مهرناز اسدی

(suot )

مهرناز اسدی

2 ماه پیش و 2 هفته قبل

زنان خیابانی دیگر چانه نمی‌زنند!
کد خبر: ۳۸۵۸۹۱
تاریخ انتشار:
۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۵
11 March 2014
سایت تبیان در گزارشی به قلم نداسادات پاکنهاد وکیل دادگستری به وضعیت زنان خیابانی در جامعه ایرانی پرداخته است.

در این مطلب آمده است: «پیشاپیش به خاطر محتوای تاسف برانگیز این گزارش از خوانندگان فهیم پوزش می‌خواهیم اما چه می‌توان کرد که پدیده‌های فاسد و ضد ارزش اجتماعی را نمی‌توان نادیده گرفت و انکار کرد. این روزها دیگر، کمتر کنار خیابان کلانشهرهایی همچون تهران، اصفهان و شیراز زنان خیابانی را می‌بینیم. نه اینکه نبینیم اما نسبت به گذشته، کمتر صحنه چانه زدن یک زن خیابانی با سرنشین یک خودروی سواری را کنار خیابان و بر سر قیمت مشاهده می‌کنیم. پس زنان و دختران خیابانی کجا رفته‌اند؟ آیا دست از این کار برداشته و اصلاح شده‌اند؟ پاسخ منفی است! این روزها باید زنان خیابانی را در خانه‌های تیمی فساد جستجو کرد. این روزها، مردانی به عنوان رابط در گوشه و کنار شهر حضور دارند که مشتریان هرزگی باید برای دسترسی به زنان خیابانی، ابتدا با این رابط‌ها وارد مذاکره شوند.

قانون در مورد زنان خیابانی چه می‌گوید؟

روسپیگری یکی از حقیقت‌های تلخ جامعه کنونی ماست که همیشه سعی می‌کنیم از آن کمتر صحبت کنیم و در ظاهر خود را گول بزنیم که از این مساله بی‌خبریم! ولی همه‌ می‌دانند که حقیقت چیزی غیر از این است. اگر باور ندارید سری به شعبات مخصوص رسیدگی به پرونده‌های اینچنینی در دادگستری بزنید. به هر حال، این حقیقتی است که نمی‌توانیم از آن فرار کنیم.

زنان خیابانی این روزها تبدیل به معضلی برای جامعه شده‌اند اما این معضل در قانون، جرم محسوب نمی‌شود. زنان خیابانی بیمارانی هستند که با
[ادامه...]

مهرناز اسدی

2 ماه پیش و 2 هفته قبل

سینما و ترویج هرزگی و خودنمایی دختر
1,445
سکانسهایی که آموزش هرزگی بجای آموزشهای صحیح زندگی ارائه میدهند./
ادرس فیلم
https://www.aparat.com/v/kImZB/%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7_%D9%88_%D8%AA%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AC_%D9%87%D8%B1%D8%B2%DA%AF%DB%8C_%D9%88_%D8%AE%D9%88%D8%AF%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C_%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1

مهرناز اسدی

2 ماه پیش و 2 هفته قبل


دلیل ارتباط زنان متاهل با پسران مجرد

مجموعه: دانستنیهای جنسیدلیل ارتباط زنان متاهل با پسران مجردمتاسفانه امروزه به دلایل مختلف و برخی ناهنجاری فرهنگی شنیده می‌شود که در مواردی جزئی شاهد روابط بین زنان متاهل با پسران و یا مردان متاهل هستیم که این روابط بسیار آسیب زا و مخرب است. خیانت‌های زنانه عوامل مختلفی دارد که می‌توان به آن‌ها اشاره کرد:۱- عدم یک رابطه گرم و صمیمانه با همسر

یکی از عوامل اصلی خیانت زنانه روابط زن و شوهر است؛ زمانی‌که بین زوجین، روابط زناشویی خوبی حاکم نباشد، این احتمال وجود دارد که زن به همسر خود خیانت کند. اختلالات جنسی که به مرور زمان برای برخی مردان به وجود می‌آید و مشکلات شخصیتی باعث می‌شود که مرد نتواند به همسر خود محبت کند و فقدان محبت، عاطفه و روابط گرم و صمیمی باعث این خیانت‌ها می‌شود.


