مهناز کدیور

(mahnaz-kadivar )

مهناز کدیور

1 روز و 13 ساعت قبل [آسمونی]
 • جملات زیبا در مورد هدف /تلاش / موفقیت ..

تنها چیزی که در زندگی بدون تلاش به دست می‌آوری، شکست است
 • جملات زیبا در مورد هدف /تلاش / موفقیت ..

  تنها چیزی که در زندگی بدون تلاش به دست می‌آوری، شکست است. پس تلاش کن تا شکست نخوری.

  ☆~☆~☆~☆~☆~☆~☆

  اگر دیدی کسی به قله‌ای رسیده است، این‌طور نبوده که ناگهان به قله پرواز کند. زمانی که دیگران استراحت می‌کردند، او مشغول حرکت و پیشرفت بوده است. تلاش لازمه رسیدن به موفقیت و قله‌هاست.

  ☆~☆~☆~☆~☆~☆~☆

  تلاش زیاد و سخت ممکن است همیشه نتیجه‌اش موفقیت نباشد اما هیچ‌وقت نتیجه‌اش حسرت نیست.

  ☆~☆~☆~☆~☆~☆~☆

  امروز را دریاب و غم دیروز و ترس از فردا را فدای امروزت نکن. امروز بهترین لحظه‌هاست، پرتوان و پرانرژی امروزت را بساز. امروز که جوان‌تر از فردایی برای تلاش بهتر است.
  تلاش برای آینده‌ای که تو را در خود زنده نگه می‌دارد، تو را در خود می‌میراند و بزرگ و کوچکت می‌کند و این سرنوشتی است که به اختیار تو رقم خواهد خورد.
  پس بهترین‌ها را برای خودت طلب کن و تا فرصت هست امروز را بساز.

  ☆~☆~☆~☆~☆~☆~☆

  به فرزندتان برای تلاش‌هایش پاداش دهید و نه برای نتیجه تلاش‌هایش. این‌گونه، شما از كودكی او را تلاش‌گرا تربیت می‌كنید و نه نتیجه‌گرا.

  ☆~☆~☆~☆~☆~☆~☆

  لازمه زندگی تلاش و مخاطره است و نه تنها یک نفس کشیدن ساده.

  ☆~☆~☆~☆~☆~☆~☆

  بردن همه چیز نیست اما تلاش برای بردن چرا.

  ☆~☆~☆~☆~☆~☆~☆

  چیزی که با تلاش و زحمت زیاد به دست می‌آید، داشتنش با لذت و قدردانی بیشتر روبرو می‌شود.

  ☆~☆~☆~☆~☆~☆~☆

  بیشترین استفاده را از فرصت‌ها بکنید، ممکن است دفعه بعدی نداشته باشید.

  [ادامه...]

  • امیر محمد خدایی : سلام مهناز جان فدات منتظرتم بیای چت (gol)

   1 روز و 13 ساعت قبل

  مهناز کدیور

  1 روز و 13 ساعت قبل [آسمونی]
 • تجارت کثیف !
به کجا بدین شتابان ؟؟؟؟
------------------------------
 • تجارت کثیف !
  به کجا بدین شتابان ؟؟؟؟
  ------------------------------
  "برده‌داري نوين" در کشورهای بلوک شرق:
  "کثيف‌ترين تجارت دنيا" و پديده‌اي به نام "توريسم جنسي"
  براساس تحقیقات صورت گرفته توسط نهادهای بین‌المللی، در طول چند دهه گذشته، "قاچاق انسان" افزایش چشمگیری یافته است. عمده قربانیان اين تجارت كثيف زنان و دختراني هستند که با سودای کسب درآمدی مناسب به مقاصدی نامعلوم فرستاده شده و در نهایت مجبور به تن‌فروشی می‌شوند.
  به گزارش باشگاه خبرنگاران، براساس تحقیقات صورت گرفته توسط نهادهای بین‌المللی، در طول چند دهه گذشته، قاچاق انسان افزایش چشمگیری یافته است.

