دکوراسیون آرتیمان

(artimandecor )

دکوراسیون آرتیمان

2 سال پیش و 9 ماه قبل
 • راهنمای خرید مبلمان شیک
همان‌قدر که خیلی از ما نمی‌توانیم حتی یک روز با نداشتن یک گوشی اسمارت‌فون س
 • راهنمای خرید مبلمان شیک
  همان‌قدر که خیلی از ما نمی‌توانیم حتی یک روز با نداشتن یک گوشی اسمارت‌فون سر کنیم، خانه‌های‌مان هم دچار تحول اساسی نسبت به خانه‌های پدر و مادرهای‌مان شده‌اند؛ تحولی که حالا بیشتر از ۱۰ سال است باعث شده نتوانیم کمتر خانه‌ای را بدون مبلمان تصور کنیم.

  گرچه کلمه مبلمان شامل همه عناصر موجود در یک اتاق پذیرایی یا نشمین می‌شود ولی ما و شما خوب می‌دانیم که وقتی از مبلمان حرف می‌زنیم از یک ست یا مجموعه‌ای از مبل حرف می‌زنیم که قرار است تنها و مهم‌ترین عنصر محل نشستن در خانه‌های‌مان باشد؛ محلی که بیشتر لحظه‌های‌مان در خانه را روی آنها می‌گذرانیم و اگر دوست‌شان نداشته باشیم و موقع نشستن روی‌شان احساس راحتی نکنیم، خانه‌مان یک خانه دوست‌داشتنی نخواهد بود.

  پس اگر در فکر تغییر بخشی یا همه مبلمان خانه‌تان هستید یا حس می‌کنید مبلمان‌تان چیزی کم دارد به نکات این راهنمای خرید دقت کنید تا در خانه‌تان روی مبل‌هایی بنشینید که دل‌تان نخواهد آنها را به این زودی‌ها عوض کنید.


  فقط راحتی مهم نیست

  قبل از خرید

  – این موضوع که اندازه مبل‌ خانه باید متناسب با اندازه فضایی باشد که قرار است مبل‌ها را در آنجا بچینیم، موضوع آنقدر باشد مهمی است که اگر موقع خرید فراموشش کنید به محض ورود مبل به خانه حتما گرفتار خواهید شد. اگر در خانه‌ کوچکی زندگی می‌کنید باید به این موضوع تناسب بیشتر دقت کنید چون هر چند سانتی‌متر اضافه در یک خانه کوچک باعث می‌شود که بعد از چیدن مبل‌ها جایی برای رفت و آمد نداشته باشید.

  – مبل‌هایی که دسته‌های بزرگی دارند برای خانه‌ها و فضاهای نشیمن یا پذیرایی بزرگ‌تر و مبل‌هایی که جمع‌وجور‌ترند برای نشیمن‌های کوچک یا خا [لینک]
  [ادامه...]

  دکوراسیون آرتیمان

  2 سال پیش و 9 ماه قبل
 • تزئینات منزل در فصل بهار
تزئینات منزل در این فصل زیبا حائز اهمیت است.این فصل پر از نشاط و تازگیست.ش
 • تزئینات منزل در فصل بهار
  تزئینات منزل در این فصل زیبا حائز اهمیت است.این فصل پر از نشاط و تازگیست.شما میتوانید با تزئینات مناسب این طراوت و تازگی را به منزل خود بیاورید.

  در این فصل می توانید باغجه ای پشت پنجره سالن خانه خود تعبیه کنید.بدین صورت که گل یا پیاز گل هایی درون گلدان بکارید،سپس مثل بوستانی اطراف آنها با سیم حصار کشی کنید.

  دور تا دور یک لیوان را نواری لاستیکی ببندید تا گل داوودی یا آفتاب گردان را نگه دارد، سپس درون لیوان شمع گذاشته و لیوان را داخل ظرفی از آب قرار دهید. چند لیوان را با همین تزیین در یک ردیف روی میز بگذارید.

  قسمت،کارت پستالی ساده را به اثری هنری تبدیل سازید.می توان کارت پستال ها را از کتابفروشی تهیه نمود.سپس کارت را روی کاغذ تزیینی چسبانده و آن را قاب بگیرید.در نهایت قاب را با روبانی آویزان کنید.

  به جای قلاب های پرده،از روبان های رنگارنگ استفاده کنید و پرده های خانه را مزین سازید و فضایی بهاری ایجاد کنید.گره ها را به اندازه کافی شل ببندید تا پرده به راحتی جا به جا شود.