زنانی که محبت خوب و لازم را از همسرخود دریافت کرده و یا روابط زناشویی خوبی بین آن‌ها برقرار باشد، احتمال خیانت در آن‌ها بسیار کم است.۲- گذشته بی‌بندوبار زن

یکی دیگر از عوامل خیانت زن، گذشته اوست که در یک خانواده بی‌بندوبار و خیلی آزاد پرورش یافته و تربیت شده‌ است و تربیت غلط گذشته باعث می‌شود همچنان حتی بعد از ازدواج هم این روابط را حفظ کند. برخی از زنان که روابط زیادی داشته‌اند، به دلیل اینکه روابط صمیمانه و یا دوستی‌های دوران مجردی خود را نمی‌توانند به اتمام برسانند و برایشان بسیار سخت است تا خود را در زمان تاهل کنترل کنند در‌‌ همان چارچوب به روابط خود ادامه می‌دهند.


۳- احساس تنهای
[ادامه...]

مهرناز اسدی

2 ماه پیش و 2 هفته قبل

وروجک

۷۶ روز پیش
دوستان یه جمله ای و گل لطفا متن زیر رو بخونید و در صورت تمایل انتشارش بدید.
هشدار!!!
خشونتی نرم علیه دختران سرزمین مان
در آسانسور رو باز کردم دیدم یه دختره وایستاده، گفتم؛ خرابه؟ گفت: نه گفتم: پس چرا وایستادی؟!!! گفت: رو در نوشته ظرفیت 4 نفر، وایستادم پر شه دیگه ... منو بی خیال ، عادت دارم ولی آسانسور بیچاره رفته سر خیابون مسافر میزنه.
آیا بعد خواندن این متن تحقیر آمیز خنده تان میگیرد؟
مدت زیادی است که جک ها و لطیفه هایی با مضامین تمسخر دختران در فضای مجازی نشر پیدا کرده است.
حالیا که انتشار دهندگان این گونه متن ها خبر ندارند با رواج این مطالب چه ضربه جبران ناپذیری بر ضمیر ناخودآگاه دختران ایرانی وارد می کنند.این مسئله را شاید خود دختران هم متوجه نباشند.
دختری که از انجام فعالیتهای اجتماعی ترس دارد یا میلی به ایفای نقش در جامعه ندارد شاید نداند که علت این ترس و عدم اعتماد به نفس چیست!
وقتی چنین متن هایی در کف جامعه رواج پیدا کرد،دختران هر لحظه باید آماده ی مسخره شدن باشند و پسرانی نا آگاه نیز بطور ناخودآگاه میل به تمسخر دختران پیدا میکنند.چرا که این کار را بارها در لاین و واتساپ و وایبر تمرین کرده اند.ودختران هم عادت کرده اند به مسخره شدن.حال از چنین دختری که خودمان به صورت نامحسوسی شخصیتش را از بین برده ایم انتظار داریم چگونه مادری برای نسل بعد ما باشد؟
از چنین دختری چه انتظاری می توان برای ایفای نقش سیاسی اجتماعی و تربیتی در جامعه داشت،وقتی جامعه او را ابزار خنده ی خود کرده است؟
به راستی در قبال خنده ای کوتاه و سطحی چه چیزی را از دست میدهیم؟!
بعضی از این مثلا لطیفه ها وجود یک جاذبه جنسیتی خاص را نشان میدهد [ادامه...]

مهرناز اسدی

2 ماه پیش و 2 هفته قبل

negin-16
۵۵ روز پیش
میترسم از دخترای که شرم و حیا ندارن
اینای که هر روز با یکی می پرن
اینای که بخاطر یه پسر هزارتا دروغ به پدر مادرشون میگن
....اینای که از احساسات بوی نبردن
....اینای که ظرافت زنونه ندارن
.... اینای که بد دهنن
....اینای که شیطنتو با هرزگی اشتباه گرفتن
اینای که به جای شیطنتای دخترونه کارشون شده تیغ زدن ودنیاشون شده مدل ماشین و پول و شارز
... میترسم
میترسم از دخترای ک دیگه دختر نیستن
بانو دوست من
خیلی بیشتر از اینا می ارزی قدر خودتو بدون

حیا فاز بالا

مهرناز اسدی

2 ماه پیش و 2 هفته قبل

7ilife.blog.ir
۲ روز پیش
خوبه یاد بگیریم که؛

دخالت در زندگی دیگران، کنجکاوی نیست،
فضولیه عزیز من...

