محمد فرتاش نیا

(mohamadfartash )

چگونه بازاریابی را شروع کنیم ؟ این سوالی است که بسیاری از صاحبان کسب و کار در اوایل یا حتی در خلل امورات فروش از خود میپرسند .

بسیاری از صاحبان کسب و کار اینترنتی با توجه به اینکه علاقه‌مند به راه اندازی فروش اینترنتی هستند ولی میپرسند که از کجا و چگونه بازاریابی را شروع کنیم .

در این مطلب و مقاله مفید با هم یاد خواهیم گرفت که یک کسب و کار مخصوصاً کسب و کار اینترنتی چگونه می‌تواند بازاریابی را شروع کرده و در راه بازاریابی اینترنتی موفق باشد . البته آموخته های شما برای در این مقاله برای کسب و کار غیر اینترنتی نیز بسیار مفید خواهد بود .
توی لینک زیر مطالعه کنید [لینک]

محمد فرتاش کیست؟


محمد فرتاش با سابقه برگزاری صدها کارگاه و سمینار در زمینه های مختلف مانند :موفقیت، هدف گذاری ،اعتماد به نفس ، کودک درون ، ارتباط ناخودآگاه ، جهان هولوگرافیک ، ایجاد سیستم درآمد زا ، تحول شخصی و ….. با همکاری دانشگاه ها ، موسسات عالی ، فرهنگسرا ها ، شهرداری ها ، شوراهای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و سایر موسسات خصوصی و دولتی فعالیت دارند.

محمد فرتاش مالک کارخانه تولیدی کارتن سازی پیام و مدیر عامل شرکت های تولیدی کشت و صنعت سبز بارلی و برگ سبز آرمان و موسسه پیش به سوی کمال آرمان هستند و همچنین ایشان از معدود اساتیدی هستند که با بیماری سرطان که بسیاری از پزشکان قطع امید کرده بودند مبارزه نموده و سلامت کامل خود را به دست آورده اند.
راز موفقیت
http://mohamadfartash.com/category/secret-of-success/ [لینک]

ادامه... دوستان
  • گمشده در غبار
  • امیر قاسمی
2 هواداران
بازدیدکنندگان