پخش زنده

  • *بِسْمِ اللهِ الْرَّحْمَنِ الْرَّحِیمِ* قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ۞ اللَّهُ الصَّمَدُ۞لَمْ یَلِدْ وَلَمْ یُولَدْ۞وَ لَمْ یَكُن لَّهُ كُفُوًا أَحَدٌ۞ بعضیاحاضرن هر چرتى رو بزارن تو پستاشون اما از نشر قران خجالت میکشن. خدایاهرکى کپى کردروعاقبت بخیرکن.

  • "خانوم بودن" خوب است اما گاهی "دخترک" درونت را زنده کن گاهی اوقات بلند بلند بخند اصلا دوچرخه سواری کن چه عیبی دارد اگر دلت خواست لی لی بازی کنی ، آواز بخوانی عروسکت را بغل کن موهایش رابباف اینقدر ما را در بند و زنجیر سن و سالمان نکنید چه عیبی دارد در هر سنی صورتی بپوشیم؟ مردم عزیز من ، میشود لطفا کمی کمتر قضاوت کنیم؟ این دلخوشی ها خیلی ساده اند با قضاوتهایتان ، ساده ترین دلخوشی ها را از هم دریغ نکنیم ما فقط گاهی دلمان برای آن دخترک درونمان تنگ میشود وگرنه سبک سر نیستیم بگذارید به وقتش پیر میشویم ما هنوز خیلی جوانیم هنوز برای این همه "خانوم" بودن زود است .....

  • چای که مرغوب نباشد چیزی به آن اضافه میکنم! چوب دارچینی، هِلی، نباتی، شده چند پَر بهار نارنج، چیزی که آن مزه و بو را تبدیل به عطر ِخوش و طعم ِخوب کند... زندگی هم گاهی می شود مثل همین چای؛ باید با دلخوشی های کوچک طعم و رنگش را عوض کنی، یک چیزی که امید بدهد به دلت، انگیزه شود… فریاد کن زنده باد امید، زنده باد زندگی با همه ی خوب و بدش ؟؟؟

  • قطعه_گمشده آدم همیشه دنبال قطعه ای گم شده است هیچ آدمی را نمی توان یافت که قطعه خود را جستجو نکند فقط نوع قطعه هاست که فرق می کند یکی به دنبال دوستی است دیگری در پی عشق یکی مراد می جوید و یکی مرید یکی همراه می خواهد و دیگری شریک زندگی یکی هم قطعه ای اسباب بازی به هر حال آدم هرگز بدون قطعه خود یا دست کم بدون آرزوی یافتن آن نمی تواند زندگی کند گستره این آرزو به اندازه زندگی آدم است و آرزوهای آدم هرگز نابود نمی شوند.

  • خدایا سلام ... باز هم منم ... همان که دلش دوباره برایت پر کشیده، با همان بهانه ها، با همان کوله بار قدیمی با همان یک بغل نق نق، یک سبد انتظار ، یک جعبه امید... این بار با چه نامی بخوانمت؟! بوی ناب بهشت میدهند نام های قشنگ تو و چه به موقع به کار درمان یک به یک زخم های دلم می آیند... برآی اینبار، هو الشافی چطور است؟ یعنی کسی که شفا میدهد تمام زخم های عمیق و ناعلاج دلم را... آه که هوای دلم سبک میشود با زمزمه ی نام زیبایت، نفس میکشم در هوای مهربانی نابت... اجازه دارم بگویمت....الهی العفو ؟ اجازه دارم پناه ببرم به نگاه مهربانت و به بخشایشت از شر وسوسه های شیطان که حال دلم را این روزها بدجور ناجور کرده؟ خدایا خالی خالی ام یعنی پُر پُر هستم اما از غیر تو... ای شافی دل بیمارم، مرا یادت هست؟ من همانی هستم که وقتی دلش میگیرد و بغضش می ترکد، می آید سراغت ... همانی که با یک مشت ادعا و یک کوه کوتاهی در انجام وظایف بندگیش، با چشمهای بسته، گاهی هم لجباز اصرار به استجابت دعای
    ادامه پست...