حضرت متضاد فرزند تضاد(ره)

(motazad )

حضرت متضاد فرزند تضاد(ره)

2 ماه پیش

-:« از انسان عشق را گرفتیم، سپس تغییراتی در قوانین‌شان دادیم، چیزی نگذشت که به زندگی عادی برگشتند... اما از انسان امید را گرفتیم، و هر تغییراتی که به ذهن‌مان رسید در قوانین‌شان دادیم، ولی فایده‌ای نداشت و خیلی زود نسل‌شان منقرض شد. الان داریم آماده می‌شویم که به کهکشان خود برگردیم. مأموریت شکست خورد.»
« بخشی از آخرین گزارش گروه خالقین انسان روی کره زمین »

حضرت متضاد فرزند تضاد(ره)

2 ماه پیش

حضرت متضاد (ره):« آقایان می‌گویند خداوند به شدت تبعیض را محکوم کرده است، آخر نمی‌دانم چنین خدایی پس چرا دین‌های مختلفی را آورده است که تا دنیا باقی است، پیروان هر دینی می‌گویند این ما هستیم که به بهترین راه هدایت شدیم... این ما هستیم که برتریم... این عین تبعیض است... مگر می‌شود خدایی که مخالف تبعیض است، خود محصولی را تولید کند که تبعیض آفرین باشد؟»

حضرت متضاد فرزند تضاد(ره)

2 ماه پیش, 1 هفته

حضرت متضاد (ره):« شاعر میکروفون را به دست گرفت و مصراعی را که دیشب در کابوسش، یک سایه روی دیوار، برایش خوانده بود، زمزمه کرد:« خدا به گِل نشسته در عمق کوچه‌ها...» تا این را گفت، به زنجیرش کشیدند. روز بعد در دادگاه او را مرتد خواندند... دادگاه که تمام شد، با اضطراب از نوچه‌های خود پرسیدند:« خدا که از زیر گِل در نیامده؟» نوچه‌ها گفتند« نه هنوز...» نفس راحتی کشیدند و‌گفتند« خدا را شکر... بروید کوچه‌ها را گِلی‌تر کنید خدا نتواند بیرون بیاید» و بعد فریاد کشیدند« شاعر بعدی...».»

حضرت متضاد فرزند تضاد(ره)

2 ماه پیش, 1 هفته

حضرت متضاد:« همه انسان‌ها علائم هرزگی را دارند... اما چیزهایی که باعث ترس‌شان می‌شود، همان‌ها باعث می‌شوند جلوی بروز هرزگی‌شان را بگیرند... انسان ذاتا هرزه و مایل به هرزگی‌ست... شاید یکی از دلایلی که خداوند (؟! آیا وجود دارد؟!) این همه پیامبر فرستاد و خطابه و آیه و قوانین نازل کرد، همین بوده باشد که جلوی آغشته شدن انسان به هرزگی را بگیرد... که آخر هم موفق نشد...»

  • محمد مشكاتيان : طبیعت ساخته ی کیست؟ مثلا پشه ،،کوه،،خورشید،،به دست توانمند چه کسی ساخته شده؟

    2 ماه پیش, 1 هفته

حضرت متضاد فرزند تضاد(ره)

2 ماه پیش, 1 هفته

حضرت متضاد (ره):«سن که بالاتر می‌ره، زندگی رنگ می‌بازه... تا جایی که می‌بینی دیگه هیچ اثری از زندگی نیست... اونجاست که می‌فهمی زندگی پوچ بود و از اولش هم وجود نداشت، فقط توی خیالاتت رنگش کرده بودی... »

حضرت متضاد فرزند تضاد(ره)

1 سال و 5 ماه قبل

حضرت متضاد فرزند تضاد (ره):« کسانی هستند که نمی شود عرف و مرسومات را به آنها تحمیل کرد... آنها ممکن است از اجتماع فراری باشند؛ پس نمی شود به آنها گفت اجتماعی باشید، ممکن است همیشه غمگین باشند؛ پس نمی شود به آنها گفت شاد باشید، ممکن است تنهایی را برای همیشه انتخاب کنند و خانواده ای تشکیل ندهند؛ پس نمی توان به آنها گفت ازدواج کنید... این انسان ها سند و مدرکی معتبر دال بر بیهوده بودن دنیاست... دنیا همواره مشغول ستم کردن با ابزارهای جبرآلود خود است... یکی از این ابزارهای قدرتمند، حکومت ها هستند... حکومت ها با بی کفایتی خود بزرگترین و عمیق ترین تاثیرات را روی مردم تحت سلطه خود می گذارند و وجود چنین آدم هایی، اثبات کننده و نشان دهنده بی کفایتی و ظالم بودن یک حکومت است.»

حضرت متضاد فرزند تضاد(ره)

1 سال و 5 ماه قبل

مکانیسم خلقت انسان طوری هست که انعطاف پذیر باشه و با شرایط مختلف خودشو وفق بده... این یه خصوصیت ذاتی هست که در زمان واحد هم به کمک انسان می یاد و هم اونو به سمت بدبختی و فلاکت سوق می ده...

حضرت متضاد فرزند تضاد(ره)

1 سال و 8 ماه قبل

حضرت متضاد فرزند تضاد (ره):« وقتی حرف از سرنوشت می شود، خیلی ها می گویند که ساختنی ست... چگونه سرنوشت می تواند ساختنی باشد وقتی که انسان حتی برای خودش ناشناخته است... وقتی که تحت تاثیر جامعه و اطرافیان، سیاست و حکومت و اوضاع جهانی ست... انسانی که در خلقت گم شده است، با چه قدرت، استقلال، اختیار، شعور و درایتی می تواند سرنوشت خودش را بسازد؟»

حضرت متضاد فرزند تضاد(ره)

1 سال و 8 ماه قبل

حضرت متضاد فرزند تضاد (ره):« هیچ چیزی در این دنیا، نمی تواند دلیل عقلانی باشد برای تحمل رنج ها... به هر چه که نظر کنی نابود شدنی ست؛ چه الان و چه سال ها بعد... چگونه به چیزی که نابود شدنیست می توان دل بست؟»

ادامه... دوستان
  • لیست دوستان کاربر مخفی و یا خالی است
133 هواداران
بازدیدکنندگان