  انبوهی از لاله های قرمز و رز های سفید درون قوری و فنجان،واقعا شگفت انگیز است.استفاده از این دو رنگ جالب بوده،از طرفی استفاده از ظرف سبز رنگ ترکیبی زیبا ایجاد کرده است.

  بوته های کوچک بچینید،آنها را داخل گلدان و بطری هایی با رنگ و سایز های مختلف قرار دهید. سپس آنها را بالای شومینه گذاشته و از زیبایی آنها لذت ببرید.

  قرار دادن هویج و برگ های کاهو درون گلدان های پهن و کوچک، بی نهایت زیباست. برای انجام این کار، گلدانی کوچک را درون گلدان بزرگ تر قرار دهید و هویج و برگ های کاهو را بین دو گلدان نگه دارید. نخی رنگی دور گلدان ها بپیچید ت [لینک]
  [ادامه...]

  دکوراسیون آرتیمان

  2 سال پیش و 9 ماه قبل
 • 5 نکته برای ست کردن ترکیب رنگ اتاق خواب
در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب ها توجه به ترکیب رنگ دیو
 • 5 نکته برای ست کردن ترکیب رنگ اتاق خواب
  در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب ها توجه به ترکیب رنگ دیوار ها، لوازم و مبلمان فضای داخلی آن، نکته بسیار مهمی است که باید توجه ای ویژه به آن داشت. عوامل و شرایط مختلفی در این انتخاب تاثیر گذارخواهند بود. علاقه و سلیقه شما، صاحب خانه و یا اجاره نشین بودن و هزینه ای که برای این موضوع در نظر می گیرید. گاهی نیز با توجه به شرایطتان شاید ترجیح بدهید از وسایل قدیمی خود استفاده کنید و قصد خرید کردن نداشته باشید. این مطلب نکات و ایده هایی کاربردی را در خصوص طراحی داخلی اتاق خواب به شما ارائه میدهد.


  ۱. ایده ای برای اتاق خواب خانه اجاره ای با دیوار سفیداگر در خانه ای اجاره ای زندگی می کنید و دیوارهای اتاق خواب شما سفید رنگ است، با توجه به اینکه امکان رنگ آمیزی دیوار ها وجود ندارد ما به شما پیشنهاد می کنیم برای اضافه کردن رنگ به فضا روی مبلمان اتاق خوابتان برنامه ریزی کنید. با انتخاب رنگ های مناسب و با توجه به علایقتان رنگ و رویی شاداب را به اتاق خواب تان هدیه دهید. همانطور که در تصویر می بینید ترکیب رنگ سبز مغز پسته ای با قرمز آب اناری توانسته اتاق خواب زیبا را به وجود آورد.
  ۲. ترکیب رنگ سفید با کاغذ دیواری در اتاق خواب

  دیوار های سفید خانه خود را با انتخاب یک کاغذ دیواری متحول کنید. رنگ ارغوانی می تواند همنشینی زیبایی در کنار رنگ سفید داشته باشد. اما تنها به این نکته اکتفا نکنید و در انتخاب رنگ روتختی و حتی بدنه تخت خواب هم هماهنگی را با رنگ دیوارها برقرار کنید. در اینجا شما نمونه ای از چنین ترکیب رنگی را می بینید. طراح این پروژه در انتخاب جذاییت و تزئینات نیز حساسیت به خرج داده است.


  ۳. استفاده از کف پوش های چوبی با رن [لینک]
  [ادامه...]

  دکوراسیون آرتیمان

  2 سال پیش و 10 ماه قبل
 • جایگاه نقد در حوزه معماری
رسانه‌های عمومی، باید حوزه مستقلی به نام معماری و شهرسازی را به رسمیت بشن
 • جایگاه نقد در حوزه معماری
  رسانه‌های عمومی، باید حوزه مستقلی به نام معماری و شهرسازی را به رسمیت بشناسند و نیروهای متخصص و خبرنگاران تخصصی در آن بخش فعالیت کنند و از این طریق، زمینه‌های تولید محتوا و در ادامه آن، تولید نقد در این حوزه فراهم شود.
  هدف از نقد، ارزیابی کیفیت آثار و شناخت هرچه بیشتر آن است. منتقد داوری است که ارزش هر اثر را تعیین می‌کند و واسطه‌ای است بین مخاطب و اثر تا مخاطب نیز به‌‌ همان اندازه با اثر ارتباط برقرار کند. شاید پربیراه نباشد اگر بگوییم نقد معماری از خود معماری بااهمیت‌تر است. اگر نیم‌نگاهی به شهر‌هایمان در چند دهه اخیر بیندازید، ضرورت نقد معماری را بیشتر لمس می‌کنید. اگر بپذیریم معماری می‌تواند بر فرهنگ جامعه اثرگذار باشد، نقد معماری وظیفه دارد فهم درست‌تری از معماری ارائه دهد و سطح سلیقه و درک جامعه را از مکان‌هایی که قرار است در آن زیست بهتری داشته باشند، ارتقا دهد. با این حال، کسانی که دستی بر این آتش کم‌سو دارند، از فقدان فضای نقد معماری سخن می‌گویند. دراین‌باره با علی اعطا معمار، پژوهشگر معماری و شهری و مشاور رسانه‌ای معاون شهرسازی و معماری وزیر راه و شهرسازی، گفت‌وگوی کوتاهی داشتیم که می‌خوانید.

