یا علی علیه السلام ۳۱۳

(hasbiallah )
 • شهادت امام سجاد علیه السلام را بر تمام مسلمانان جهان تسلیت عرض می نمایم
 • شهادت امام سجاد علیه السلام را بر تمام مسلمانان جهان تسلیت عرض می نمایم

  • محمد عیسی : لا اله الا الله * محمد رسول الله

   1 ماه و 2 هفته قبل

  • سبحان شاهمرادی : سلام علی گلی،پیدایت نیست؟کجا ای

   3 ماه پیش و 2 هفته قبل

 • عید بزرگ غدیر خم مبارک باد
 • عید بزرگ غدیر خم مبارک باد

  • محمد عیسی : لا اله الا الله * محمد رسول الله

   3 هفته پیش و 4 روز قبل

  • یا علی علیه السلام ۳۱۳ : سلام متشکرم.

   6 ماه پیش

  • Amir Ali : سلام دوست گلم ممنون میشم لطف کنی عضو گروهمون بشی گروه اول پروفایلم اسمش خاص لطف میکنی عضو شی (gol) (gol) (gol)

   6 ماه پیش

  ارتباط با همسایگان گسترش یابد
  مذاکره با اروپا ایراد ندارد اما در برجام از آنها قطع امید کنید
  هرگونه مذاکره با آمریکا منتفی است

  رهبرانقلاب، صبح امروز در دیدار اعضای هیئت دولت:

  در موضوع #سیاست_خارجی ارتباط با همسایگان کشور باید خوب و روزافزون باشد.

  ارتباط و ادامه مذاکره با #اروپا ایراد ندارد اما باید ضمن ادامه این کار از آنها درباره مسائلی نظیر #برجام و یا اقتصاد #قطع_امید کنید.

  رفتار اروپا در مسائلی نظیر برجام و تحریم‌ها مناسب نبود. باید با نگاه شک‌آلود به وعده‌های آنها، از روند مسائل مراقبت جدی کرد.

  برجام وسیله‌ای برای حفظ منافع ملی است اما برجام هدف نیست بلکه وسیله است و طبعاً اگر به نتیجه برسیم که با این وسیله، حفظ منافع ملی امکان پذیر نیست آن را کنار می‌گذاریم.

  اروپایی‌ها باید از بیان و عمل مسئولان دولتی ایران بفهمند که اقدامات آنها تدابیر و واکنش متناسب جمهوری اسلامی ایران را به دنبال خواهد داشت.

  هر گونه مذاکره با آمریکایی‌ها منتفی است. نتیجه مذاکره با مسئولان قبلی آمریکا که حداقل ظاهرساز بودند اینگونه شد، حالا با مسئولان وقیح و هتاک فعلی که شمشیر را برای ایرانی‌ها از رو بسته‌اند چه مذاکره‌ای داریم؟

  بنابراین مذاکره‌ای در هیچ سطحی با آمریکایی‌ها صورت نخواهد گرفت.

  مذاکره با ایران نیاز همه دولت‌های آمریکایی بوده است. آنها می‌خواهند مانور دهند که ما حتی جمهوری اسلامی ایران را به پای میز مذاکره آوردیم، پس همانگونه که قبلاً به‌طور مشروح و مستدل بیان کرده‌ام، هیچ مذاکره‌ای با آنها انجام نخواهد شد. ۹۷/۶/۷
  [ادامه...]

  • محمد عیسی : لا اله الا الله * محمد رسول الله

   3 هفته پیش و 4 روز قبل

  جدیدترین توصیه‌های رهبر انقلاب به دولت برای #مبارزه_با_فساد:
  نظارت کامل و مستمر برای بستن منافذ فساد

  رهبرانقلاب، امروز در دیدار اعضای هیئت دولت:

  مبارزه با مفسد و بستن منافذ فساد نیازمند چشمان باز و هوشمندی مدیران دستگاههای دولتی است.

