محمد جوادی

(mbz313 )

محمد جوادی

2 سال پیش و 10 ماه قبل

توضیحات جوانفکر درباره سفر احمدی‌نژاد به آمل؛
احمدی‌نژاد چه کسانی را زباله خواند؟
مشاور رسانه‌ای احمدی‌نژاد درباره سخنرانی جنجالی وی در آمل توضیحاتی را ارائه کرد.
احمدی‌نژاد چه کسانی را زباله خواند؟علی اکبر جوانفکر مشاور رسانه‌ای رئیس دولت نهم و دهم در گفت‌و‌گو با خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان درباره اینکه برخی رسانه‌ها، سخنرانی‌های اخیر احمدی‌نژاد را آغازی بر فعالیت‌های انتخاباتی وی برای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری عنوان می‌کنند، اظهار داشت: گمانه‌زنی درباره تحولات کشور یک روش رسانه‌ای محسوب می‌شود و نمی‌توان به این مساله خرده گرفت، زیرا بخش عمده‌ای از رسانه‌های کشور کارکرد سیاسی و حزبی محض دارند و برپایه جهت‌گیریهای خاص خود، با افکار عمومی بازی می‌کنند.

وی اضافه کرد: فکر می‌کنم گمانه‌زنی‌های دور از واقعیت درباره دکتر احمدی‌نژاد تا حدودی قابل توجیه باشد زیرا کسانی که طی پنج سال گذشته انواع توهین‌ها و تهمت‌ها را علیه رئیس‌جمهور سابق و دولت او مطرح کردند، اینک به بی اثر بودن تلاشهای خویش واقف شده و خود را نزد افکار عمومی بازنده احساس می‌کنند.

جوانفکر همچنین در پاسخ به این سوال که برخی رسانه‌ها بر این باورند که احمدی نژاد درسخنان خود در شهر آمل مخالفان خود را به زباله تشبیه کرده است، گفت: سخنان احمدی‌نژاد در اجتماع بزرگ مردم قدرشناس آمل، متمرکز بر این مساله بود که هیچ چیز قادر به ایستادگی در برابر اراده ملت ایران نیست و رودخانه عظیم ملت، زباله‌ها را از مسیر حرکت خود کنار خواهد زد. سمت و سوی سخنان احمدی نژاد همواره بر روشنگری نسبت به ترفندها و توطئه‌های شیطان بزرگ است. واقعا عجیب به نظر می رسد که برخی افراد یا جریانها چرا خود را مصداق زباله فرض کرده‌اند؟ زی
[ادامه...]

محمد جوادی

2 سال پیش و 10 ماه قبل

کیهان خطاب به جان کری:
خریتی که تو و دوستان تو کردند، خود خر هم در طول تاریخ زندگی خود، نکرده است!
کیهان در صفحه اخبار کشور امروز گفت‌وشنودی سیاسی در قالب طنز منتشر کرد.
چه کسی قرار است به جنایات آل‌سعود در قتل‌عام مردم یمن رسیدگی کند؟!
به گزارش احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کیهان در صفحه اخبار کشور امروز (21 فروردین ماه) گفت‌وشنودی سیاسی در قالب طنز منتشر کرد.

گفت: جان کری در پاسخ به یکی از خبرنگاران که پرسیده بود؛ چه کسی قرار است به جنایات آل‌سعود در قتل‌عام مردم یمن رسیدگی کند؟ گفته است؛ ما بررسی درباره قتل‌عام یمن را به دولت عربستان سپرده‌ایم!

گفتم: یعنی بررسی و قضاوت درباره قتل‌عام زنان و مردان و کودکان یمن را به آل‌سعود که قاتل آنهاست سپرده‌اند؟!

گفت: خبرنگار هم به همین موضوع اشاره کرده ولی جان کری که وزیر خارجه عربستان هم در کنارش بوده از پاسخ طفره رفته است.

گفتم: خب! دیگه چی؟!

گفت: فقط یکی از خبرنگاران وقتی دیده که جان کری با عجله در حال رفتن است، فریاد زده و گفته است؛ آقای کری اگر به این سوال پاسخ بدهید برای خودتان و کشورتان بهتر است.

گفتم: باید می‌گفت؛ آقای کری، خریتی که تو و دوستان کودک‌کش تو کرده‌اند، خود خر هم در طول تاریخ زندگی خود، نکرده است!

