کاوش تلخک

(kavoush )

کاوش تلخک

3 سال پیش و 4 ماه قبل

http://up.hammihan.com/img/userupload_2013_20882949331444825397.6254.jpg

 • KAREN T.M : سلام محبوب شدید ممنون میشم جبران شه

  1 ماه و 3 هفته قبل

 • parsa areyaei : روی گل شما به سرخی انارشب شما به شیرینی هندوانهخندتون مانند پستهو عمرتون به بلندی یلداشب یلدا مبارک

  1 ماه و 3 هفته قبل

 • ❤ستاره ❤ : سلام دوست عزیز خیلی خیلی لطف میکنید اگه پست اول پروفایلمو لایک کنید......ممنونت میشم (gol) (gol)

  1 ماه و 4 هفته قبل

قتل همسر و نوزاد 4 ماهه به دلیل سوءظن

مرد 24 ساله‌ای که به سبب سوءظن، همسر و دختر چهار ماهه‌اش را کشته و اجساد آنها را دفن کرده بود، پس از 9 ماه دستگیر و راز این جنایت را افشا کرد.
بیست و ششم تیر سال گذشته

شهرستان گنبدکاووس

قاتل گفت: مدت ها بود من به اخلاق و رفتار همسرم ظنین شده بودم. مدام به او ایراد می گرفتم و رفت و آمدش را کنترل می کردم.
روز حادثه همسرم همراه دخترم خانه را ترک کردند. پس از خروجشان با سوار شدن به خودرویم آنها را تعقیب کردم که متوجه شدم همسرم به خانه مادرش رفته است. او چند ساعتی در آنجا ماند. بعد یکی از اقوامش به خانه مادرزنم آمد. نیم ساعت بعد آن مرد از خانه خارج شد و همسرم، همراه دخترم سوار خودروی او شد تا به خانه بازگردد. اما من گمان می کردم میان آن دو رابطه ای وجود دارد، بنابراین پس از حرکت راننده آنها را تعقیب کردم.
در میانه راه همسرم و الینا پیاده شدند، همسرم با دیدن من در حالی که دخترمان را در آغوش داشت فرار کرد. به تعقیبش پرداختم تا این که وارد جاده ای شد. به دلیل سرعت بالایی که در رانندگی داشتم، محکم با او برخورد کردم تا مانع فرارش شوم که همسرم و الینا به کناری پرت شدند. هردو زخمی شده بودند. آنها را سوار خودرویم کردم تا به بیمارستان برسانم اما در میانه راه همسرم به دلیل شدت صدمات فوت کرد. مانده بودم با جسد او چه کار کنم.
مرد همسرکش گفت: شروع به گشتزنی کردم تا راهی برای خلاصی از جسد همسرم پیدا کنم تا این که به سمت یکی از روستاهای اطراف رفتم. مشاهده کردم کارگرانی درحال حفاری و کار در حومه روستا هستند. منتظر ماندم و شب هنگام با اطمینان از این که کسی در آنجا نیست گودالی را حفر و جسد همسرم را در آنجا دفن کردم. پس از آن که به سمت خود
[ادامه...]

 • ღ❅ ⒺⓗⓈⓐⓃ_ⒺⓈ ❅ღ : سلام عرض و ارادت .... شما .... محبوب ... محبوب کن لطفا ............... با افتخار ازتون دعوت میکنم به گروه دوم پروفایلم " دلنوشته های من و تو " حضور پیدا کنید و عضو بشید و یا حداقل محبوب کنید گروه و در کنارمون باشید و سرا

  3 ماه پیش

 • : سلام دوست عزیز با نهایت احترام ازشما خواهش میکنم افتخار بدین و با توجه به پست آخرم سوالی که از پسران هممیهن پرسیدم جواب بدین نظرات شما تماما قابل احترام است (gol)

  3 ماه پیش و 2 هفته قبل

 • Memory - : سلام دوست خوبم...خوشحال میشیم اگه افتخار بدی و عضو گروهه *حضرت عشق* بشی...منتظرت هستیم (khoob) (gol)