  براساس گزارش‌هاي دولتی، قاچاقچیان با خطرات کمی روبرو بوده و به راحتی می‌توانند قربانیان بالقوه را برای کار و کسب درآمد در خارج از کشورها فریب دهند. عمده این قربانیان زنان و دختران هستند که با سودای کسب درآمدی مناسب به مقاصدی نامعلوم فرستاده شده و در نهایت مجبور به تن‌فروشی می‌شوند. در کنار تجارت جنسی، تجارت اعضای بدن و استفاده از کودکان و مردان در مشاغل سخت و طاقت‌فرسا هم همواره مدنظر سازمان‌های حمایت از "حقوق بشر" بوده است.

  پس از فروپاشی اتحاديه جماهیر شوروی، سازمان‌ها و گروه‌های جنایی و مافیایی کشورهای بلوک شرق از جمله روسیه و اوکراین به تجارتی بی‌سابقه پیرامون "مواد مخدر"، "قاچاق اسلحه"، اتومبیل، "پول‌شویی" و از همه مهم‌تر "قاچاق زنان و دختران" دست زدند. اروپا هدف اصلی این سازمان‌های مافیایی بوده است.

  "واسیلا تامزالی"، رئیس بخش "حمایت از حقوق زنان" در "یونسکو"، اظهار داشته که "تجارت جنسی" به بازاری افسارگسیخته و گسترده تبدیل شده به طوریکه در آن فروش یک دختر 14 ساله امری معمول است. [ادامه...]

  مهناز کدیور

  1 روز و 13 ساعت قبل [آسمونی]
 • تجارت جهانی مرگ !!!!!!!!
اکنون روی کره زمین چه خبر است ؟؟؟؟؟؟
....................................
 • تجارت جهانی مرگ !!!!!!!!
  اکنون روی کره زمین چه خبر است ؟؟؟؟؟؟
  .....................................................................................................

  جامعه جهانی از ابتدای قرن بیستم، توجه خاصی به معضل مواد مخدر کرده و با تصویب کنوانسیون‌های متعدد، درصدد متوقف کردن سوء استفاده از این مواد برآمده است. اما سود سرشار این تجارت شوم و دسترسی قاچاقچی ها به فناوری ها و تسلیحات پیشرفته و تسلیحات ، مانع از به ثمر رسیدن این تلاشها شده است.

  تجارت مواد مخدر، یکی از پرسودترین تجارت‌ها در جهان است. رونق این تجارت از یکسو ناشی از افزایش تقاضا برای مصرف مواد مخدر است و از سوی دیگر با درآمد نجومی حاصل از این تجارت مرگبار نیز ارتباط دارد. بر اساس جدیدترین گزارش سازمان جهانی مواد مخدر که ژوییه سال 2017 توسط دفتر مقابله با مواد مخدر و جرایم سازمان ملل متحد (UNODC) ارائه شد؛ تولید تریاک در حال افزایش و بازار کوکائین بسیار پر رونق است. در سال 2016، تولید جهانی تریاک در مقایسه با سال پیشتر، سی درصد افزایش یافت. این گزارش همچنین به گسترش بازار کوکائین اشاره می‌کند که از سال 2013 تا 2015 کشت بوته کوکا، به دلیل رشد کشت آن در کلمبیا، تا 30 درصد افزایش یافت. یکی از پرسودترین تجارت‌های مواد مخدر مربوط به تجارت کوکایین است. شواهد موجود نشان می‌دهد که کارتل‌های کوکائین تا 93 درصد سود ه بدست می آورند.
  مطالعات نشان می‌دهد 90 درصد این گیاه برای تولید کوکائین مصرف می‌شود که به تجارتی چند میلیارد دلاری در کانون های اصلی کشت کوکائین تبدیل شده است.

  گیاه کوکا
  پرو، بولیوی و کلمبیا بزرگترین تولید کنندگان کوکائین هستند. براساس گزارش سازمان ملل ، حدود 29 هزار هکتار از اراضی بولی
  [ادامه...]

