چاپ مقاله - مقاله isi چاپ مقاله - مقاله isi

(iran-isi )

چاپ مقاله - مقاله isi چاپ مقاله - مقاله isi

1 سال و 4 ماه قبل
 • چاپ مقاله مدیریت مالی
چاپ مقاله
یکی از رشته هایی که امروزه متقاضی زیادی دارد و هر ساله تعداد بسیار
 • چاپ مقاله مدیریت مالی
  چاپ مقاله
  یکی از رشته هایی که امروزه متقاضی زیادی دارد و هر ساله تعداد بسیار بالایی مقاله isi در آن به چاپ مقاله می رسد رشته مدیریت مالی است.برای نگارش مقاله isi در رشته مدیریت مالی بهتر است اولا یک موضوع خوب پیدا کنید و ثانیا به نگارش مقاله تسلط کافی داشته باشید. برای اینکه یک موضوع مقاله خوب پبدا کنید بهتر است مموضوع مقاله شما در حدود موضوعات مقالات روز باشد که برای اینکه بدانید امروزه چه موضوعاتی در رشته روی بورس است و اینکه چه موضوعی را انتخاب کنید بهتر است چند مقاله روز رشته خود را دانلود کنید و آنها را بررسی کنید که به بررسی چه موضوعاتی پرداخته اند .
  برای اینکه به نگارش مقاله تسلط پیدا کنید تا مقاله شما در مجلات معتبر چاپ مقاله شود بهرت است باز هم مقاله هی جدید در رشته خود را دانلود کنید تا با نحوه نگارش مقاله و همچنین قسمت های الزامی مجله مد نظر آشنا شوید تا مقاله خود را طبق استاندارد های موجود بنویسید و مقاله شما بتواند مجوز چاپ مقاله را در مجلات معتبر کسب نماید.
  در ادامه تعدادی از به روزترین مقاله های isi چاپ مقاله شده در مجلات معتبر را در رشته مدیریت مالی را قرار داده ایم که می توانید آنها را مطالعه نموده و از آنها برای نگارش مقاله خود استفاده نمایید.
  مدل مديريت ريسك دوگانه مطالعه موردي در صنعت نساجي مدل مديريت ريسك دوگانه مطالعه موردي در صنعت نساجي
  اثر اندازه گیری کنترل سرمایه بر بازار سهام مالزی با استفاده از تکنیک موجک
  ارتباط بازاریابی و عملکرد محصول محصولات جدید مالی خرده فروش نوآورانه در مقابل غیر نوآورانه
  بانکداری در تقاطع چگونه با پیچیدگی و قابلیت عرضه بازار مقابله کنیم ..... ادامه مطلب در سایت http://iran-isi.net
  http://iran-isi.net
  http://iran-isi.net [لینک]