بصیرت

(basirat )

گمشده در غبار

2 ساعت پیش و 20 دقیقه قبل

قرارگاه سایبری عمار:
دشمنان بدانند که تا زمانی که ما سپاه و بسیج غیرت مند را داریم، نمی توانند سفره دین را از زیر پای مردم بکشند

آیت‌الله علم‌الهدی در خطبه‌های نماز جمعه 31 فروردین‌ماه در حرم امام رضا (ع):

♦️رسالت اصلی سپاه در عمر 39 سالگی این نهاد مقدس، مقابله با هر جریانی است که بخواهد که انقلاب را براندازی و یا مصادره کند.

♦️بزرگترین توطئه ی امروز دشمن برای مصادره و براندازی انقلاب، کشیدن سفره دین از زیر پای مردم است.

♦️ما امروز واقعا دچار مشکل هستیم. یک پلیس در اجرای مأموریت خود اشتباه کرده و باید پیگیری شود. اما یک مرتبه تمام دستگاه ها راه می افتند و حتی در مجلس که باید معبد باشد، فریاد می زنند که دیگر پس از این کسی با بی حجاب برخورد نکند. این یعنی چه؟!

♦️این ندا بر ضد امر به معروف و نهی از منکر است که سیدالشهدا(ع) برای آن خون خود را نثار کردند.

♦️خطای خطاکار باید جبران شود اما نیروی انتظامی که این همه در مهالک مختلف به فریاد نظام و انقلاب رسیده، با خطای یک مأمور نباید زیر سؤال قرار بگیرد؛ آن هم در زمینه مقابله با یک منکر شرعی.

♦️در شهر امام رضا(ع)، فاجعه اسفباری را در بازار این شهر راه انداختند که جز یک عده خواهران ایثارگر غیرت مند و برادران دارای غیرت دینی و برخ
ادامه پست...

گمشده در غبار

2 ساعت پیش و 25 دقیقه قبل

قرارگاه سایبری عمار:
آخرین جنگ روانی ها در آخرین روزهای حیات تلگرام

1فیلم درگیری #گشت_ارشاد با گروه دختران رو بارها ديدم و نکاتي توجهم رو جلب کرد. نکاتي که نشون ميده اصولا درگيري به معناي ضرب و شتم صورت نگرفته بلکه شاهد یک فیلم کارگردانی شده هستیم. نکات در این #رشتو گفته ميشه.

2اول اينکه دختران به شکل گروهي هستن و پليس فقط با يک نفر درگير ميشه درحاليکه همه ظاهر مشابه دارن. سوال اول اينجاست که چرا فقط همون يک نفر درگيري جدي داشت نه بقيه؟ با توجه به يکسان بودن پوشش دختران اگر درگيري بخاطر حجاب بود طبيعتا با همه چنين رفتاري ميشد درحاليکه اينطور نيست.

3از میان گروه دختران مشخصا یک نفر مامور درگیری، یک نفر فیلمبرداری و بقیه مامور ایجاد تشنج هستن. تشنجی که به دودلیل ایجاد میشه: اول شلوغ شدن فضا و فراهم شدن زمینه برای درگیری گسترده تر با پلیس و دوم فجیع نشون دادن اتفاق در فیلمی که بطور حرفه ای و با دوربین پنهان داره ضبط میشه.

4ایجاد تشنج با ناسزا گفتن به مامور پلیس شروع میشه از جمله: بی شعور، بی شرف و حیوان.
پلیس در ادامه میخواد مجرم رو دستگیر کنه و به قائله پایان بده ولی مجرم تصریح میکنه که ناسزا رو با مامور پلیس بوده. مجرم (با شال قرمز) نهایت تلاش خودش رو انجام میده که کار به درگیری کشیده بشه.

5در
ادامه پست...

گمشده در غبار

2 ساعت پیش و 27 دقیقه قبل
 • قرارگاه سایبری عمار:
رفتار نامناسب یک مأمور در واکنش به فحاشی یک شهروند قطعا محکومست اما سلبریتی مح
 • قرارگاه سایبری عمار:
  رفتار نامناسب یک مأمور در واکنش به فحاشی یک شهروند قطعا محکومست اما سلبریتی محترمی که اتفاقا شهروند آمریکاست، میداند در سرزمین رؤیاهایش هر 7ساعت یک شهروند توسط پلیس کشته میشود؟!

  گمشده در غبار

  2 ساعت پیش و 29 دقیقه قبل

  قرارگاه سایبری عمار:
  روایتی از سحر خیزی آیت الله علم الهدی

  سالهای سال است سیره آیت الله علم الهدی این است که هر روز یک ساعت قبل از نماز صبح، بالای سر ضریح حضرت رضا(ع) به مناجات و دعا می پردازند

  ♦️امروز ۹۷/۱/۳۰ در ساعت ۳:۳۰ صبح توفیق زیارت امام رضا(ع) نصیبم شد در بخش بالای سر ضریح مطهر بودم که دیدم آیت الله علم الهدی با حال خوشی در میان زائران در حال مناجات است.

  ♦️سالهاست که هر گاه وقت سحر توفیق زیارت امام رضا(ع) نصیبم میشود، در قسمت بالای سر ضریح مطهر آیت الله علم الهدی را در میان مردم در حال مناجات می بینم.

  ♦️هر موقع می دیدم ایشان در وقت سحر بالای سر ضریح مطهر امام رضا(ع) با حال خوشی در حال مناجات و خواندن نماز شب هستند واقعا به حالشان غبطه می خوردم اما به هیچ وجه فکرش را نمی کردم که این سیره هر روز ایشان باشد!!