  مهناز کدیور

  4 روز پیش و 13 ساعت قبل [آسمونی]
 • حوادت موجود و ادامه دار ..
پزشکان روزانه با بیمارهای مختلفی سرو کار دارند و روز خود را به معالجه و
 • حوادت موجود و ادامه دار ..
  پزشکان روزانه با بیمارهای مختلفی سرو کار دارند و روز خود را به معالجه و درمان آن ها می گذرانند. این افراد در کار خود متخصص بوده و بیماران نیز به آن ها اعتماد می کنند اما همه پزشکان دنیا به این اعتماد جواب صادقانه نمی دهند و برخی از آن ها روحیات بسیار شیطانی دارند. این پزشکان دست به آدمکشی زده و انسان های بسیاری را نابود می کنند.
  -----------------------------------------------------------------------------------------------

  **جک کورکیان  یکی از بزرگترین قاتلان جوامع امروزی که نام دکتر را روی خودش قرار داده بود، “جک کورکیان” بود. این پزشک به عنوان یک قاتل بالفطره شناخته می شود زیرا او بیمارانی که بسیار مریض بودند را به مردن تشویق می کرد و خودش آن ها را خیلی راحت و با استفاده از دستگاه های شیطانی که ساخته بود می کشت. راه اول وارد کردن تعدادی سم و ماده شیمیایی به بدن بود و دیگری استفاده از ماسک های گاز بود. او در طول فعالیتش نزدیک به 130 بیمار را کشت و سرانجام دستگیر شد. در بین سال های 1999 تا 2007 در زندان بود اما اکنون با آزادی مشروط از زندان خارج شده است.

  **دکتر جوزف منگله  این پزشک که در دوران جنگ جهانی در گروه اس اس عضو بود به عنوان یکی از سران ارشد این گروه در تیم پزشکی شناخته می شد. این مرد مامور بود تا آزمایشات مختلف را به روی زندانیان انجام دهد و از این رو به او لقب “فرشته مرگ” را داده بودند. او معمولا بدون بیهوش کردن بیمار بر روی او عمل جراحی انجام میداد و البته عادت به کشتن تمامی بیمارها داشت. در طول دوران پزشکی اش بیش از 1000 بیمار و زندانی را کشت. او پس از پایان جنگ به آمریکای جنوبی فرار
  [ادامه...]

  مهناز کدیور

  5 روز پیش و 14 ساعت قبل [آسمونی]
 • سلام صبح شما بخیر امروز 22 مهر 1397
با قرآن باشیم سوره شورای آیات 12 و 15
( آیات را کامل بخوانیم
 • سلام صبح شما بخیر امروز 22 مهر 1397
  با قرآن باشیم سوره شورای آیات 12 و 15
  ( آیات را کامل بخوانیم )

  کلید آسمانها و زمین از آن اوست ، روزی را برای هر کس که بخواهد بگستراند و تنگ گرداند ، بیگمان او به همه چیز داناست .

  ... و بگو : به آن کتابها که خدا فرو فرستاد ایمان آوردم ، و دستور یافتم که در میان شما عدالت کنم ، خدا پروردگار شماست ، مسولیت اعمال ما با ماست و مسولیت اعمال شما با شماست ،
  هیچ استدلال خصمانه ای میان ما و شما نیست ،خدا مارا با هم گردمی آوردو بازگشت بسوی اوست.
  صدق الله علی العظیم

  • ムレノ ㄎん --------- : سلام دوست عزیز محبوبی شمارو دعوت میکنم به دوگروه سومم تبسم پاییز و گروه پنجمم رما ن عشق ناب پروا شی محبوبیت دو گروه یادت نره یا علی (ghalb) (ghalb) (ghalb) (ghalb)

   5 روز پیش و 14 ساعت قبل

 • سرگرمی وتنوع در پست های گروه آسمونی را پذیرا باشید
 • سرگرمی وتنوع در پست های گروه آسمونی را پذیرا باشید "
  -------------------------------------------------------------------------------------------------


  ارزیابی علمی عاشق شدن در خانم‌ها

  اگر تابحال عاشق شده باشید، احتمالاً می‌دانید که عاشق شدن فرآیندی متفاوت و متمایز است. علم پشت آن از خود عاشق شدن جالب‌توجه‌تر است. دانستن اینکه چه اتفاقی می‌افتد که عاشق می‌شوید، تحقیقی بسیار جذاب و جالب در علوم اعصاب، بیوشیمی و روانشناسی است و درک مکانیک‌های زیرلایه عشق می‌تواند برای تقویت زندگی اجتماعی و احساسی هر فرد بسیار مفید باشد.