انتهای پیام/

محمد جوادی

2 سال پیش و 10 ماه قبل

در حاشیه یکی از دیدار های امام خامنه ای با خانواده شهدای مدافع حرم:
-ازدواجبهشتی
نوبت به آخرین خانوادهی شــهید میرسد؛ شهید »محسن
کمالی دهقان«. پدر شهید بعد از ابراز احساسات، از انقالبی
که تشییع پیکر این شهید در شهرشــان بهپا کرده، تعریف
میکند و از آقا میخواهد تا آخرین شعار شهیدش را که قبل
از شهادت سر داده است، ببینند؛ فیلمی از لحظات شهادت
شهید محسن است؛ آقا دســتور میدهند ترتیبی داده شود
تا این فیلم را ببینند و به پدر شــهید میگویند: »این نعمت
بزرگی است که خدا به شما فرزندی دهد که رفتنش از دنیا،
به قول شما، در شهر خودش انقالبی به وجود بیاورد.« پدر،
آرزوی مادر برای ازدواج فرزند شهیدش را واگویه میکند و
میگوید: »شهید هر جا خواستگاری میرفت، میگفت که
احتمال شهادتش وجود دارد، و یکی از شروط ازدواجش بود،
برای همین هم ازدواج نکرد.« آقا دعا میکنند: »خدا انشاءاهلل
ازدواجهای بهشتی را نصیبش کند.«
آقا به مادر شهید هم میگویند: »شما ما را دعا کنید؛ دل شما
پاک است و حاال هم به خاطر شــهادت فرزندتان، انشاءاهلل
مهبط انوار الهی است، از این فرصت استفاده کنید هم برای
خودتان دعا کنید، هم برای ما، هم بــرای مردم و هم برای
کشور و هم برای دولت دعا کنید.«
کمکم ضیافت رو به پایان اســت و حرفهای خانوادههای
شهیدان هم، بیشتر در هم شــده. هرکسی هر حرفی دارد،
بدون لکنــت با رهبر میگویــد؛ بهویژه مادران شــهیدان؛
همانهایی که آقا در دیداری دربارهی آنها گفته بودند: »من
در دیدارهای بســیار زیادی که با خانوادهی شــهدا داشتم،
یکبار از یک مادر شهید گالیه نشنیدم.«
...چه بسا پیام ا
[ادامه...]

پیغام آیت‌الله بهجت برای سید حسن نصرالله/ هیبت آیت‌الله ما را وادار به سکوت می‌کرد

دبیرکل حزب الله در یک مصاحبه تلویزیونی در مورد شخصیت آیت‌الله بهجت (ره) سخن گفت.
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو، آیت‌الله سید حسن نصرالله در گفت‌و‌گو با شبکه «اصیل» در مورد چگونگی آشنایی با آیت‌الله بهجت (ره) و شخصیت و ویژگی این عالم و عارف بزرگ، به ایراد نظرات خود پرداخت.

او در جواب سؤالی در مورد چگونگی دیدار اول گفت: در سفر اول با برادران ایرانی دیدار کردیم و برای پیگیری مسائل منطقه و لبنان و مسائل مقاومت و با مسئولان حزب‌الله بودیم . در سفر اول خواستیم به قم برویم. در آن سفر اطلاعات ما در مورد قم اندک بود و شنیده بودیم که هنگامی که به قم رفتید با آیت الله بهجت حتما دیدار کنید. در آن مجموعه مسئولان حزب‌الله، سید موسوی نیز همراه ما بود و من در سنین جوانی بودم.

در آن دیدار با هیبت آیت الله بهجت اشنا شدم و اغلب جلسه، وی ساکت بود و ما نیز نمی توانستیم به وی نگاه کنیم.شهید عباس خواستار برخی نصایح شد و آیت الله بهجت نیز گفت که به نماز و صلوات و استغفار بسیار پایبند باشید.این دیدار و شناخت اول بود. در دیدارهای بعدی‌مان از ایران ملتزم بودیم که به دیدار آیت الله بهجت نیز برویم.

دبیرکل حزب‌الله لبنان به نکته دیگری نیز اشاره کردند و گفتند: ایشان روزی برای بنده پیغام فرستادند و گفتند از این پس روزی دو بار صبح و عصر هر بار سه بار ذکر «"اللهم اجعلنی فی درعک الحصینة التی تجعل فیها من تشاء» را بگویم. ابتدا تصور کردم که این را به دلیل خطر ترور و مشکل امنیتی فرموده اند اما چند ماه بعد جنگ آغاز شد و اسراییل هرنقطه ای را که فکر میکرد من در آن هستم، بشدت بمباران کرد. آنگاه فهمیدم علت
[ادامه...]