  ‌تعبیر شما از نقد چیست؟

  به‌طور سنتی، نقد گونه‌ای ارزیابی و سنجش و ارزش‌گذاری است برای تشخیص خوب از بد که از این راه امکان فهم و درک بهتر ارزش آثار فراهم می‌شود. اما نقد معماری از دید من یعنی نقد اثر، یا نقد مجموعه‌ای از آثار. منتقد معماری بر پایه اطلاعاتی که از اثر معماری به دست می‌آورد، به پشتوانه دانشی که در زمینه تاریخ و نظریه معماری دارد، با نگاه ویژه به شرایط اجتماعی و محیطی و مختصات بستر شکل‌گیری اثر، عمل نقد را ان [لینک]
  [ادامه...]

  دکوراسیون آرتیمان

  2 سال پیش و 10 ماه قبل
 • سقف
کاغذ دیواری
می توان برای سقف هم مانند دیوارها از کاغذ دیواری استفاده کرد. طرح کاغذ دیواری برای
 • سقف
  کاغذ دیواری
  می توان برای سقف هم مانند دیوارها از کاغذ دیواری استفاده کرد. طرح کاغذ دیواری برای دیوار پنجم یا همان سقف منزلتان می تواند تعیین کننده سبک دکوراسیون فضای شما باشدبرای مثال،طرح های چهارخانه یا خطوط مختلف،برای کاغذ دیواری سقف تداعی کننده سبک سنتی در فضا هستند.

  ورقه های چوبی
  ورقه های چوبی را علاوه بر کفپوش می توان برای سقف هم استفاده کرد. پوشش چوبی سقف ها باعث نزدیکی سبک دکوراسیون خانه به سبک روستایی می شود و گرما و جذابیت آرامش خاصی به فضا خواهد بخشید.

  نقاشی
  اگر بتوانید برای دیوارها و یا سقف از طیف صحیح و مناسب رنگ ها استفاده کنید، راه حلی ارزان و به صرفه برای از بین بردن نواقص و محدودیت فضا پیدا کرده اید برای مثال،استفاده درست و صحیح از یک رنگ،می تواند یک فضای کوچک را باز و وسیع و یک فضای خیلی بزرگ را گرم و صمیمی جلوه دهد . رنگ سفید یا رنگ هایی با طیف روشن تر از رنگ دیوارها برای سقف،فضا را بزرگتر و دلبازتر به نظر می رسانند، همچنانکه استفاده از رنگ های تیره برای سقف،فضا را گرم و صمیمی تر جلوه می دهد و برای فضاهای بزرگ مناسب تر است.

  پتینه کاری
  اکثر تکنیک های پتینه روی سقف قابل اجرا هستند و زیبایی و شکوه چشم گیری به جلوه دکوراسیون سقف و در پی آن به دکوراسیون کل فضا می بخشند .

  آسمان پرستاره در سقف
  نورپردازی زیبا به تنهایی می تواند یک دکوراسیون کامل و چشم گیر برای سقف محسوب شود. لوسترهای شکیل و باشکوه می توانند زیبایی افسون کننده ای برای سقف های وسیع و بلند ایجاد کنند. برای سقف های کوتاه و پایین،نورپردازی صفحه ای نتیجه ی بهتری می دهند. منظور از نورپردازی صفحه ای ، تعداد زیادی منبع کوچک نور روی صفحه ای است که وقتی [لینک]
  [ادامه...]

