مهرنوش موسوی

(mehrnoshmosavi )

مهرنوش موسوی

10 ساعت پیش و 47 دقیقه قبل [بازنشر از Ali n]
 • یک مرغ گرفتار در این گلشن ویران..
تنها به قفس ماند و هزاران همه رفتند...

#ملک_الشعرای_بهار (gol)
 • یک مرغ گرفتار در این گلشن ویران..
  تنها به قفس ماند و هزاران همه رفتند...

  #ملک_الشعرای_بهار

  به یاد همه ی دوستان عزیزم که سالها تو هم میهن بودن و..
  الان جاشون بین ما خالیه

  • سبحان شاهمرادی : سلام سیده خانم،افتخار دهید و عضو گروه اصولگرایان پایداری بشوید

   5 ساعت پیش و 54 دقیقه قبل

  مهرنوش موسوی

  10 ساعت پیش و 50 دقیقه قبل [آسمونی]
 • دل که تنگ است کجا باید رفت؟...

دل که تنگ است کجا باید رفت؟
به در و دشت و دمن؟ 
یا به باغ و گل و
 • دل که تنگ است کجا باید رفت؟...

  دل که تنگ است کجا باید رفت؟
  به در و دشت و دمن؟
  یا به باغ و گل و گلزار و چمن؟
  یا به یک خلوت و تنهایی امن
  دل که تنگ است کجا باید رفت؟

  پیرفرزانه من بانگ برآورد
  که این حرف نکوست،
  دل که تنگ است برو خانه دوست...
  شانه اش جایگه گریه تو
  سخنش راه گشا
  بوسه اش مرهم زخم دل توست
  عشق او چاره دلتنگی توست..
  دل که تنگ است برو خانه دوست..
  خانه اش خانه توست...
  باز گفتم
  خانه دوست کجاست؟
  گفت پیداش کن
  آنجا پر از مهر و صفاست
  صبح امروز کسی گفت به من:
  تو چقدر تنهایی !
  گفتمش در پاسخ:
  تو چقدر حساسی ؛
  تن من گر تنهاست،
  دل من با دلهاست،
  دوستانی دارم
  بهتر از برگ درخت
  که دعایم گویند و دعاشان گویم،
  یادشان دردل من،
  قلبشان منزل من...!
  صافى آب مرا یاد تو انداخت، رفیق!
  تو دلت سبز،
  لبت سرخ،
  چراغت روشن!
  چرخ روزیت همیشه چرخان!
  نفست داغ،
  تنت گرم،
  دعایت با من!
  روزهایت پى هم خوش باشد.

  • Ali n : (gol) (gol) (gol) (gol)

   10 ساعت پیش و 46 دقیقه قبل

  مهرنوش موسوی

  10 ساعت پیش و 57 دقیقه قبل [سنگ صبور]
 • فال 27-10-1397
فال متولدین فروردین
شما معمولا انجام کاغذبازی های اداری را تا جای ممکن پشت گوش می ا
 • فال 27-10-1397
  فال متولدین فروردین
  شما معمولا انجام کاغذبازی های اداری را تا جای ممکن پشت گوش می ادازید، اما امروز مجبور خواهید بود برگه هایی که موعد تحویلشان به سر رسیده است را تحویل داده و کارهایی که دیگر وقت چندانی برایشان باقی نمانده است را به انجام برسانید. با این همه وقتی پای مسائل مالی در میان باشد عملگرایی شما و راه حل های هوشمندانه تان همه را انگشت به دهان خواهد گذاشت و هیچ تعجبی ندارد اگر ببینید آنچه تا دیروز غیر ممکن به نظر می رسیده است را امروز به خوبی انجام داده اید. امروز شما در محل کارتان خیلی خوب عمل می کنید، پس در پایان روز برای این عملکرد فوق العاده به خودتان یک جایزه ی خوب بدهید.

  فال حافظ

  فال متولدین اردیبهشت
  امروز ترکیب حساسیت فوق العاده و ذهن هوشیار شما باعث شده است که کارایی و عملکرد بینظیری را از خود به نمایش بگذارید. شما فرصت های زیادی برای به کارگیری این توانایی های خود در اختیار خواهید داشت، خواه در رابطه با مسائل خانوادگی و کمک به دوستان و خواه در زمینه ی حرفه ایتان، شما می توانید همه ی جوانب را به راحتی مورد بررسی قرار داده و بهترین راه حل ها را ارائه دهید. امروز کسی که دوست دارید با شما به شدت احساس راحتی و صمیمیت می کند و بی آن که نیاز داشته باشید خودتان چیزی بگویید برای صحبت کردن در مورد احساسات و نگرانی های خود در مورد رابطه تان به سراغتان خواهد آمد.