  6 ماه پیش و 3 هفته قبل

 • سمیه مهری که در اردیبهشت‌ماه سال 90 از سوی همسرش مورد اسیدپاشی قرار گرفته بود، امروز بعد از مدت‌ها ت
 • سمیه مهری که در اردیبهشت‌ماه سال 90 از سوی همسرش مورد اسیدپاشی قرار گرفته بود، امروز بعد از مدت‌ها تحمل بیماری و دو روز بستری‌شدن در بیمارستان و زیر چادر اکسیژن بودن، به دلیل از کار افتادگی ریه در اثر زخم‌های ناشی از اسید در یکی از بیمارستان‌های تهران درگذشت.

  منبع:http://www.asriran.com/fa/news/39145

  • Thə Onə - : سلام‌تل داری؟کانال جدید زدم اگه جوین‌میشی آیدیش و بدم! (dd)

   6 ماه پیش

  • ✣ insane ✣ : الهی بمیرم (geryeh) (geryeh)

   1 سال و 11 ماه قبل

  • علیا ... : زن بیچاره ..نچ نچ ببین چی شده؟ چ شوهر ظالمی داشته ..بیچاره خدا ب دادش برسه

   2 سال پیش و 9 ماه قبل

  کاوش تلخک

  3 سال پیش و 10 ماه قبل
 • انسانها هنگامی که در زندگي واقعي همه‌ي نيازهاي مادي، رواني و اجتماعي و واقعی آن‌ها برآورده نشود و خو
 • انسانها هنگامی که در زندگي واقعي همه‌ي نيازهاي مادي، رواني و اجتماعي و واقعی آن‌ها برآورده نشود و خود هم نتوانند به آن دسترسي داشته باشند(در طول تاريخ وجود بشر) در خيال و ذهن خود به دنبال راه حل مي‌گردند و چون شناخت کافي علمي از پيکر خود و محيط اطراف ندارند بنابراين انواع مختلف راه‌حل‌هاي واهي براي آنها مي‌سازند و آن را مورد پرستش قرار می‌دهند و سپس به توليد‌ و بازتوليد آن مي‌پردازند.

  • Amir Ali : محبوبی عزیز ممنون میشم تو گروه اول پروفایلم اسمش ←لیدُۅکائینـْ→ عضو شی لطف میکنی دوست عزیز

   7 ماه پیش و 3 هفته قبل

  • Ali Mohamadii : سلام داش♥ محبوبیت♥ تقدیم پروفایل عالیتون ........... خوشحال میشم بهم سر بزنین و لایق دونستین فول لایک و محبوبم کنین ** ممنونننننننننننم (gol)

   3 سال پیش و 6 ماه قبل

  25 نوامبر روز جهانی خشونت علیه زنان
  امروز 25 نوامبر 2014 روز جهانی حذف خشونت علیه زنان می‌باشد. آیا با برگزاری مراسمی آن هم اگر اجازه بدهند، و یک روز در سال، خشونت علیه زنان برطرف می‌گردد؟ به قول یکی از دوستان از هیچ که بهتر است. اما واقعیت و حقیقت در چیز دیگری است. برای شناخت هر پدیده‌ای باید به ریشه‌ی آن پدیده رفت.

  خشونت علیه زنان در سراسر جهان ریشه در بی‌حقوقی زنان از نظر اقتصادی (شغل) دارد. شغلی برابر با مردان از هر نظر است که زمینه‌ی مادی و عینی ایجاد انگیزه و حرکت را در زنان سبب می‌گردد. در آن صورت می‌توانند به آسانی در مقابل هر خشونتی که از طرف جامعه به آنان تحمیل می‌گردد، مقاومت جانانه‌ای همراه با پیروزی را برای خود رقم بزنند. نمونه‌ها فراوانند که جدیدترین آن‌ها مقاومت دلیرانه زنان و دختران کوبانی همراه با مردان آن سرزمین در مقابل عقب‌مانده و وحشی‌ترین مرتجعان تاریخ بشر که به دفاع از زندگی خود برخاسته‌اند.