  دکوراسیون آرتیمان

  2 سال پیش و 10 ماه قبل
 • دیوارهای شیشه ای
درپارتیشن بندی فضاهای اداری امروز، از این نوع چیدمان شناور استفاده می شود به طوری
 • دیوارهای شیشه ای
  درپارتیشن بندی فضاهای اداری امروز، از این نوع چیدمان شناور استفاده می شود به طوری که کارمندان با وجود اینکه فضا و حریم کاری مخصوص به خود را دارند، با کل مجموعه کاری نیز در ارتباطند و نظارت و کنترل کل محیط کار به سهولت انجام می گیرد. از طرف دیگر،جداکننده های شفاف، محیط های بسته و محدود فضاهای داخلی را تحت الشعاع قرار نمی دهند چرا که چشم، ارتباط بین دو سمت جدا شده را به وسیله نوری که از سطح دیوار شفاف عبور می کند، حفظ می کند.

  یکی از موادی که می تواند در همه دیوار یا قسمتی از آن به کاررود و آن را به سطحی شفاف تبدیل کند، شیشه است. در عصر حاضر، کاربردهای وسیعتری از مشتقات حاصل از شیشه، شناخته شده است که امکان انتخابهای نامحدودی را به طراحان فضای معماری می دهد. شیشه در حالت ساده و بی هیچ آرایه ای در حال حاضرچندان به کار نمی آید. کاربری موثر آن در فضاهای بهداشتی،دیوار شیشه ای دوش است که به حالت شیشه خم طراحی وساخته می شود. از آنجایی که شیشه به عنوان دیوار، یک نقش محدود، ثابت مثل پانل یا متحرک مثل درهای کشویی را دارد و بیشتر به عنوان بازشو ( در) یا نورگیر فضا عمل می کند،نقش دیوار ساده، بی حرکت و وسیع را در فضای داخلی به صورت موثر ندارد. پس قسمتی از دیوار، گوشه ای از فضا به صورت محدود و محلی که در مسیر رفت و آمد واحتمال برخورد نباشد، می تواند محلی برای استفاده تمام قد از شیشه باشد.

  یکی از آرایه های پرطرفدار روی شیشه، سندبلاست کردن آن است.پاشیدن دانه های شن با سرعت که طی فرآیندی در پروسه ساخت شیشه بر روی آن اعمال می شود، سطح شیشه را از حالت ساده به سطحی سمباده خورده و بافتدار تبدیل می کند.امروزه از این روش برای نقش دار کردن شیشه هایی که روی در جاسازی می شوند و شیشه هایی که قا بهای [لینک]
  [ادامه...]

  دکوراسیون آرتیمان

  2 سال پیش و 10 ماه قبل
 • معماری داخلی مراکز درمانی

بی شک فضاها و ابنیه های متعدد جهت تحقق اهداف از پیش تعیین شده و مجموعه
 • معماری داخلی مراکز درمانی

  بی شک فضاها و ابنیه های متعدد جهت تحقق اهداف از پیش تعیین شده و مجموعه فعالیتهای ویژه ای طراحی می گردند، بنابراین نیازهای اقامتی، تفریحی، خدماتی، مهم تر از همه، عناصر روانی و زمینه های محیط رفتاری باید به صورتی، واحد و هماهنگ گردند؛ تا پاسخی درخور نیازها و الزامات کاربران محیط فراهم آید. در راستای تحقق این هدف بهره گیری از عوامل چشم پرکن و تزیینات تجملی نتیجه ای معکوس را در پی خواهد داشت.
  فضاهای درمانی از جمله کاربری هایی است که ارتباطات عملکردی و فضایی نقش اساسی در شکل گیری مجموعه داشته؛ لیکن مباحث معماری و زیباشناختی آن در بسیاری مواقع نادیده گرفته می شود. به دیگر سخن، عناصر روانی، ادراک فضا و حضور هنرمندانه جزو عناصر تزییناتی، غیرعملکردی و مغایر با معیارها و استانداردهای طراحی چنین ابنیه ای تلقی شده و ارتباطات عملکردی و فیزیکی فضاهای موجود، مهم و حیاتی بشمار می روند، به عبارت دیگر ارایه خدمات پزشکی بدون توجه به احساس رضایت مخاطب و کارکنان از فضا و جنبه های دیداری و بصری موجود صورت می پذیرد.
  اما امروزه طراحی داخلی جز لاینفک فضاهای معماری شمرده می شود که بی شک مراکز درمانی نیز از این قاعده مستثنا نبوده؛ بنابراین ایجاد انعطاف پذیری بالا، امنیت، صمیمیت و آرامش در محیطی که حضور در آن به معنای اضطراب و هراس است، علاوه بر آن که بر غنای مجموعه خواهد افزود، دغدغه های ناشی از حضور کاربر در محیطی ناآشنا، غیر خانگی و... را نیز برطرف می نماید.
  هدف از طراحی یک فضای درمانی، درمان فیزیکی افراد نیست؛ بلکه علاوه بر ارایه خدمات درمانی، تامین مناسبات روحی و روانی کاربران (بیماران و کارکنان) جز اساسی ترین اهداف چنین مجموعه هایی بشمار می رود.