محمد جوادی

2 سال پیش و 11 ماه قبل

نوبخت در برنامه نگاه یک مطرح کرد؛
در سال جاری نتوانستیم در ایجاد رشد اقتصادی موثر عمل کنیم/ سوئیفت در حال انجام است/ میزان افزایش حقوق کارمندان و کارگران در سال 95
اگر اشکالی بر کار دولت است مجلس باید با تذکر به جا دولت را هدایت کندبه گزارش خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، "محمدباقر نوبخت" سخنگوی دولت امشب در برنامه نگاه یک به بررسی مسائل و موضوعات روز کشور پرداخت.

نوبخت در ابتدا در پاسخ به سوال اول مجری برنامه پیرامون رشد اقتصادی گفت: در سال 91 تحریم در اقتصاد کشور وارد شد به طوری که صادرات نفت در حدود یک میلیون بود.

در سال جاری نتوانستیم در ایجاد رشد اقتصادی موثر عمل کنیم

وی با اشاره به اینکه حدود 23 میلیارد اگر درآمد نفتی داشته باشیم فرجام خوبی برای اقتصاد خواهد بود بیان کرد: در سال جاری نتوانستیم مثل سال گذشته در ایجاد رشد اقتصادی موفق باشیم.

سخنگوی دولت با اشاره به اینکه رشد نیازمند سرمایه گذاری است خاطر نشان کرد: به جز منابع محدود نفتی درآمد دیگری نداشتیم لذا رشد اقتصادی امسال هر چند مثبت است اما باید اذعان داشت که برای سه ماهه سوم سال حدود هشت دهم و برای 9 ماهه سال جاری 7 دهم رشد مثبت داشتیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشوربا اشاره به اینکه در بخش خدمات رشد کند بود اما در بخش کشاورزی شاهد رشد قابل توجهی بودیم بیان کرد: رشد در حوزه صنعت مطلوب نبود لذا انتظار برای خروج از رکود حاصل نشد اما باید اعتراف کرد که نسبت به گذشته قابل تقدیر است.

نوبخت با اشاره به اینکه سال جاری سال سختی برایمان بود گفت: سیاست پیگیری کاهش نرخ تورم موفق عمل کرد به طوری که از قول بانک مرکزی نرخ تورم 12 درصد بود.


[ادامه...]

 • محمد حسین ツ : ان شاء الله و همچنین (gol) (gol) (gol) (gol) (gol)

  2 سال پیش و 10 ماه قبل

 • محمد جوادی : سلام برادر سال نوی شما هم مبارک ان شاءالله سالی در پرتو عنایات حضرت حجت داشته باشید

  2 سال پیش و 10 ماه قبل

 • محمد حسین ツ : سلام --------------- سال نو مبارک

  2 سال پیش و 11 ماه قبل

ه مناسبت ایام فاطمیه؛
چرا حضرت زهرا(س) «سیدة نساء العالمین» خوانده می‌شود

در روایتی از امام جعفر صادق(ع) درباره این سخن رسول‌الله(ص) که «فاطمه سرور زنان اهل بهشت است» پرسیده شد: «آیا فاطمه برترین زن زمان خویش است؟» امام، مریم را سرور زنان زمان خویش و فاطمه را سرور همه زنان بهشت از آغاز تا فرجام جهان معرفی کرد.
به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، حضرت زهرا(س) در نزد مسلمانان برترین و والامقام‌ترین بانوی جهان در تمام قرون و اعصار است. این عقیده بر گرفته از مضامین احادیث نبوی است. این دسته از احادیث، اگر چه از لحاظ لفظی دارای تفاوت هستند، اما مضمونی واحد دارند. در یکی از این گفتارها (که البته مورد اتفاق مسلمانان، اعم از شیعه و سنی است)، رسول اکرم (ص) می‌فرمایند: «فاطمه سرور زنان جهانیان است».

اگر چه بنابر نص آیه شریفه قرآن، حضرت مریم برگزیده زنان جهانیان معرفی شده و در نزد مسلمانان دارای مقامی بلند و عفت و پاکدامنی مثال‌زدنی بوده و از زنان برتر جهان معرفی شده است، اما ایشان برگزیده‌ زنان عصر خویش بوده است در حالی که علوّ مقام حضرت زهرا (س) تنها محدود به عصر حیات آن بزرگوار نیست و در تمامی اعصار جریان دارد.