  اگر در کشورهای پیشرفته سرمایه‌داری زنان به یمن مبارزات آزادی‌خواهانه، در عرصه‌های مختلف حیات سیاسی و اجتماعی و در محیط خانواده تا اندازه‌ای به برابری حقوقی در برابر قانون دستیابی پیدا کرده‌اند و خشونت علیه زنان عملی غیرقانونی بحساب می‌آید، اما در بسیاری از کشورهای دیگر جهان با اتکا به مذهب (خاورمیانه) و به کمک فرهنگ عقب مانده مرد سالارانه تبعیض‌ها و نابرابری‌های جنسیتی و خشونت بر زنان را تئوریزه و قانونی کرده‌اند. این دولت‌ و حکومت‌های عقب نگاه داشته شده از نظر اقتصادی و اجتماعی و در مواردی فوق‌ارتجاعی با زیر پا گذاشتن ابتدایی‌ترین حقوق زنان مانند حق رانندگی، حق پوشیدن لباس و بسیاری حقوق اجتماعی دیگر، هویت انسانی نیمی ازاعضای جامعه را لگدمال نموده و از این طریق خشونت‌های دولتی
  [ادامه...]

  • zhr- : میشهـ عضو گروُه اولِ پروفَم بِشی؟ :)) (ghalb)

   1 ماه

  • ✶[SHEYKH AMIN]✶ : هلوووووووووووووووووووووووووووو مایـ فرند یو ار عهـ محبوبـ بیا بهمـ سربزنـ اینوایتیـ بهـ گروهـ قاطیـ پاطیـ (dd) (gol) (ghalb) خوشالم که میایـ (khoob)

   1 سال و 10 ماه قبل

  • Shaghayegh .j : محبوبی محبوب کنید (gol)

   2 سال پیش و 7 ماه قبل

  نسبت ما با فلسفه

  ...ما با فلسفه چه نسبتی داشتیم؟ چیزی به این نام در گوشه-و-کنار برخی از مدرسه های ما در جوار فقه و حدیث و کلام و اصول درس داده می شد، اما بیشتر در حد ورزشی بود برای گروهی مردم هوشمند، مثل یک بازی فکری که حدود «طاقت بشری» را نیک می شناخت و پا از آن فراتر نمی گذاشت و اجازه بیرون گذاشتن پای از این گلیم را به خود نمی داد. یک موضوع دعوا هم برای این بازی فکری پرداخته بودند: اصالت وجود و اصالت ماهیت. اما همه این بازی فکری در حصار ایمان بود و بیرون از متن زندگی و بی تاثیر در آن. اگر اصحاب فلسفه از شر تکفیر قشریان می رستند، به آنها اجازه داده می شد که در باشگاه ورزش فکری خود با یکدیگر مسابقه بدهند و به مجادلات خود دلخوش باشند. به هر حال اگر چیزی هم به نام «فلسفه» وجود داشت، آن اودیسه ی پر جسارت انسان غربی نبود که به هر قلمرو خدایی نیز می توانست دستیازی کند و فلسفه ای نبود که پس از رنسانس اندک-اندک خود را در مقام تنها راه شناسایی جهان و رمز و راز آن جانشین ایمان کرده بود. داریوش آشوری، ما و مدرنیت، ص155.

  • ✦ : سلام (hihi) میشه لطف کنی عضوگروه اول وپنجمم بشی ومحبوبش کنی لطفا؟ممنونم (gol) (ghalb)

   1 سال و 5 ماه قبل

  • ... . مشکات : (gol) پست ها عالی و آموزنده است ممنون ..... محبوبیت تقدیم شد . (gol)

   3 سال پیش و 9 ماه قبل

  • nazanin rahimi pour : محبوبم کن محبوب شدی

   4 سال پیش و 3 ماه قبل

  نیاز به فلسفه از نیاز به آزادی بر می خیزد. جامعه ای که آزادی برایش بدل به نیاز نشده، پذیرای اندیشه فلسفی نیست. جامعه ما مصداق چنین جامعه ای است.