تندگویی و قضاوت در مورد دیگران، انتقاد نیست،
اسمش توهینه...

هر کار یا حرفی که در آخرش بگی شوخی کردم، شوخی نیست جانم،
حمله به شخصیت اون فرده...

بازی کردن با احساسات مردم زرنگی نیست،
اسمش هرزگیه...

خراب کردن یه نفر تو یه جمع، جوک نیست،
اسمش کمبوده...

 • گلی ... : سلام عزیزم آدرس پروف عرشیارو بم میدی

  2 ماه پیش و 2 هفته قبل

مهرناز اسدی

2 ماه پیش و 2 هفته قبل

جامعه ای که مردانگی را در خشونت
شادی را هرزگی
دزدی را زرنگی
و دروغ و ریا را پیشه زندگی خویش قرار داده
آزادی و تمدن را هرگز نخواهد دید

 • ..... . : خواهش میکنم (gol) (gol) (gol)

  2 ماه پیش و 2 هفته قبل

 • مهدی بیخیال : میدونم ولی آرومت بگو

  2 ماه پیش و 2 هفته قبل

 • مهرناز اسدی : ممنونم ترمه خانم

  2 ماه پیش و 2 هفته قبل

مهرناز اسدی

2 ماه پیش و 2 هفته قبل

نداشتن رابطه جنسی مفید است یا مضر؟

نرخ مرگ و میر در افرادی که ۲ بار در هفته به ارگاسم می رسند، نصف افرادی است که در طول ماه تنها یک مرتبه ارگاسم را تجربه می کنند.
صفحه نخست » سلامت
۱۴ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۷
۱۸۹
کد خبر: ۱۸۵۱۲۳
لینک کوتاه : parsine.com/000m9r
در زیر به فواید رابطه جنسی اشاره می شود:

۱- بهبود حس بویایی: پس از رابطه جنسی ترشح هورمون پرولاکتین افزایش می یابد. این هورمون سبب می گردد تا سلول های بنیادی مغز نورونهای جدیدی را در پیاز بویایی مغز ایجاد کنند. (در دوران شیردهی نیز این بهبودی حس بویایی در زنان مشاهده می گردد)

۲- کاهش خطر بیماریهای قلبی: داشتن بیش از ۳ نوبت رابطه جنسی در طول هفته خطر ابتلا به بیماری های قلبی را درمردان به نصف کاهش می دهد. رابطه جنسی کلسترول بد خون را نیز کاهش می دهد.

۳- کاهش وزن و تناسب اندام: رابطه جنسی یک نوع فعالیت بدنی است. یک رابطه جنسی پرحرارت ۲۰۰ کالری انرژی می سوزاند، یعنی معادل ۱۵ دقیقه دویدن بر روی دستگاه ترد میل (دو ثابت). ضربان قلب فرد برانگیخته (از لحاظ جنسی) از ۷۰ بار در دقیقه به ۱۵۰ بار در دقیقه افزایش می یابد. انقباضات حین رابطه جنسی باعث تمرین و درگیر شدن عضلات لگن، رانها، باسن، بازوها، گردن و قفسه سینه می گردد.

پلاسمای منی مردان حاوی هورمونهای تحریک کننده غدد تیروئید می باشد، که می تواند باعث افزایش متابولیسم پایه در زنان و کاهش وزن آنان گردد.

۴- رابطه جنسی باعث افزایش تولید هورمون تستوسترون می شود: این هورمون باعث محکمتر شدن عضلات و استخوانها می گردد.

۵- کاهش افسردگی: زنانی که از لحاظ جنسی فعال بوده و شریک جنسی آنان نیز از کاندو
[ادامه...]

مهرناز اسدی

2 ماه پیش و 2 هفته قبل

روابط دختران مجرد با مردان متأهل

در بیشتر موارد، چنین ارتباط‌ها و دوستی‌هایی به محض آگاهی همسر اول شکست می‌خورد و باعث فروپاشی خانواده او یا قطع ارتباط با فرد دوم می‌شود و در موارد کمی که به ازدواج منجر می‌شود با سختی‌ها و مشکلات زیادی مواجه می‌شود
کد خبر: ۴۳۱۲۳۷
تاریخ انتشار:
۱۱ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۷
02 September 2014
روزنامه خراسان با مطرح کردن مشکل یکی از مخاطبان به بررسی آثار زیانبار آن پرداخته است:

