اسلام ناب

(eslamenab )

اسلام ناب

3 سال پیش و 7 ماه قبل
 • بی حجابی باعث بیماری روده و معده می شود. (dd) (khandeh) (dd) (khandeh)
خبر زير را خوب بخوانيد و
 • بی حجابی باعث بیماری روده و معده می شود.
  خبر زير را خوب بخوانيد و خوب تر قضاوت كنيد.
  آیت‌الله سیدابوالحسن مهدوی (امام جمعه موقت اصفهان) در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به این که هنوز این مطلب برای روانشناسان حل نشده که چرا بعضی از بچه‌ها گاهی در خانه با والدین پرخاشگری می‌کنند، اظهار کرد: این موضوع در دین برای ما حل شده که از عوامل مهم پرخاشگری و غضب دختران در منزل، بی‌حیایی است و این بی‌حیایی در مدارس نیز رواج پیدا می‌کند.
  آموزش و پرورش پوشش چادر را از مقطع اول ابتدایی الزامی کند، چرا که دانش‌آموزان از همان ابتدا با حیا بزرگ می‌شوند و آثارش را در جامعه می‌بینند.
  وی در ادامه افزود: تمام مسئولان آموزش و پرورش باید بدانند که آنان در برابر بی‌حیایی دختران در آخرت مسئول و پاسخگو باید باشند و امروز این موضوع را اعلام می‌کنم تا همه فرهنگیان بدانند و بعدها اعلام نکنند که حتی یک روحانی دینی هم این موضوع را به ما نگفته است.
  نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان تصریح کرد: درحال حاضر عقل ما را به سمت چادر هدایت می‌کند که به عنوان بهترین پوشش برای زنان جامعه اسلامی مطرح است، چرا که سرتاپای بدن زنان را می‌پوشاند و جلب توجه هم نمی‌کند.
  وی با اشاره به این که فطرت و خلقت انسان در داشتن پوشش کامل است، اظهار کرد: این حقیقت آشکار است که آزادی فکر در اثر پوشش کامل برای انسان حاصل می‌شود و حیا ارمغان پوشش کامل با چادر مشکی است، به طوری که نفس انسان را از کارهای زشت حفظ می‌کند.مهدوی در ادامه اظهاراتش افزود: آزادی عمل برای هر فرد تاجایی است که مزاحم آزادی اجتماع نشود و این می‌رساند که پوشش داخل منزل برای زن با پوشش خارج از منزل فرق دارد، به طوری که در بیرون به ا
  [ادامه...]

  اسلام ناب

  3 سال پیش و 9 ماه قبل
 • كدام پينه مقدس است؟!
 • كدام پينه مقدس است؟!

  • ♥ سیده زهرا عسکری ♥ : موفق باشید

   3 سال پیش و 9 ماه قبل

  • اسلام ناب : متاسفانه به علت پاره اي از گرفتاري ها قادر به همكاري با اين بخش نيستم. (از توجه شما سپاسگزارم)

   3 سال پیش و 9 ماه قبل

  • ♥ سیده زهرا عسکری ♥ : سلام . طاعات و عباداتتان قبول . از حضرتعالی دعوت می شود در این گروه فعالیت فرمایید اگر ملبس به لباس محترم روحانیت هستید حضورتان ضروری است http://www.hammihan.com/group/diny اجرکم عندالله

   3 سال پیش و 9 ماه قبل

  روزگارنو: ادعاي عجيب وزير ارتباطات درباره ارسال صدا و تصوير امام زمان با لايه‌هاي بالاتر از فيبر نوري براي تمام جهانيان، بار ديگر خاطره ادعاهاي عده‌اي خاص را زنده كرده است به گزارش شفاف، وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با تاكيد بر اينكه هم اكنون با ارتقاي فيبر نوري لايه‌هاي مختلف جو براي انتقال ديتاي صوتي و تصويري به كار گرفته مي‌شود، گفت: صدا و تصوير آقا امام زمان از اين لايه‌هاي جديد و بالاتر از فيبر نوري براي تمام جهانيان ارسال خواهد شد.
  محمد حسن نامي ديروز در سومين جشنواره ملي ارتباطات و فن آوري اطلاعات و پنجمين همايش ملي روابط عمومي دستگاه‌هاي اجرايي اين مطلب را گفت: انتظار اينست كه مسئولان اجرائي وارد مقولات ديني و اعتقادي نشوند و اين وظيفه را به عهده دين شناسان بگذارند.

  • َAli Faraji : دوست عزیز ازت دعوت میکنم عضوگروه"محبان اهل بیت"بشی. .hammihan.com/group/Mahbanhousehold

   3 سال پیش و 8 ماه قبل

  (بازخوانی بیانات مهم رهبر انقلاب در آسیب‌شناسی عزاداری¬ها)
  پنجم مرداد ماه سال 84 درحالی كه برخی آسیب‌ها در مجالس عزاداری اهل‌بیت دیده می‌شد و هشدارهای علما نیز چندان مورد توجه تعدادی از مداحان كه در میان آن‌ها افراد شناخته شده‌ای نیز بودند، قرار نمی‌گرفت، رهبر انقلاب در دیدار سالیانه خود با مداحان، نكات ظریفی را گوشزد كردند كه بازخوانی آن‌ها مفید است.
  به گزارش رجانیوز، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با یادآوری موقعیت حساس مداحان به‌دلیل انتساب آنان به اهل‌بیت و مضاعف بودن ضرر خطاهای احتمالی آنان، مواردی از آسیب‌های مداحی از جمله شعرها و مدایح سطح پایین، پیشنهادهای مهمی را مطرح كردند.
  متن این بخش از بیانات رهبر انقلاب (با ویرایش) در ادامه آمده است:
  ....مداح ‏ها بدانند چه مى ‏خوانند و چه مى ‏گویند. صداى خوش، آهنگ قشنگ، موقعیت ممتاز، تریبون خوب، اقبال فراوان؛ امروز هم كه جوان ها بحمداللَّه جامعه و كشور ما را با صفاى دلِ خودشان مصفا كرده‏اند ـ این همه جوان در این كشور وجود دارد ـ همه متوجه شماست. شما چه مى ‏خواهید به مردم بدهید؟ این‏كه من همیشه روى آنچه مى‏خوانید و آن‏چنان كه مى‏خوانید - در جلسه‏ مداح‏ ها و با افراد گوناگون ـ تأكید مى‏ كنم، به‏ خاطر این حساسیت است.....
  .... چیز دیگرى كه بنده در بعضى از خوانندگان جلسات مداحى اطلاع پیدا كردم، استفاده‏ از مدح‏ ها و تمجیدهاى بى ‏معناست، كه گاهى هم مضر است. فرض كنید راجع به حضرت اباالفضل صحبت مى‏ شود؛ بنا كنند از چشم و ابروى آن بزرگوار تعریف كردن؛ مثلاً قربون چشمت بشم! مگر چشم قشنگ در دنیا كم است؟ مگر ارزش اباالفضل به چشم‌هاى قشنگش بوده؟! اصلاً شما مگر اباالفضل را دیده‏اید و مى ‏دانید چشمش چگونه بوده؟! اینها سطح معارف دینى ما را پایین مى آورد........
  [ادامه...]

  ادامه... دوستان
  • A G
  • امیررضا ....
  • امیرحسین سیافی
  • ♥ سیده زهرا عسکری ♥
  • ماندانا ستاری
  • مرجان کریمی فر
  • gharibe ghorbat✔
  • saeid kh
  • علی تراب زاده
  • ميثاق1 ميثاق1
  12 هواداران
  بازدیدکنندگان