  • AsmA Ashrafiyan : محبوبی

   2 سال پیش و 6 ماه قبل

  • Donya :) : سلام محبوب شدی دوستم (gol) ازتون دعوت می کنم (gol) عضو اولین گروه تو پروفایلم بشید (gol) کلوب بکس (gol) و مبحوبش کنید (gol) مر30 (gol) منتظرتون هستم (gol)

   3 سال پیش

  • کاوش تلخک : محبوبت کردم

   4 سال پیش و 4 ماه قبل

  کاوش تلخک

  4 سال پیش و 4 ماه قبل

  کوبانی برای همیشه جاودانی شد

  شگفتا که این کوبانیان، ازچه ابتکار، شجاعت و قابلیت و جانبازی درراه خود رهایی برخوردارند! آنان که زیر آتش و کاردهای سلاخی خونریزان وخونخوارانی همانند ارتش حکومت( خلافت) اسلامی، ترس به دل راه ندادند، تاریخ چه با غرورازآنان یاد خواهد کرد! تاریخ معاصرِدو دهۀ اخیر، نمونه ای والاترو قابل ستایش ترازاین پدیده کم‌تربه خود دیده است. مقاومت و ایستاده گی کوبانی و دلاورانش هر چه می خواهد بشود، حتی اگر به خون و خاکستر نشانیده شود، بزرگترین، با ارزش ترین و انکارناپذیرترین اقدام انقلابی و افتخار آمیز انسان آزادی خواه، و تن ناسپار به بردگی دراین برهه ی تاریخی می باشد. کوبانی برای همیشه درحافظه تاریخی و آگاهی تاریخی و در تاریخ مبارزات رهایی بخشِ ستم رسیدگان باقی و زنده خواهد ماند. کوبانی و زنان و مردان دلاورش، نمونه ی شکوهمند و با ارزش و کم مانند انسان هایی است که مبارزه و ایستادگی را به جای تن سپاری به ستم و ذلت برگزیده است. کوبانی الگویی برای تمامی شهروندان جهان.

  آموزه ای برای آنانی که از خاکستر خویش برخاسته و هویت و حرمت خویش را می جویند. کوبانی در محاصره و یک تنه، همانند قلب تپنده ی تمامی مردم ستمدیده سراسر جهان دربرابر بربریت داعشیانِ انسان ستیز و بیرحم و ارتجاعی هزاروچهارصد سال پیش، ایستاده است. کوبانی برای همیشه جاودانی شد.

  • Memory - : سلام و عرض ادب...دوست خوبم دعوتی به تنها گروهه پروفایلم یعنی *حضرت عشق*...خوشحال میشیم به جَمعِ ما بپیوندید... (khoob) (gol)

   7 ماه پیش

  • najmeh 123 : سلام لایک و محبوبیت تقدیمت

   3 سال پیش و 5 ماه قبل

  • ═हई╬ danyal ➻╬ईह : سلام دوست گرامی شما محبوب شدیدوفول لایک واگر دوست دارید و مایل هستید از شما دعوت می کنیم که در گروه >>>رد پایی در شن

   3 سال پیش و 6 ماه قبل

  کاوش تلخک

  4 سال پیش و 4 ماه قبل

  تفکیک جنسیتی لوازم تحریر [لینک]

  • رضا نوبهار : سلام دوست عزیز محبوب وفـــــــــــــــــــــــــــــــــول لایک تقدیمتون اگه خواستید از پروفایلم دیدن کنید ممنون میشم. (gol) (gol) (gol) (gol) (gol) (gol) (gol)

   2 سال پیش و 7 ماه قبل

  • Arami ..... : MAHbOb sHoDiiiiiiiiiiiiiiiiii..............