  فال متولدین خرداد
  امروز عملگرایی و قدرت تشخیص فوق العاده ی شما با یک حس ششم بسیار قدرتمند ترکیب شده و شما را قادر ساخته است عملکردی استثنایی از خود به نمایش بگذارید. ایده های جدیدی برا یانجام پروژه های مختلف به ذهنتان می رسند که اگر آنها را با دیگران در میان بگذارید بدون ش
  [ادامه...]

  مهرنوش موسوی

  2 روز پیش و 13 ساعت قبل
 • فال روزانه ۲۵ دی ۱۳۹۷ طالع بینی امروز سه شنبه ۲۵ دی ماه سال ۹۷

 فال روزانه فروردین 
بهرام یعنی س
 • فال روزانه ۲۵ دی ۱۳۹۷ طالع بینی امروز سه شنبه ۲۵ دی ماه سال ۹۷

  فال روزانه فروردین
  بهرام یعنی سیاره بختتان، روشنایی و سرسبزی را به زندگی تان وارد می‌کند، اما محل تلاقی بسته شده است! اگر صبر و حوصله ندارید، باید به نشانه‌ها ایمان آورده و شروع به کار کنید، آنچه پیش رویتان می‌بینید اهمیتی ندارد، بلکه باز هم ممکن است قضاوت‌های نادرستی وجود داشته باشد. البته توقف کردن و دست از کار کشیدن نیز ایده خوبی است. با همه این احوال حرکت آگاهانه شما باید به گونه‌ای باشد که مسیر پیش رویتان را روشن کند.

  فال روزانه اردیبهشت
  امروز رفتن به سر کار اصلاً برایتان جذابیت ندارد، به خصوص اگر مسئولیت‌هایتان انقدر زیاد باشد که نتوایند برای خودتان وقت خالی داشته باشید. حتی اگر به حدی عصبانی هستید که نمی‌توانید وظایفتان را انجام دهید، چاره‌ای ندارید جز اینکه خشم خود را فرو بنشانید. امکان دارد رئیستان شور و هیجان شما را سوءتعبیر کند و در نتیجه مسئولیت‌های بیشتری را بهتان بسپرد! پس شور و اشتیاق خود را نشان ندهید و توجه خود را روی نیازهای خودتان متمرکز کنید.

  فال روزانه خرداد
  این که شما می‌خواهید چقدر کار کنید، اهمیتی ندارد آنچه مهم است این است که مشلاتی جلوی راهتان سبز می‌شود که شما قادر نیستید کنترلشان کنید. بهترین کاری که می‌توانید بکنید این است که محدودیت‌ها و توانایی‌های خود را خوب بشناسید. اگر خوب خودتان را شناخته باشید اوضاع عالی می‌شود. اما اگر خیلی روی خودشناسی کار نکرده باشید، ساده ترین شغل‌ها نیز عذابتان می‌دهند. آهسته و پیوسته حرکت کنید؛ اما سخت کار کنید و به خاطر کارهایی که قادر به انجامشان نیستید عذرخواهی نکنید!

  فال روزانه تیر
  شما امروز سود خواهید کرد!
  [ادامه...]

  • حسین صداقت : متشکرم. لطف دارین

   2 روز پیش و 12 ساعت قبل

  • مهرنوش موسوی : سلام علیکم ممنون از حضور مبارک شما

   2 روز پیش و 12 ساعت قبل

  • حسین صداقت : آنی که ز صبح خنده بر لب دارد/بر قلب کسان بذر محبت کارد/هر روز بخند و شاد باش ای دوست/بگذار جهان بر تو محبت آرد/سلام صبحتون بخیر و نیکی امروزتون پر از اتفاقات خوب. (gol) (gol) (gol) (gol)

   2 روز پیش و 12 ساعت قبل

  مهرنوش موسوی

  3 روز پیش و 11 ساعت قبل [سنگ صبور]
 • فال امروز شما دوشنبه 24 دی 97

همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ
فال روزانه متولدین فروردین:
احتم
 • فال امروز شما دوشنبه 24 دی 97

  همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ
  فال روزانه متولدین فروردین:
  احتمالاً شما موفق شده‌اید که خودتان را از یک مخمصه نجات دهید، پس نگاهی مثبت به شرایط دشوار داشتن برای شما کار سختی نیست. فقط مطمئن باشید که اشتباهاً رفتار غیر طبیعی نداشته باشید. برای اینکه توانایی شما در دیدن جنبه مثبت هر موضوعی همچنین می‌تواند شما را به سمت تکذیب کردن سوق بدهد. موقع صحبت کردن مطمئن باشید که حرفهایتان نه فقط بر پایه تخیلاتتان بلکه بر اساس واقعیت پی‌ریزی شده باشند.

  ای شاهد قدسی که کشد بند نقابت***و ای مرغ بهشتی که دهد دانه و آبت

  خوابم بشد از دیده در این فکر جگرسوز***کاغوش که شد منزل آسایش و خوابت

  تعبیر:ایمانت را قوی تر کن تا از رنج ملامت نجات یابی. گرفتاریت برطرف می شود. اگر در عین غمگینی خندیدی شاهکار کرده ای. کسانی که طرفداری تو را می کنند و از آشوب و غوغا نجاتت می دهند. تغییری در خود و افکارت بده. بدی ها را آتش بزن و بخشندگی را در خود پرورش بده.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت:
  شما اواخر روز سرحال تر می‌شوید و ترغیب می‌شوید در نگرش‌های جدی خود تغییراتی داده و کاری لذت بخش تر و جالب تر انجام دهید. اما کنار نهادن مسئولیتهایتان کار راحتی نیست، چرا که این روزها شما بیش از حد فکور و اندیشمند شده اید و مسئولیتهای اصلی خود را با میزان اهدافتان می‌سنجید. زیاد به خودتان سخت نگیرید، مثل تمام انسانهای دیگر تفریح و بازی می‌تواند جزئی از برنامه‌تان باشد و این تفریحات در طول کار بهتان انرژی می‌دهد.

  جز آستان توام در جهان پناهی نیست***سر مرا بجز این در حواله گاهی نیست

  عدو چو تیغ کشد من سپر بیندازم***که تیغ ما بج
  [ادامه...]

 • رنگ سال ۹۸ چیست؟ ، رنگ مد سال ۱۳۹۸ یا ۲۰۱۹ نارنجی مرجانی -

بسیاری از افرادی که به مد، فشن، رنگ مو
 • رنگ سال ۹۸ چیست؟ ، رنگ مد سال ۱۳۹۸ یا ۲۰۱۹ نارنجی مرجانی -

  بسیاری از افرادی که به مد، فشن، رنگ مو و لباس و رنگ مبلمان و دکوراسیون منزل خود اهمیت زیادی می‌دهند و همچنین افرادی که در این زمینه‌ها به طور تخصصی فعالیت دارند، از ماه‌‌ها پیش منتظر اعلام رنگ سال 98 یا همان رنگ سال 2019 هستند تا بتوانند فعالیت‌ها و خریدهای خود را با این رنگ تطبیق دهند. موسسه پانتون امسال نیز همانند سال‌های گذشته در ماه دسامبر رنگ سال را معرفی کرد که در رنگ سال جدید ۲۰۱۹، به زندگی زیر دریا تمرکز کرده و رنگ مرجانی زنده (living coral) را به عنوان رنگ سال جدید معرفی کرده است. در این مطلب با ما همراه شده و تصاویری زیبا همراه با اطلاعاتی در مورد این رنگ مشاهده کنید.

  رنگ مرجانی سال 2019
  رنگ مرجانی زنده، رنگ سال 2019
  شاید با خود بگویید که هنوز چند ماه مانده به سال جدید برای معرفی رنگ سال 98 کمی زود باشد، ولی متخصصان رنگ در گروه پانتون در ماه آخر سال میلادی یعنی ماه دسامبر به سوال رنگ سال 2019 چیست پاسخ دادند، و همان طور که قبلا نیز در این مطلب اشاره کرده بودیم، رنگ سال جدید میلادی 2019 یکی از رنگ‌های شاید و سرزنده، یعنی رنگ مرجانی زنده است که به عنوان رنگ جهانی سال جدید شناخته شده و رنگ سال 1398 ایران نیز همین رنگ خواهد بود. پس در در سال جدید بایستی شاهد سلطه این رنگ زیبا از طیف نارنجی باشیم. با توکامگ و رنگ اعلام شده توسط گروه پانتون برای رنگ سال ۲۰۱۹ یا همان رنگ سال ۹۸ همراه باشید.