آنچه در ادامه می‌خوانیم به بررسی و تبیین فرموده حضرت رسول(ص) مبنی بر «سیدة النساء العالمین» می‌پردازد که برگرفته از کتاب «دانشنامه فاطمی» تألیف آیت‌الله علی‌اکبر رشاد انتخاب شده است.

«سیده» مؤنث سید، در لغت به معنای شریف، فاضل، بزرگ، مهتر قوم، دانا و سرآمد در نیکی است. به فاطمه زهرا(س) از آن حیث سیده نساءالعالمین گفته شده که بر اساس آیات و روایات، در تمامی فضایل و کمالات، از همه زنان عالم برتر و الگو و سرآمد همه زنان جهان است.

در ادیان
[ادامه...]

رهبر انقلاب: آن چیزی که احساس کنم باید با ملت در میان بگذارم خواهم گفت

هزاران نفر از اقشار مختلف مردم استان آذربایجان شرقی صبح امروز چهارشنبه، در آستانه سالگرد قیام ۲۹ بهمن ۵۶ مردم تبریز، با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) با حضرت آیت الله خامنه‌ای دیدار کردند.
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، رهبر انقلاب، صبح امروز در دیدار مردم آذربایجان شرقی فرمودند:

- لازم می‌دانم از اعماق دل از ملت ایران به خاطر حماسه‌ی ۲۲ بهمن امسال تشکر کنم/ جشن انقلاب بر شما مبارک باد و مبارک شد الحمدلله
- من از گفتن حقیقت خسته نخواهم شد؛ آن چیزهایی که احساس کنم باید با ملت در میان بگذارم خواهم گفت.
- دشمن درصدد است افکار عمومی را از اهداف پلید خود غافل نگه دارد؛ آنها می‌خواهند در انتخابات اعمال نفوذ کنند.
- مردم آگاه باشند و در نقطه‌ی مقابل خواست دشمن عمل کنند.

 • محمد جوادی : ان شاءالله که وارد امربه معروف ونهی از منکر در فضای واقعی توفیق پیدا کنید و در اینجا محدود نمانید

  2 سال پیش و 10 ماه قبل

 • ⚜️بانوے چریک⚜️ : سلام.محبوبیت تقدیمتون.پروفایلتون خیلی عالیه....ازتون دعوت میکنم به من هم سری بزنید و از اولین گروه پروفم دیدن کنید...اگر لایق دونستید عضو بشید...به جمع ما ملحق بشید تا با پست های امر به معروفی دل امام زمانمون رو شاد کنیم

  3 سال پیش

 • O.o°ηαṧ☂αґαη°o.O **** : محبوبیت تقدیم شما دوست عزیز..مایل بودین محبوبم کنین ..ازتون دعوت میکنم به گروه کوچه های باران خورده و یه محیط دوستانه تشریف بیارید و پستای زیباتونو اونجا به اشتراک بزارید .....(گروه اول و دوم پروفایلم)محبوبیت به گروه هم

  3 سال پیش

50 قدم با «احمدی نژاد »
حاشیه نگاری از حضور رئیس جمهور سابق دریک مراسم ترحیم.
50 قدم با «احمدی نژاد »به گزارش خبرنگار گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران ؛ درحالی امروز مراسم ترحیم همشیره محمد سرافراز در مسجد بلال صداوسیما برگزار شد که در این مراسم شخصیت های مختلف حضور یافتند.

محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق ٬ یکی از شخصیتهایی حاضر در مراسم بود که توجه بسیاری را بخود جلب کرد.

ابتدا وی در پاسخ به سوال باشگاه خبرنگاران درباره نمره دهی به برجام گفت : « همچنان اظهار نظر سیاسی نمی کنم.

همچنین احمدی نژاد در پاسخ به سوال دیگری مبنی ارزیابی از لیست ائتلاف اصولگرایان بر موضع خود پا فشاری کرد و گفت انشاالله به وقتش !

احمدی نژاد اما پس از بی پاسخ گذاشتن سوالات باشگاه خبرنگاران به سمت مزار شهدای گمنام در حیاط مسجد بلال رفت و کنار مزار شهدا فاتحه ای خواند .

اما فاتحه خوانی احمدی نژاد بر سر مزار شهدا تمام نشده بود که برخی از طرفداران وی دور او حلقه زدند و برخی دیگرهم، به شیوه گذشته نامه به وی می دادند.

دید و بازدید احمدی نژاد اما اینجا به پایان نرسید و در ادامه این احمدی نژاد بود که برای مردمی که کمی دورتر ایستاده بودند دست تکان می داد.