  اتاق اشیاء استریل: [لینک]
  [ادامه...]

  دکوراسیون آرتیمان

  2 سال پیش و 10 ماه قبل
 • انتخاب کاغذ دیواری خوب
ابتدا به رنگ های موجود، نوع کف پوش و سبک دکوراسیون خانه خود و وسایل و مبلمان
 • انتخاب کاغذ دیواری خوب
  ابتدا به رنگ های موجود، نوع کف پوش و سبک دکوراسیون خانه خود و وسایل و مبلمان موجود در دکوراسیون خانه تان توجه کنید که در اصل آنها دارای چه سبک و جلوه ای هستند؛ سپس به دنبال کاغذ دیواری متناسب با همان سبک بروید. یک کاغذ دیواری ناهماهنگ با سبک دکوراسیون، می تواند جلوه کل دکوراسیون را تخریب کند.کاغذ دیوار باید متناسب و هماهنگ با رنگ و سبک وسایل موجود در فضا باشد.

  به طور کلی دو نوع طرح برای کاغذ دیواری وجود دارد:
  طرح های مستقیم و صاف و طرح های منحنی شکل. طرح های مستقیم و صاف مانند طرح های راه راه عمودی و افقی که باید در قسمت درزها تنظیم شوند و طرح های منحنی شکل نیز مانند طرح های گلدار و هندسی هستند که باز هم باید در قسمت درزها تنظیم شوند. این تنظیمات در قسمت درزها به طوری که دنباله طرح ها از ردیفی به ردیف دیگر رعایت شود. نیاز به متراژ بیشتری کاغذ دیواری دارد که در این زمینه و اینکه طرح انتخابی شما به چه مقدار متراژ اضافه نیاز دارد.

  باید حتماً دیوار های اتاق را با دقت اندازه گیری کنید و هنگام سفارش آنها به همراه داشته باشید. در نظر گرفتن در و پنجره را فراموش نکنید. حتی توصیه می شود به همراه متراژ، طرحی ساده از فضا را روی کاغذ پیاده کرده و به همراه داشته باشید. زمانی که متراژ لازم را برای کاغذ دیواری محاسبه کردید، توصیه می کنیم یک یا دو رول کاغذ دیواری اضافه از حد نیاز را خریداری کنید تا در صورت اشتباه در اندازه گیری یا خراب شدن قستی از کاغذ دیواری، بتوانید از مقدار اضافی استفاده کنید.

  اساساً کاغذ دیواری هایی که دارای پوشش وینیل هستند بادوام ترین انواع کاغذ دیواری محسوب می شوند. این نوع از کاغذ دیواری ها هم چنین قابل شست و شو و ضد آب هستند. همین نوع [لینک]
  [ادامه...]

  دکوراسیون آرتیمان

  2 سال پیش و 10 ماه قبل
 • الگوی رنگی جذاب در دکوراسیون داخلی
رنگهای آبی روشن، خاکستری تند و روشن
برای جلوگیری از ایجاد اتاق
 • الگوی رنگی جذاب در دکوراسیون داخلی
  رنگهای آبی روشن، خاکستری تند و روشن
  برای جلوگیری از ایجاد اتاق با ظاهری بچگانه بهتر است از چوب هایی با روکش خاکستری استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که رنگ های تند تر، فضا را رسمی تر جلوه می دهند. بعضی ها خاکستری را رنگ واقعی آسمان می دانند. آبی روشن، شرایط کلی مکان مورد نظر را آرام تر نشان می دهد و آرامش نتیجه این فضا خواهد بود. به خاطر داشته باشید که رنگ آبی می تواند بهترین پس زمینه برای رنگ خاکستری باشد و به مبلمان و دیوارها، جلو های جذاب ببخشد.

  رنگ های طلایی و کرم
  رنگ طلایی ظاهری شاد ،صمیمی و آرامش بخش دارد. لازم به ذکر است که رنگ طلایی هر چه قدر هم به زردی بگراید، روشنتر و جذاب تر به نظر می رسد. با رنگ آمیزی طلایی با غلظت مناسب می توانید محیط گرم و صمیمی را در دکوراسیون کلی منزل، از سقف تا کف پوش، ایجادنمایید.