دختری ۲۷ ساله‌ام. با مردی ۳۱ ساله که همسر و فرزند دارد، آشنا شده‌ام. ۵ سال است که با هم دوست هستیم و به یکدیگر خیلی علاقه داریم. نمی‌توانم به جدا شدن از او فکر بکنم. خیلی عذاب می‌کشم و گریه می‌کنم. مانده‌ام چه کار کنم؟

سوال شما بسیار کلی است و در آن مشخص نکردید که به دنبال چه هستید؟ آیا از این ارتباط رنج می‌برید و به دنبال قطع آن هستید یا به دنبال راه حلی برای کنترل احساسات و درمان وابستگی شدیدتان به آن آقا هستید یا اصلاً می‌خواهید راهی برای ارتباط مشروع و ازدواج با وی پیدا کنید؟

در هر صورت برای ارائه پاسخ مفید، جامع و کاربردی که تصمیم منطقی و درست شما را در پی داشته باشد، در ادامه توصیه‌هایی به شما خواهیم داشت.

قرار گرفتن در نقش همسر دوم

متاسفانه موضوع دوستی با مردان متاهل به عنوان یک پدیده اجتماعی گریبانگیر بعضی از خانم‌های مجرد و مطلقه شده و در حقیقت یک آسیب اجتماعی است. درخور ذکر است که ارتباط دختر با مرد متأهل، خلاف شرع و حرام است. با این حال گرفتار شدن در دام زیاده خواهی بعضی مردان، قرار گرفتن در جایگاه همسر دومی و چندمی و سوء استفاده بعضی مردان از زنان برای نیازهای غیرطبیعی در قالب ارتباط‌های مخفی
[ادامه...]

مهرناز اسدی

2 ماه پیش و 2 هفته قبل
 • ۲۲۲۳۶
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰
۶۰۱۰۸۹ بازدید

چرا خانم ها بعد از ازدواج خیانت می کنند؟


معمولاً ت
 • ۲۲۲۳۶
  ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰
  ۶۰۱۰۸۹ بازدید

  چرا خانم ها بعد از ازدواج خیانت می کنند؟


  معمولاً تعداد مردهایی که به همسر خود خیانت می کنند از تعداد زنانی که به شوهر خود خیانت می کنند بیشتر است. ولی تحقیقات اخیر نشان می دهد که در سال های اخیر تعداد زنان خیانتکار نسبت به قبل بیشتر شده است.
  برترین ها: معمولاً تعداد مردهایی که به همسر خود خیانت می کنند از تعداد زنانی که به شوهر خود خیانت می کنند بیشتر است. ولی تحقیقات اخیر نشان می دهد که در سال های اخیر تعداد زنان خیانتکار نسبت به قبل بیشتر شده است.

  موسسه Coffee and Company بریتانیا در یکی از پژوهش های خود نشان داد که از 3000 شرکت کننده، 20 درصد زنان به خیانت به همسران خود اعتراف کرده اند. اما چرا زنان به شوهران خود خیانت می کنند؟ در اینجا به 10 مورد اشاره می کنیم که شاید بعضی از آنها شما را متعجب کنند.

  چرا خانم ها بعد از ازدواج خیانت می کنند؟

  انتقام جویی

  گاهی بی وفایی یک زن از حس انتقام جویی او ناشی می شود. گاهی زنان بر خلاف میل باطنی خود به شوهر خود خیانت می کنند تا به او بفهمانند حس مورد خیانت قرار گرفتن چه قدر دردناک است. و جالب اینکه در خیلی از موارد این حربه زنان جواب می دهد. دکتر بنی وِیل می گوید " مردها به اندازه زنان احساساتی نیستند بنابراین در اکثر مواقع درد و رنج ناشی از خیانت همسر را درک نمی کنند، مگر اینکه خودشان طعم آن را بچشند." زنان با این کار در واقع می خواهند شرایطی برابر با شوهر خود داشته باشند چون احساس می کنند آنچه تا به حال به آن پایبند بوده اند دیگر اعتبارو ارزشی ندارد.

  بی تفاوتی همسر

  گاهی بی وفایی زنان از احسا
  [ادامه...]

  ادامه... دوستان
  • محمد م
  • حسین صداقت
  • علۓ باـפֿـتر
  • امیر قاسمی
  58 هواداران
  بازدیدکنندگان