  در همین قضایای ماههای اخیر بازار #سکه و #ارز، اگرچه در خصوص این قضایا توجیهاتی بیان شد اما به هر حال بی‌توجهی و #غفلت_مدیریتی نیز رخ داده است.

  امروز روشهای پیشرفته‌ای برای نظارت بر نحوه تخصیص ارز وجود دارد. وقتی قرار است ارز تخصیص داده و یا وارد بازار شود، این کار باید با چشم باز انجام شود و اینگونه نباشد که در این شرایط سخت کشور، چند میلیارد دلار به دست عده‌ای بیفتد که آن را یا #قاچاق کنند و یا به اسم #واردات کالا به مصارف دیگر برسانند یا اینکه برای #مسافرتهای_تفریحی_خارجی اختصاص یابد.

  دولت توانایی #مدیریت_اقتصادی کشور را دارد و لازمه چنین مدیریت اقتصادی، اهتمام جدی، #ورود_مجاهدانه در وسط میدان و #نظارت_کامل و مستمر به منظور بستن منافذ فساد است تا دیگر نیازی به برخورد قوه قضاییه نباشد.

  کمبود برخی اقلام و کالاها در مقاطعی خاص، تصنعی و ناشی از خرابکاری بود. باید با چشمان باز اینگونه کارها را تحت نظر داشته باشید و با آنها مقابله کنید. ۹۷/۶/۷

  همه برای جلوگیری از تعطیلی کارخانه‌ها تلاش کنید

  رهبرانقلاب، امروز در دیدار هیئت دولت:

  موضوع #تولید_داخل و برطرف کردن مشکلات آن یکی از مسائل مهمی است که باید در جلسه هماهنگی رؤسای سه قوه بر آن تمرکز شود. مشکلات تولید، راه حل دارد و اقتصاددانها نیز برای آن راهکار ارائه داده اند که اگر به آنها عمل شود، #معیشت_مردم که اکنون بخش مهمی از جامعه دچار مشکل هستند، #بهبود خواهد یافت.

  باید تلاش همه جانبه‌ای برای جلوگیری از تعطیلی کارخانه‌ها و یا زیر ظرفیت کار کردن آنها انجام گیرد. وظیفه دولت، مدیریت اقتصادی است البته این مدیریت به معنای تصدی‌گری نیست و هدف از سیاستهای کلی اصل ۴۴ نیز این است که تصدی‌گری انجام نشود.

  «باز کردن میدان برای فعالان سالمِ اقتصادی و #جوانان_مبتکر و پرتلاش و برطرف کردن موانع و بهبود فضای کسب و کار» و همچنین «بستن منافذ فساد و #برخورد_با_مفسد» دو رکن مهم مدیریت اقتصادی کشور است. ۹۷/۶/۷

  نظر رهبر انقلاب درباره جلسه سوال از رئیس‌جمهور
  جلسه مجلس نمایش اقتدار و ثبات جمهوری اسلامی ایران بود

  رهبرانقلاب، امروز در دیدار هیئت دولت:

  امروز «اتحاد و انسجام مسئولان کشور» بیش از هر زمان دیگری لازم است. رؤسای قوا و مسئولان بخشهای مختلف باید پشتیبان و کمک‌کار یکدیگر باشند و به‌ویژه همه باید به دولت کمک کنند زیرا دولت در وسط میدان است.

  اختلاف نظر میان مسئولان طبیعی است اما این اختلاف نظرها نباید رسانه‌ای شوند زیرا مردم را نگران و مضطرب می‌کند.

  جلسه دیروز مجلس نمایش اقتدار و ثبات جمهوری اسلامی ایران بود و خداوند به آقای رئیس جمهور و قوه مقننه خیر بدهد که مشترکاً چنین نمایش اقتداری را نشان دادند.