  نارنجی مرجانی رنگ سال 1398

  رنگ سال 2019 چیست؟
  با نزدیک شدن به سال جدید، سوالاتی نظیر رنگ سال ۹۸ چیست؟ برای سال 98 چه رنگی انتخاب می‌شود؟ چه رنگ مانتویی برای سال ۹۸ مد می‌شود؟ رنگ مد سال ۹۸ برای رن
  [ادامه...]

  • mohsen esf : محبوبی

   3 روز پیش و 12 ساعت قبل

 • مقدمه ای در باره رنگ ها 
================
یادمه در سال 1348که تازه در بازار تهران منطقه سه را سیر
 • مقدمه ای در باره رنگ ها
  ================
  یادمه در سال 1348که تازه در بازار تهران منطقه سه را سیروس وارد بازار فروش ومطالعات ساخت و ساز رنگ شدم رنگهای صنعتی به شکل فعلی تو بازار ایران فراوان نبود رنگهای تخصصی و فوری که عموماً از خارج وارد می شد و رنگهای ساختمانی مصرف عموم که به اون می گفتن (رنگ لعآبی) که در رنگ فروشی ها بفروش می رفت ، تشکیل می شد از گل سفید یزد /سریش تربت حیدریه /اخراءهرمز / امرا/ شنجرف / زرد کرم /گل ماش /نیل پرطاووسی/لاجورد /دوده و..که آخرش پس از صاف کردن ، گل سفید و اذافه کردن رنگ و نقاشی روی دیوار کمی هم سریشم آب می کردن و می کشیدن روش که پس نده ..
  خلاصه تو تهران اون روز شمال شهری ها از خیابون شاهرضا به بالا تا سر پل تجریش رنگ طوسی ته آبی استفاده می کردن از خیابون شاهرضا به پایین تا میدون شوش و شاه عبدلعظیم معمولا رنگ مغز پسته ای ، فیروزه ای و یا آبی نیسانی سفارش می دادند.-
  و بازم خلاصه ، یادمه مردم بیشتر از کفش گیوه" استفاده می کردن که هر وقت کثیف می شد پینه دوز کفاش اونو اول می شست بعدشم با گل سفید و کمی سریش رنگش می کرد که تا دو سه ماه سفید بمونه یعنی که واکس گیوه همین رنگ بود .
  برای اینکه دیگه بیش از این سرتون رو درد نیارم و پشیمون نشید از این فلسفه مطالب مختصری در باره رنگ وجایگاه فعلی آن را در کشور براتون گرد آوری کردم که با هم می خونیم امیدوارم براتون جالب باشه . ح -س

  سابقه استفاده از مواد رنگی توسط انسان به دوران غارنشینی می رسد. اولین کاربرد واقعی و عملی مواد رنگی را می توان در ساختن کشتی نوح مربوط دانست که برای جلوگیری از نفوذ آب و پوسیدگی آن از مواد رنگی استفاده شده بود. بعدها از مواد رنگی برای حفاظت چوب از پوسیدگی در بناهای
  [ادامه...]

 • سلامٌ علیڪ
سلام بر تو و بر ماه
روے تابانٺ
صبحٺ_بخیر_مولاے_غریبم!
اللﮩـم_عجـل_لولیـڪ_الفـرجــــ (
 • سلامٌ علیڪ
  سلام بر تو و بر ماه
  روے تابانٺ
  صبحٺ_بخیر_مولاے_غریبم!
  اللﮩـم_عجـل_لولیـڪ_الفـرجــــ

  • مرتضی طاهری : اللّهم صلّ علی محمّد و آل محمّد و عجّل فرجهم (gol) (gol) (gol)

   5 روز پیش و 12 ساعت قبل

  ادامه... دوستان
  • عباس پوشه دار
  • سبحان شاهمرادی
  • amir imani
  • ИĪҠ♡Ʊ ❤
  • علی رحیمی
  • ميرشجاع سيدين
  • Ali Rezaei
  • S ..
  • sharif poll
  • حامد محبوب
  • nima 98
  • ريحانه خانوم
  • شهروند جهانی
  • meysam hbb
  • حسین علیپور
  • امين ...............
  449 هواداران
  بازدیدکنندگان