رئیس جمهور سابق در ادامه سایر مردم را از حضور خود در مراسم مذکور بی اطلاع نگذاشت و به رسم ادب برای برخی از مردمی که دور حیاط مسجد روی صندلی های نشسته بودند٬ دست تکان داد و با برخی از انها بلند احوالپرسی کرد.

**خوش و بش حیدری با احمدی نژاد

اما این پایان چندین قدم احمدی نژاد در حیاط مسجد بلال نبود و وی در راه خروج از حیاط مسجد این بار به دام خوش و بش با مرتضی ح
[ادامه...]

محمد جوادی

3 سال پیش و 2 ماه قبل

ه گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، الیاس نادران نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در نطق میان دستور خود در صحن علنی امروز دوشنبه 16 آذر ضمن تبریک روز دانشجو اظهار کرد: زمانی که در سال 88 عده‌ای از جوانان و دانشجویان ولایی تصمیم به پیاده‌روی کربلا گرفتند از سوی تمامی نهادها نهی شدند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در ادامه تصریح کرد: تمامی نهادها به این جوانان اعلام کردند شما جوانان را سیبل گروه‌های تروریستی خواهید کرد. اما پیاده به سوی کربلا از سال 89 به اصرار 400 دانشجو انجام شد و تنها یک نفر از این ایده حمایت و نیروهای خود را آماده کمک به این جوانان کرد و این شخص سردار حاج قاسم سلیمانی بود.

وی ادامه داد: با توجه به اربعین سال گذشته امسال تمشیت زائران بسیار بهتر انجام گرفت اما باید شرایطی را برای اربعین سال بعد فراهم نمود تا از ظرفیت‌های مردمی در استان‌های مختلف به درستی استفاده شود.

نادران بیان داشت: برابر اطلاع واصله طرف عراقی آمادگی دارد روادید را در تمام ایام سال لغو کند. اما متأسفانه در داخل کشور برخی نهادها با تحلیل‌های غلط مانع انجام این کار هستند، رژیم گذشته براساس راهبردهای فرهنگی خود با ترکیه لغو روادید انجام داد که هنوز به قوت خود باقی است.

وی اظهار کرد: متأسفانه ملت‌های دوست ایران و عراق از این موضوع بی‌بهره هستند.

نماینده تهران،ری، شمیرانات و اسلامشهر اذعان کرد: دولت و نهادهای ذیربط مراقبت کنند تا در حمل و نقل زائران کاهلی صورت نگیرد و از سوء استفاده آژانس‌های مسافرتی جلوگیری کنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس بیان داشت: نزدیک به 80 نفر از نمایندگان مجلس در کنار سایر مسئولان در خیل میلیون
[ادامه...]

محمد جوادی

3 سال پیش و 3 ماه قبل

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، بخش استفائات پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری به استفتایی درخصوص برندهای امریکایی در ایران پاسخ داد.
حضرتعالی دستور ممنوعیت ورود برندهای مصرفی از آمریکا را صادر فرمورده اید.

1- آیا این یک دستور حکومتی برای مسئولان است یا دستور شرعی برای متدینین نیز هست و برای آنان نیز مصرف مواد مصرفی آمریکایی حرمت شرعی دارد؟

2- آیا در صورتی که برندی مشابهت اسمی با برندهای آمریکایی داشته باشد اما متعلق به یک مسلمان شیعه ایرانی باشد و هیچ ارتباطی با آمریکایی ها نداشته باشد و حتی رقیب آن ها باشد، نیز ممنوع است؟

ج 1و2) به طور کلی اگر خرید و فروش این تولیدات موجب تقویت دولت حقیر و غاصب اسرائیل شده و یا در راه دشمنی با اسلام و مسلمین به کار می روند، خرید و فروش آن ها برای هیچ کس جایز نیست و الّا اشکال ندارد.

منبع:خبرآنلاین

ادامه... دوستان
 • پژمان تدین
 • Amir Saman VaRaStEh
 • فــــــــر ا مـــــرز
 • محمدرضا سلطانی
 • پدرام قلی نژاد
 • مجتبی خاااان
 • ابولفضل جمشیدی تقدیس
 • meysam tam
 • ✿یا فاطمه(س) ♥•٠·
 • رزیتا سلیمی
 • مجتبی جوکار
 • ذبیح + الله = سربریده خدا
 • محمد غلامی
 • راهیان شهدا
 • iman Gholamali
 • معین مددی
403 هواداران
بازدیدکنندگان