  نمایندگان مجلس از رئیس جمهوری که با بیش از ۲۳ میلیون رأی انتخاب شده است، سؤال می‌کنند و رئیس جمهور نیز با خونسردی و متانت به سؤالها پاسخ می‌دهد و این معنای #مردم_سالاری_دینی است.

  میان انتظارات نمایندگان و واقعیات موجود، شکافی وجود دارد که باید پر شود. مهم آن است که آنچه اتفاق افتاد، یک نمایش با شکوه از قدرت جمهوری اسلامی و #اعتماد_به_نفس مسئولان بود.

  دشمن از جلسه سوال از رئیس‌جمهور به‌دنبال اهداف دیگری بود اما جلسه بسیار خوب دیروز هم رئیس‌جمهور و هم مجلس را #تقویت می‌کند و زمینه‌ساز همکاری‌های بیشتر و نزدیک‌تر شدن دیدگاهها خواهد شد. ۹۷/۶/۷

  قوی و پُر حجم کار کنید
  در اداره اقتصاد کشور بن‌بست نداریم

  رهبرانقلاب، ظهر امروز در دیدار هیئت دولت:

  دشمن به دلیل برخی ضعف‌ها و خلأهای اقتصادی، بر موضوع اقتصاد کشور متمرکز شده. در زمینه اقتصادی باید قوی و پُر حجم کار کرد و تمام خلأها را پر کرد که همه این موارد امکان پذیر و شدنی است و ما در اداره اقتصاد کشور بن‌بست نداریم.

  حجم و کیفیت فعالیت و عملکرد مسئولان اقتصادی کشور باید به‌گونه ای باشد که شب و روز نشناسند و محور فعالیت‌ها هم سیاست‌های اقتصاد مقاومتی باشد که اساس آن تکیه بر #تولید_داخلی است.

  سیاست‌های #اقتصاد_مقاومتی، هم سنگرسازی دفاعی و توانمندسازی در مقابل دشمن است و هم، توانمندسازی برای حرکت رو به جلو.

  بنابراین اقتصاد مقاومتی با محوریت تولید داخلی دارای جنبه های پدافندی و آفندی است. ۹۷/۶/۷

  مسئولان باید شب و روز نشناسند...

  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ظهر امروز در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت، شاخص‌های #حکومت_علوی یعنی عدالت، پارسایی، مردمی و پاک‌دامن بودن را معیار ارزیابی مسئولان برشمردند و با بیان نکات مهمی درباره مسائل اقتصادی سیاست خارجی و اتحاد و #انسجام_داخلی تأکید کردند: در زمینه اقتصاد باید #قوی، #پرحجم و #باکیفیت کارکرد و #مسئولان_اقتصادی در حل مشکلات باید شب و روز نشناسند. ۹۷/۶/۷

  یا علی علیه السلام ۳۱۳

  7 ماه پیش

  بسم الله الرحمن الرحیم

  خداوند جهانیان یعنی خداوند تمام جهان.
  این عالم ناسوت نیز ملک خداوند است و بشر مخلوق خداوند متعال و برای رسیدن به سعادت
  باید پیرو قوانین خالق باشد.
  اگر ولایت فقیه نباشد دیگر قوانین الهی در جامعه حاکم نیست(بشر یا باید از قوانین الهی پیروی کند بدون من، و یا از قوانین شیطان و شر )
  لذا حکومت اسلامی با وجود ولایت فقیه راه سعادت(اسلام شیعه) را برای مردم فراهم می کند.
  و از این طریق بستر و جامعه آماده می شود تا راه حق در مصاف باطل قرار بگیرد.

  ولایت فقیه یعنی

  • یا علی علیه السلام ۳۱۳ : خیلی متشکرم برادر سبحان عزیز

   7 ماه پیش

  • سبحان شاهمرادی : احسنت

   7 ماه پیش

  ادامه... دوستان
  • لیست دوستان کاربر مخفی و یا خالی است
  298 هواداران
  بازدیدکنندگان