  نقش شیمی در عشق

  عشق فقط یکسری موادشیمیایی نیست، بلکه شیمی مغز نقش بسیار مهمی در علت بروز این احساسات در افراد بازی می‌کند. وقتی ما چیزهای خوب را حس می‌کنیم، معمولاً مقدار زیادی دوپامین در آن نقش دارد. دوپامین ماده‌شیمیایی است که مغز وقتی فرد – چه زن و چه مرد – هر نوع لذت، ازجمله عشق، را تجربه می‌کند، ترشح می‌کند. دوپامین همچنین میزان تولید تستوسترون را در بدن بالا می‌برد. افزایش میزان تستوسترون در بدن است که باعث می‌شود وقتی فرد نزدیک به کسی است که دوستش دارد، عرق کند و در عشق‌های جدید میل جنسی بالایی داشته باشد.

  وقتی زن‌ها عاشق می‌شوند، بدن آنها هم نورپینفرین و فنیل‌اتیلامین تولید می‌کند. این مواد تمرکز را بالا می‌برد و حس شادی و رضایت در فرد ایجاد می‌کند. به همین دلیل است که زن‌ها وقتی عاشق می‌شوند معمولاً فقط روی آن مرد متمرکز می‌شوند و بقیه چیزها را کنار می‌گذارند. به همین خاطر است که همه، چه زن‌ها و چه مردها، وقتی منتظر یک پیام تلفنی هستند، هوشیاری‌شان بالاتر می‌رود یا برای خوابیدن دچار مشکل می‌شوند یا دیگر نمی‌توانند
  [ادامه...]

 • امروز پاییز است... به امید خدا ...

بوی پاییز را با تمام جانم احساس می کنم ...

اینجا در عصری نی
 • امروز پاییز است... به امید خدا ...

  بوی پاییز را با تمام جانم احساس می کنم ...

  اینجا در عصری نیمه خنک , با صدای جیر جیرکهایی که شب را گم کرده اند , با صدای وزش باد در لابه لایِ درختانی که در حال خداحافظی با برگهایشانند , با رشته کوه هایی در حال عریان شدن که تنها غروب آفتاب را بر نوکِ قله ی خویش می بینند و تکه ابرهایی سفید در میان مه , چیزِ دیگری نیز خودنمایی می کند..

  حسی شگرف در پسِ دیدگانم...

  گویی بویِ پاییز آنقدر شامه نواز است که حسم را مدهوشِ خویش ساخته است ...

  من از علف و سبزه زار و آبادانی می نویسم حال آنکه " پاییزی ام "...

  عجیب نیست ؟؟؟!!!

  بویِ کُنده های نیم سوخته ...

  نیزارهای بلندی که روزی در خود هزاران رازِ با هم بودن را تجربه کرده اند ...

  آآآآآه.....

  چقدر پُر احساس است" پاییزم
  گفتند سالی که نکوست از بهارش پیداست...

  چه سالی شود امسال با " تو " ...

  آخر می دانی , سالِ عشاق از پاییز " نو " می گردد....

  " پاییز من " که اینگونه ام وای بر روزهای بارانی و ابریِ تو....

  " عشق من با تمامِ احساس تقدیم به " تو " ...

  به " تو " که زاده ی بارانی و احساس...

  آسمونی ..

  • پسر زعفرونی : سلام...به امید خدا...مهناز خانوم... (gol)

   2 روز پیش و 12 ساعت قبل

  ادامه... دوستان
  • تینا باقری
  • Ali Ahamadi
  • حسن دد
  • PedrÃm Sh
  • sftre jivhkd
  • abd65 w@I
  • تنهای تنهام
  • sahar-_- زندست:|
  • ❉قاسم ❉
  • koroes koroes007
  • خالق غزنوی غزنوی
  • اشک قلم (سلمان)
  • hossin رستمی
  • ali hashemzadeh
  • مهسا سعیدیان
  • مهدی ظ
  1109 هواداران
  بازدیدکنندگان