  ♦️بعد از پرس و جو متوجه شدم سالهای سال است که سیره آیت الله علم الهدی این است که حدود یک ساعت قبل از نماز صبح به حرم امام رضا(ع) مشرف می شوند و مشغول مناجات و راز و نیاز می شوند.

  ♦️بعد یواشکی با موبایلم رفتم عکسی گرفتم تا هر موقع آن را می بینم برایم یادآوری شود که خدا چه مردان بزرگ و مخلصی دارد.

  #اسماعیل_پورهواشمی
  ادامه پست...

  گمشده در غبار

  3 ساعت پیش و 48 دقیقه قبل

  هدیه روحانی به سپاه در روز ارتش

  سرمقاله روزنامه جوان

  امسال بين بيست‌و نهم فروردين که روز ارتش است، با سوم شعبان (سي‌ويکم فروردين) که روز پاسدار است، دو روز فاصله بود. روحاني با حضور در مراسم ارتش هديه تکراري خود را به سپاهيان نيز تقديم کرد. براي فهم مسئله ابتدا به عبارات ذيل دقت فرماييد:
  احمدي‌نژاد: بچه‌هاي من جاسوس نيستند. برادرانم کارچاق‌کن نيستند.
  بقايي: دختر من جاسوس نيست و 63 حساب شخصي ندارم.
  احمدي‌نژاد: مي‌گويند چرا گفته دختر من جاسوس نيست و براي او تشکيل پرونده دادند. خب دختر او جاسوس نيست. هست؟
  روحاني در مراسم روز ارتش: «ارتش با آنکه سياست را خوب مي‌فهمد اما هرگز در بازي‌هاي سياسي وارد نشده و به وصيت امام راحل به خوبي عمل کرده است... امروز در هيچ فسادي در کشور ما نامي از اميران و بزرگان ارتش وجود ندارد و اين به معناي پاکي و دست‌پاکي و اخلاص ارتش جمهوري اسلامي ايران است.»
  حالا تصوير کنيد يک طلبه ميانسال در خيابان پاستور حاضر شود و فرياد بزند: «ايهاالناس روحانيت هزارساله تشيع با زهد و تقوي و رياضت درس خوانده‌اند و پس از کسب مقامات علمي و معنوي باز به همان شيوه زاهدانه زيسته‌اند. به خدا قسم قيمت لباده و قباي من ميليوني نيست و پارچه آن از ايتاليا نمي‌آيد. برويد از فلان خياط در قم بپرسيد.» آيا از او مي‌پذيرند ک
  ادامه پست...

  گمشده در غبار

  4 ساعت پیش و 28 دقیقه قبل
 • اعضای تیم والیبال نشسته بوسنی که برای رقابت های لیگ جهانی در ایران حضور دارند ظهر امروز به محل برگزا
 • اعضای تیم والیبال نشسته بوسنی که برای رقابت های لیگ جهانی در ایران حضور دارند ظهر امروز به محل برگزاری نماز جمعه تبریز در مصلای این شهر رفتند و در نمار جمعه شرکت کردند.
  @Fars_Plus

  گمشده در غبار

  4 ساعت پیش و 29 دقیقه قبل

  ▪️«خلع سلاح ناجا به بهانه یک فیلم»

  درباره فیلمی که اخیراً از برخورد #گشت_ارشاد با یک خانم قانون‌شکن منتشر شد و انتقادهای پیرامونی آن، چند گفتنی و دانستنی وجود دارد:

  ▪️اول: #مجرم به لحاظ شرعی و قانونی حقوقی حتی فراتر از شهروندان معمولی دارد. اما اکثریت این حقوق پس از الصاق #دستبند به دستانش است نه قبل از آن!
  در واقع قانون و عقل برای پیش از این لحظه مجبور است دست پلیس را در چارچوب‌های قانونی از جمله اخطار، شلیک، ضرب و شتم و غیره باز بگذارد.

  ▪️ به سخن دیگر اینکه فکر می‌کنید چرا پلیس‌ها تفنگ یا باتوم دارند؟! دلیلش ساده است. چون هیچ مجرمی خودش دستانش را به دستبند نمی‌سپارد و لذا برای دستگیری او و در صورت عدم تمکین به اخطار پلیس، به #خشونت نیاز است.

  ▪️ دوم: در کجای دنیا ابتدا به ساکن #قانون می‌شکنند، بعد به پلیس مملکت می‌گویند «مگر ارث پدرت است؟» بعد به او می‌گویند «خفه شو»، بعد به او می‌گویند «بی‌شرف»؟! و پلیس هم مثل #زردنبو می‌ایستد و تماشا می‌کند؟ (مثل روایت منتشره در همین فیلم)
  مجازات این کار تنها در آمریکای کدخدا! #اعدام در لحظه است. در جاهای دیگر را نمی‌دانم؟!

  ▪️ و سوم: نمی‌دانم وزیر محترم کشور با این روندی که در قبال #نیروی_انتظامی پی گرفته‌اند، به کجا خواهند رفت؟!
  اینکه در درگیری مسلحا
  ادامه پست...

  ادامه... اعضاء گروه
  • فاطمه محمدی
  • مجید &
  • حمید -
  • ahora as
  • حججی حججی
  • مهسا راد
  • یا رحمان یا رحیم
  • محمد حسین ^_^
  • asal fii
  • کلید ساز
  • علي هوشمند
  •    
  • saba saba
  • bal bal
  • هانیه میرزایی
  • لبیڪ یا ؋ـاطمهـ الزهــرا (س)
  کاربران فعال