   4 سال پیش و 4 ماه قبل

  • نرگس محمدنیا : سلام عزییییییییییزم پروفایل زیبایی داری محبوب شدی عکسای خوشگلی گذاشتم اگه خواستی بهم سربزن ومحبوبم کن (ehsasi) (bye) (abroo) (khoob) (gol) (ghalb) (ehsasi) (ehsasi) (ehsasi)

   4 سال پیش و 4 ماه قبل

  راز قتل دختر در سینه مادر

  در این مدت همه اعضای خانواده‌ام از این سناریو باخبر بودند و حتی شوهرم در این جنایت به پسرم کمک کرد. آنها می‌گفتند اگر درباره این ماجرا با کسی حرفی بزنم مرا نیز خواهند کشت.
  پدر و پسر که از سرکشی‌های دختر خانواده به تنگ آمده بودند دست به جنایتی پنهان زدند. مادر که صحنه این قتل و دفن جسد دخترش را در چاله‌ای دیده بود پس از 7 ماه رازگشایی کرد.
  به گزارش ایران، ساعت 7 عصر سه‌شنبه 16 اردیبهشت ماه سال جاری زنی پای در کلانتری 176 حسن‌آباد گذاشت و پرده از راز قتل خانوادگی دختر 19 ساله‌اش برداشت.«فاطمه» درحالی که چهره‌ای پریشان داشت، گفت: روز دوم آبان ماه سال گذشته که عید غدیر بود دخترم «مرضیه» وقتی وارد خانه شد با برادر کوچکترش درگیر شد و پسرم «نعیم» با ساعت دیواری چند ضربه محکم به سرش زد.
  وی افزود: «مرضیه» روی زمین افتاد و سرش خونریزی کرد که «نعیم» از اتاق بیرون رفت و سپس با چوب دستی که از پیش تهیه کرده بود چند ضربه دیگر به سر دخترم زد.
  مادر جوان ادامه داد: «مرضیه» به قتل رسید و من جرأت فریاد زدن یا اعتراض نداشتم چرا که از سوی «نعیم» تهدید به مرگ شده بودم.«نعیم» به سمت انباری داخل حیاط خانه رفت و شروع به کندن زمین کرد و سپس جسد «مرضیه» را در آن چاله دفن کرد.
  در این مدت همه اعضای خانواده‌ام از این سناریو باخبر بودند و حتی شوهرم در این جنایت به پسرم کمک کرد. آنها می‌گفتند اگر درباره این ماجرا با کسی حرفی بزنم مرا نیز خواهند کشت.
  با ادعای مادر جوان مأموران به شهرک احمدیه حسن آباد رفته و پسر جوان و پدرش را که در خانه بودند، دستگیر کردند.نعیم افزود: «مرضیه» دختر سرکشی بود و هربار که علت غیبت‌هایش در خانه را می‌پرسیدم، جواب‌های تندی می‌داد و رفتارهایش باعث بی
  [ادامه...]

  • منصور حبیبی : سلام لایک و محبوبی....میشه ب منم سری بزنی خوشحال میشم (gol) (gol)

   5 روز پیش و 21 ساعت قبل

  • ..... ... : محبوبی منم بمحبوب (khoob)

   3 ماه پیش

  • ⊰⊹৶ پــانــیـذا ৶⊹⊱ : ســـلام دوست عزیز خوشحال میشم افتخار بدی و عضو گروه اول پروفایلم (نبض عشق) بشی و محبوبش کنی... ممنونم (gol)

   7 ماه پیش و 3 هفته قبل

  ادامه... دوستان
  • باران جون ........
  • sara .
  • دختر ایرونی
  • شراره ناامید
  • leila ........
  • آنارشی استوار
  • amir .
  • rojhina mahmoodi
  • شیدا جون میلانی
  • arezo yeghane
  • هادی افشار
  • Taher *E*
  • mehrdad tanha
  • sana vajdi
  • شاهین اِس2
  • محمد وجدی
  478 هواداران
  بازدیدکنندگان