده باشد، آینده، روشن و پاک در مقابلتان است. شما دیگر عادت‌های گذشته‌تان نیستید. دیگر شکست‌های گذشته‌تان هم نیستید. دیگر آن چیزی نیستید که روزی دیگران با شما رفتار می‌کردند. شما همان چیزی هستید که همین الان تصور می‌کنید هستید. درست همان چیزی که همین الان مشغول انجام آنید.

  ۲. به چیزهایی فکر کنید که دارید، نه چیزهایی که ندارید. شما همانی هستید که هستید و همان چیزهایی را دارید که همین الان دارید. آنقدرها هم نمی‌تواند بد باشد چون اگر غیر از این بود قادر به خواندن این مقاله در این لحظه نبودید. مسئله مهم این است که یک فکر مثبت پیدا کنید که الهام‌بخش شماست و به شما برای پیش رفتن در زندگی انگیزه می‌دهد. به این فکر بچسبید و روی آن تمرکز کنید. ممکن است تصور کنید که چیزهای زیادی ندارید یا اصلاً هیچ چیز ندارید، اما ذهنتان را دارید که می‌تواند به شما انگیزه دهد. برای پیش رفتن در زندگی همین برایتان کافی است.

  ۳. دست و پنجه نر
  [ادامه...]

  • arsham2 raz : سلام به شما لطف دارید خواننده خوبی هستید

   6 ماه پیش و 3 هفته قبل

  • یلدا جون 9 خرمی : سلام.مطالب تون عالیه.هر بار که سر میزنم و متن ها رو میخونم برام تازگی داره و کلی انرژی میگیرم .درود بر شما (gol)

   6 ماه پیش و 4 هفته قبل

  • ❤ : سلام محبوبین. پستاتون عالی بود. میشه لطفا پستای قشنگ تون توی گروه ☂رویای خیس(◡_◡✿ به اشتراک بگدارید.باتشکر

   1 سال

  arsham2 raz

  2 سال پیش و 11 ماه قبل
 • ده روش برای افزایش رضایت از زندگی::::::
در چند سال اخیر‌، روان‌شناسان و جامعه‌شناسان به بررسی اطلاع
 • ده روش برای افزایش رضایت از زندگی::::::
  در چند سال اخیر‌، روان‌شناسان و جامعه‌شناسان به بررسی اطلاعات درباره پرسشی پرداخته‌اند که قبلاً‌ برای فلاسفه مهم بود: چه چیزی باعث رضایت ما می‌شود؟
  پژوهشگران به این منظور تحقیقات گسترده‌ای در سراسر جهان انجام داده‌اند تا ببینند چگونه چیزهایی مانند پول، نگرش، فرهنگ، حافظه، تندرستی، نوع‌دوستی و عادات روزانه بر احساس بهروزی ما تأثیر می‌گذارد. حوزه جدید روان‌شناسی مثبت پر از یافته‌های جدیدی حاکی از آن است که اعمال ما تأثیر چشمگیری بر احساس خوشبختی و رضایت ما از زندگی دارد روش10 راهبرد ثابت‌شده برای افزایش عبارتند از:
  1.لحظات روزانه زندگی را درک کنید:
  هر از چندی مکث کنید تا گل سرخی را ببویید یا کودکان را حین بازی تماشا کنید کسانی که درنگ می‌کنند تا وقایعی را که به‌طور عادی با عجله پشت سر می‌گذارند، ببینند یا در طول روز به وقایع خوشایند روزانه فکر می‌کنند، افزایش قابل توجهی را از نظر رضایت و کاهش افسردگی گزارش می‌کنند
  2.از مقایسه بپرهیزید:
  چشم و هم‌چشمی جزئی از بسیاری از فرهنگ‌هاست اما مقایسه خودمان با سایرین می‌تواند به رضایت و عزت نفس لطمه وارد کند. به جای مقایسه کردن با دیگران، توجه خود را به دستاوردهای شخصی معطوف کنید تا به رضایت بیشتری دست یابید.
  3.بیش از اندازه به پول توجه نکنید:
  کسانی که پول را در رأس فهرست اولویت‌های خود قرار می‌دهند، بیشتر در معرض افسردگی، اضطراب و عزت نفس پایین هستند. این امر در ملل و فرهنگ‌های گوناگون یکسان است. هر چقدر بیشتر رضایت را در کالاهای مادی بجوییم، کمتر آن را می‌یابیم. رضایت، عمر کوتاهی دارد و گذراست. پول‌دوستان نیز در آزمون پویایی و خودشکوفایی نمره اندکی می‌گیرند.
  4.اهداف معنادار داشته باشید
  [ادامه...]

  • emi 74 : سلام محبوبی و فول لایک,دعوتی به گروه اول پروفم(بخند لطفا)-گروهم داشته باشی عضوم (gol) (gol) (gol) (gol)

   1 سال

  • ɱɪɲɪ ƑƖƓӇƬЄƦ . : محبوبی دوست عزیز...

   2 سال پیش و 6 ماه قبل

  • arsham2 raz : ممنون

   2 سال پیش و 11 ماه قبل

  arsham2 raz

  3 سال پیش و 3 ماه قبل
 • چه لذتی داره این حجاب...........

           

چه لذتى دارد وقتى سياهى چادرم، دل مردها
 • چه لذتی داره این حجاب...........  چه لذتى دارد وقتى سياهى چادرم، دل مردهايى كه چشمشان به دنبال خوش ‏رنگ‏ ترين زن‏هاست را مى‏زند.

  چه لذتى دارد وقتى مردهايى كه به خيابان مى‏آيند تا لذت ببرند، ذره‏ اى به تو محل نمى‏گذارند.

  چه لذتى دارد وقتى در خيابان و دانشگاه و... راه مى‏رويد و صد قافله دل كثيف!! همره شما نيست.

  چه لذتى دارد وقتى جولانگاه نظرهاى ناپاك و افكار پليد مردان شهرتان نيستيد

  چه لذتى دارد وقتى كرم قلاب ماهى‏گيرى شيطان براى به دام انداختن مردان شهر نيستيد.

  چه لذتى دارد وقتى مى‏بينى كه مى‏توانى اطاعت خدايت را بكنى؛ نه هوايت را

  چه لذتى دارد وقتى در خيابان راه مى‏رويد؛ در حالى كه يك عروسك متحرك نيستيد؛ يك انسان رهگذريد.

  چه لذتى دارد اين حجاب!خدايا! لذتم مدام باد.

  • آرتا سعیدی : عالی بود...

   1 سال و 9 ماه قبل

  • رضاش شبان : سلام همه ی پستها عالی بود ولی کمی طولانی بودندموفق باشید

   1 سال و 11 ماه قبل

  • محمدرضا رهگذر : (gol) (gol) (gol) (gol) (gol) (khoob)

   1 سال و 11 ماه قبل

  ادامه... دوستان
  • لیلا گلی
  • arqavan azadoof
  • میثم فاضلی پور
  • افسانه سلطانی
  • زهرا کریمی
  • ........ ..
  • رضا (o_o)
  • لیلا احمدی
  • ĐØĶHI_MØĶH_ŔĀĐÍÀM
  • fwti .kzm
  • محمدرضا سابقی
  • محمد حسنی
  • صالح قهرمانی
  • پویا 1
  • Homeyra :|
  • یا زهرا
  1357 هواداران
  بازدیدکنندگان