  رنگهای سبز یشمی، صورتی و زیتونی
  استفاده از رنگهایی که طبیعت را یادآوری می کند، فضا را جذابتر نشان می دهد. البته تعداد کثیری از افراد معتقدند که استفاده از چنین الگوهایی از مد افتاده است و خانه های انگلیسی سنتی را در ذهن تداعی میکند. یکی از این مد لهای رنگی، تر کیبی از سبز یشمی با رنگ صورتی است که این ترکیب شاخه گل را در ذهن مجسم می سازد. اگر به نظرتان رنگ سبز یشمی برای دیوارها بیش از حد تیره است، می توانید از رنگ ترکیبی روشنتری برای سقف استفاده کنید تا سقف خانه نقش سایه بان را برای رنگ کلی منزل ایفا کند. برای هماهنگی هر چه بیشتر با رنگ سبز یشمی دیوارها، بهتر است چارچوب در و پنجره ها آمیزشی از خاکستری و سبز پر رنگ داشته باشد. فراموش نکنید که انواع رنگ سبز را نمی توان به راحتی کنار یکدیگر استفاده کرد.

  ر [لینک]
  [ادامه...]

  دکوراسیون آرتیمان

  2 سال پیش و 10 ماه قبل
 • رنگ خنثی در دکوراسیون داخلی
 • رنگ خنثی در دکوراسیون داخلی
  "آرام" و "تسکین دهنده" و "معتدل" ، این صفات به بهترین نحو رنگ های خنثی را در دکوراسیون معرفی می کنند.رنگ هایی که اگر چه به خودی خود قدرت جلب نظر ندارند اما با تکیه بر بافت های متنوع و طرح ها و الگوهای متفاوت به چشم می آیند و در فضا میدرخشند و تاثیر گذار می شوند. رنگ های خنثی بر وسعت بصری فضا می افزایند و جلوه ای دلباز خلق می کنند.شاید آشناترین رنگ های خنثی برای شما سفید و طوسی و کرم رنگ باشد. اما در زبان دکوراسیون داخلی تناژ متمایل به سفید تمامی رنگ ها جزو رنگ های خنثی به حساب می آیند. از عاجی و صدفی و بژ گرفته تا مرواریدی، قارچی، کاراملی و کاهی این رنگ ها تماما در زمره رنگ های خنثی قرار می گیرند.

  سنگ ها، کنف، کتان، پنبه، پشم، چوب و ... نیز در دکوراسیون به عنوان موادی با رنگ های خنثی مورد استفاده قرار می گیرند.

  رنگ های خنثی میتوانند جلوه ای گرم یا خنک داشته باشند و سبب عقب تر یا جلو تر جلوه دادن دیوارها یا عناصر شوند. رنگ های خنثی با ماهیت گرم که تناژی از رنگ های خنثی با ماهیت گرم که تناژی از رنگ هایی هم چون زرد، قرمز، یا آجری دارند سبب می شوند دیوار ها و عناصر اندکی جلوتر از آنچه هستند به نظر برسند و رنگ های خنثی با ماهیت سرد مانند آبی ملایم، سبز-آبی، سبز ملایم، یاسی-آبی و برخی از تناژ های طوسی سبب میشوند عناصر و دیوار ها عقب تر از آنچه هستند به نظر برسند.

  معمولا برای ایجاد ارتباط بین رنگ های دیگر و برجسته جلوه دادن اشکال و بافت های خاص و جزئیات دکوراسیونی از رنگ های خنثی کمک گرفته می شود. به این منظور باید از چاشنی ها یا کنتر است در بافت ها استفاده کرد. برای مثال عناصری از جنس بامبو، حصیر، سنگ، چوب، بافت هایی متفاوت به رنگ های خنثی را نمایندگی [لینک]
  [ادامه...]

  ادامه... دوستان
  • حاج رضا
  • saheel ...
  • علیرضا علیزاده
  • KiNG ALiReZA
  • MANBOU AM
  • يلدا ....
  • avina mousavi
  • فاطمه گل
  • حسین یوسفی
  • marzi sh
  • عاشق مبارزه با اسرائیل غاصب
  • FATEMEH .......
  • امید تنها
  • طراح امور گرافیکی
  • Dordone 18
  • #پِدَرـبُزُرگِـ# o--0
  13 هواداران
  بازدیدکنندگان